tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Explode pensje musisz zapłacić wtedy. Problem ze nikt nawet za darmo go nie chce
1
@mateusz1989VeB Bo w PL to większość kibiców jest za białymi i Krysia, a i przeciwników Leo też u nas sporo.
0
@Cule1234 Martin nie chce odejść, bo kasę ma, a siedzi w pięknym mieście i wielkim klubie. Ciężko będzie by odszedł
0
@Cule1234 wypożyczyć i w razie awarii kolana brać wynagrodzenie na siebie. Może wtedy znajdą chętnego
9
@Pawel13sz sport i te jego wypociny
1
@MarcinVeB10 Jest 26.07 a ty mimo kolejnego konta tu jesteś. Redakcja na wakacjach.
0
@MarcinVeB10 właśnie to ty się zachowujesz jak z notatnika. Więcej niż klub zobowiązuje do szacunku swoich piłkarzy.
0
@sergio5 a to sory nie wiedziałem że to cytat
1
@sergio5 ale ty wiesz ze nikt do ciebie nie pisze. Nie chcesz czytać innych opinii to nie czytaj. A co do Romano on potwierdza pewne źródła i dla mnie to jest ok w dobie miliona dziennikarzy i fake news.
1
@MarcinVeB10 jesteś za głupi by zrozumieć co to znaczy być kibicem klubu.
8
@MarcinVeB10 beznadziejny kibic.
6
@escarabajo i dlatego w Vegas sporo czasu spędzał z Pique. A nie wydaje ci się ze trójka co wymieniłeś to napastnicy?
0
@Vitoo pamiętajmy ze podobno Franki zarabia od 20-30 netto. Bo ktoś gdzieś napisał. Mimo iż było milion dementi bo zarabia 18brutto, to i tak nadal jazda po Frankim że zarabia 20. Pytanie czy Xavi faktycznie wyciągnie z niego co najlepsze. Jakoś tak w to wątpię.
1
@Kgorecki2500 Ja i tak jestem zdziwiony ze dopiero teraz jest akcja Polska- Rosja w Turcji, najwięcej turystów właśnie w Turcji jest od nas i kacapow.
13
@Culer_1906 czas na wyjeb. Części piłkarzy
1
@KrychaFCB Co ten koleś wygrał na loterii dzięki Bartkowi. Pensja to abstrakcja, jak na taką jakość
1
@Pawel13sz on tam nie pójdzie. Zwykła plota
6
@pacior95 on ma normalna pensje. 9 netto. I Nevill ma rację, zmuszanie gracza do obniżek pensji a jednocześnie wydawania ogromnych sum na rynku nie jest fair
3
@Cule1234 Jak każdy Niemiec, przyznanie się do porażki jest niemożliwe w tym narodzie
0
@Arkon Araujo udowodnił ze nie jest to jednak nasz słaby pkt :)
2
@Lionel_Messi10 Jednocześnie w lidze jest drugi pod względem wygranych główek.
0
@Sulimo no to właśnie kur się mylisz jak 95% LR która wiecznie dodaje pensje FDJ. Nawet artykuł był ile zarabia, a i tak dalej ta sama narracja. FDJ ma 18 BRUTTO. Plus wisimy mu kasę za poprzednie lata bo zgodził się pensje przesunąć.
0
@Sulimo Ile zarabia De Bruyne?
21
@Janiama mam to samo zdanie. Nie rozumiem wiecznej jazdy po Leo.
0
@AllBundy Leo teraz to bardziej pomocnik. Za rok Ferran wyleci, nie wierzę by u nas coś ugrał. Auba? Nie mam pojęcia za rok będzie już 34 lata.
1
@AllBundy to już łeb Xaviego, bez rotacji się nie da
1
@hayek zarabia 18 BRUTTO + dodatki za lm np.
0
@Culer_1906 a oddadzą mu pensje, która przełożył na później? Powinien poszukać innego klubu bo bez motywacji będzie nam nie potrzebny.
5
@AllBundy tak, wierzę że Xavi wykorzysta potencjał Leo nie tracąc na rozwoju pozostałych. Taki piłkarz za darmo do walki o lm to grzech zrezygnować. Młodzi muszą się uczyć przy najlepszych
8
@Deviler Jeszcze go nie zarejestrowaliśmy, jak nie strzeli to się go odda póki czas