0

@Explode pensje musisz zapłacić wtedy. Problem ze nikt nawet za darmo go nie chce

1

@mateusz1989VeB Bo w PL to większość kibiców jest za białymi i Krysia, a i przeciwników Leo też u nas sporo.

0

@Cule1234 Martin nie chce odejść, bo kasę ma, a siedzi w pięknym mieście i wielkim klubie. Ciężko będzie by odszedł

0

@Cule1234 wypożyczyć i w razie awarii kolana brać wynagrodzenie na siebie. Może wtedy znajdą chętnego

9

@Pawel13sz sport i te jego wypociny

1

@MarcinVeB10 Jest 26.07 a ty mimo kolejnego konta tu jesteś. Redakcja na wakacjach.

0

@MarcinVeB10 właśnie to ty się zachowujesz jak z notatnika. Więcej niż klub zobowiązuje do szacunku swoich piłkarzy.

0

@sergio5 a to sory nie wiedziałem że to cytat

1

@sergio5 ale ty wiesz ze nikt do ciebie nie pisze. Nie chcesz czytać innych opinii to nie czytaj. A co do Romano on potwierdza pewne źródła i dla mnie to jest ok w dobie miliona dziennikarzy i fake news.

1

@MarcinVeB10 jesteś za głupi by zrozumieć co to znaczy być kibicem klubu.

8

@MarcinVeB10 beznadziejny kibic.

6

@escarabajo i dlatego w Vegas sporo czasu spędzał z Pique. A nie wydaje ci się ze trójka co wymieniłeś to napastnicy?

0

@Vitoo pamiętajmy ze podobno Franki zarabia od 20-30 netto. Bo ktoś gdzieś napisał. Mimo iż było milion dementi bo zarabia 18brutto, to i tak nadal jazda po Frankim że zarabia 20. Pytanie czy Xavi faktycznie wyciągnie z niego co najlepsze. Jakoś tak w to wątpię.

1

@Kgorecki2500 Ja i tak jestem zdziwiony ze dopiero teraz jest akcja Polska- Rosja w Turcji, najwięcej turystów właśnie w Turcji jest od nas i kacapow.

13

@Culer_1906 czas na wyjeb. Części piłkarzy

1

@KrychaFCB Co ten koleś wygrał na loterii dzięki Bartkowi. Pensja to abstrakcja, jak na taką jakość

1

@Pawel13sz on tam nie pójdzie. Zwykła plota

6

@pacior95 on ma normalna pensje. 9 netto. I Nevill ma rację, zmuszanie gracza do obniżek pensji a jednocześnie wydawania ogromnych sum na rynku nie jest fair

3

@Cule1234 Jak każdy Niemiec, przyznanie się do porażki jest niemożliwe w tym narodzie

0

@Arkon Araujo udowodnił ze nie jest to jednak nasz słaby pkt :)

2

@Lionel_Messi10 Jednocześnie w lidze jest drugi pod względem wygranych główek.

0

@Sulimo no to właśnie kur się mylisz jak 95% LR która wiecznie dodaje pensje FDJ. Nawet artykuł był ile zarabia, a i tak dalej ta sama narracja. FDJ ma 18 BRUTTO. Plus wisimy mu kasę za poprzednie lata bo zgodził się pensje przesunąć.

0

@Sulimo Ile zarabia De Bruyne?

21

@Janiama mam to samo zdanie. Nie rozumiem wiecznej jazdy po Leo.

0

@AllBundy Leo teraz to bardziej pomocnik. Za rok Ferran wyleci, nie wierzę by u nas coś ugrał. Auba? Nie mam pojęcia za rok będzie już 34 lata.

1

@AllBundy to już łeb Xaviego, bez rotacji się nie da

1

@hayek zarabia 18 BRUTTO + dodatki za lm np.

0

@Culer_1906 a oddadzą mu pensje, która przełożył na później? Powinien poszukać innego klubu bo bez motywacji będzie nam nie potrzebny.

5

@AllBundy tak, wierzę że Xavi wykorzysta potencjał Leo nie tracąc na rozwoju pozostałych. Taki piłkarz za darmo do walki o lm to grzech zrezygnować. Młodzi muszą się uczyć przy najlepszych

8

@Deviler Jeszcze go nie zarejestrowaliśmy, jak nie strzeli to się go odda póki czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?