tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Solmyr Taktyka Bilbao a nasza to inne światy. To średnie porównanie, ale Repra Hiszpanii to już daje jakąś ocene.
0
@ViscaBarca123 o 5,3 wybić, akurat na lage do Lewego. Ok, zmieniam zdanie, brać :) Z Dystansem
0
@Cule1234 Była gotowa z piłkarzem, z klubem było za free. Wiec zobaczymy co Bilbao na to.
0
@pioz123 A za Depaya?
0
Pytanie testowe, bez ankiety. Ile max dalibyście za Iniakiego?
1
@mateusz1989VeB Propozycje sa, ale czekaja az Barca odda go za darmo
0
@vangoor ważne że napad mamy. Obrona jest nieważna w piłce.
1
Nie zapomnij dac mu kontrakt do emeryturki, a pozniej po roku błagać by odszedł.
0
@Rhaan Ale ty rozumiesz co ci napisałem, że Kounde też gra na skrzydle?
3
@barcelonaLM Mówiło się ze nie. Ze Silva jest gdy FDJ odejdzie. Zdecydujcie się.
0
@Rhaan no Alba kontuzja i co Balde dźwignie? Dzieciak co zagrał 1,5 meczu na najwyższym szczeblu.? Tak na każdą pozycje potrzebujemy dwóch. A Kounde jest w obwodzie na skrzydło za Desta, a i Dest za Albe. Bez obrony, bez zmian w obronie nic w następnym sezonie nie osiągniemy, poprzedni u wcześniejsze pokazały jak bardzo słaba i schorowana jest nasza obrona.
0
@sila101 rzuć moneta mówisz.
0
@kiper09 I Roberto jeszcze pamietaj, on też wyzdrowiał.
0
@Aragorn33 Brejt jest jednym z najbogatszych piłkarzy świata. On tu siedzi bo rodzince tu dobrze.
0
@Rhaan Pique kontuzxja, Araujo kontuzja i masz Garcia, Duńczyk - good luck
0
@Rewolucja123 To nie jest istotne, kupmy jeszcze z 2 napadziorów i Silve do środka, no bo przecież środek pomocy też słaby.
0
@Culer_1906 Wtedy im ten wielki Silva zagra na srodku.
0
@PeteR10 Z jakiegoś powodu coś jest planem A i plan jest lepszy niż plan B, nie uważasz?
0
@Rhaan przypomnieć ci czasy Koemana? FDJ już grał w obronie bo nie miał kto.
11
Jak ktoś twierdzi, że my nie potrzebujemy wzmocnienia obrony to znaczy, że kompletnie nie rozumie naszego największego problemu. A tym sa kontuzje
Odpalcie sobie transfermarkt i wpiszcie:
Pique
Araujo
Dest
Garcia
Roberto
I zobaczcie ile nasi obrońcy sie leczyli w poprzednim sezonie, minuty, mecze. Refleksje jestem pewien, że szybko przyjdą same.
Wzmocnienie obrony jest zdecydowanie najważniejsze, przypominam, że będzie przerwa na mistrzostwa świata, potrzebujemy w każdej linii jeszcze po 1 klasowym obrońcy.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Trwa licytacja pewnie Sevilli. Alemany łatwo sie nie da, ale i też nie jesteśmy w komfortowej sytuacji finansowej, głupoty pewnie nie zrobia.
2
@Janiama Garcia jakie ma doswiadczenie z City? Ile w reprezentacji zagrał meczy? Porównaj sobie Kounde i mimo 23 lat zobacz ilośc meczy na poziomie reprezentacji, LM i klubów. Doświadczenie to nie wiek, a ilość meczy na odpowiednim poziomie. Junior pisze w przenośni, nie chodzi mi że sa dzieciakami, ale to bardzo młodzi zawodnicy
4
@Janiama Pique zdrowy, a jak nie to zostajesz z juniorami Araujo, Garcia i Duńczyk nowy. Fakt śpimy spokojnie - 15 napastników, 3 obrońców. Na Lewej za Albe nie mamy, prawa bez komentarza + bramkarz z półki średniej.
Obrona to kluczowe mejsce do wzmocnienia. Azpi ma 34 lata, potrzeba jeszcze kogoś, bo 3/4 czasu Dest sie leczył, a SR chyba komentować nie musze.
0
@P33ck O Kounde nic nei napisał, wiec nic sie nie zmieniło.
2
@Lionel_Messi10 Same orły dziennikarstwa :D
0
@Robert1603 Nie moge, a co sie dzieje?
0
@Azi A co to ma wspólnego czy jedzie 5 czy 20. Ktoś bedzie osłabiony + jaki sens marketingowo grać w Ekstraklasie jak ludzie beda żyć mistrzostwami.
1
@Azi Dlaczego ciekawe? Przecież Polska gra.
0
@Gacu95 faktycznie obrona na finał lm.
0
@Destroyer_of_Worlds a co Umtiti i Lenglet mają do niego?