1

@icon3520 oni powiedzą ze Polak ucieka z Niemiec. A Tusk nadal z nimi biznesy robi

1

@tristan87 jak Mati mówi to trzeba mu wierzyć. Tak jak to że dziś znowu się zblaznil, pisał że Lewy z Monachium od razu do Barcy leci.

8

@MesQueUnClub96 niedziela Kounde. Nie ma przerwy

0

@Kessie to jest czubek

1

@Firestone i to jest zapowiedź.

6

Oficjalnie, powodzenia mordko.

0

@kiper09 A co ci to robi za różnice czy dziś czy poniedziałek. Klepnięty, idźmy po Kounde.

2

@Culer_1906 A mnie nikt nie przekonuje, no może najbardziej Gaya. Ja bym dał w zapasie na lewa stronę Desta i kupił Azpi na prawa. Kounde tez może na prawej grać

3

@Pawel13sz to nie tweet Barcy. Ale FCB potwierdziło już oficjalnie

2

@Suzu podobno za Busiego. Piotr pisał że świetny grajek

0

@kuz Pedri grał z 4 liga i też słabo wyglądał. To co sprzedać go? Zapomniał jak się gra?

27

@parpe po dwóch sparingach oceniasz :) kur kabaret.

0

@MICHU2 nie 50 a 45 i ma jeszcze 33. :)

0

@MrPGG periodista z Sevilli

0

@MrPGG podpisałeś kiedyś umowie ustnie?

1

@P33ck moja stara mówi że nie jest przystojny. Ale pewnie jakby pokazał stan konta to byłby najprzystojniejszy na świecie.

0

Czasem jednak warto poczekać z oceną. Xavi to jednak terrorysta. :)

0

@Cwaniak4 Depay też poleciał a na bank wypada

1

@Cule1234 cali Niemcy. Duma ponad wszystko

6

@KrychaFCB ci to kur auta mają

0

Nie ma Umtiti, Mingueza, Riki, Brejt. Kogoś jeszcze? A Neto

2

Szał, rok wakacji

0

@endriuuu2 nie kupuje. Lewy nawet technicznie jest lepszy. Obaj to czyste z krwi i kości 9-tki

0

@!34RC3!_0N4 w pl to się kibicuje bardziej białym. Dlatego, niech mają, boisko zweryfikuje

0

@Solmyr a Suarez to niby jaka pozycja jak nie czysta 9-tka? Auba?

0

@Firestone taki jest sport, tacy są kibice. Ilu tu nadal jedzie po Leo, po Suarezie po Neymarze nawet. Jak dają wygrane, trofea to ich się wielbi, a później to niech sprdl, bo za dużo kasy, bo żyć chcą, bo dom, rodzina też ważne. Kiedyś u nas tak nie było, ale od kilku lat kibice Barcy pionowo w dół z szacunku do swoich piłkarzy. Obecny przykład Franki, jakby co najmniej nas okradł

0

Tylko mam nadzieję że nie zjedzie się tu armia kibiców w szczególności białych którzy będą teraz udawać wielkich kibiców Barcy.

6

@michal26 raczej chodziło mu o transfery >100mln

2

@Cotutajsiedzieje Depay, Breit odpadają na bank

0

@Kwiatek67 właśnie sprawdziłem. Masz rację, 5.08. Trzeba podpisywać pilnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?