tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@icon3520 oni powiedzą ze Polak ucieka z Niemiec. A Tusk nadal z nimi biznesy robi
1
@tristan87 jak Mati mówi to trzeba mu wierzyć. Tak jak to że dziś znowu się zblaznil, pisał że Lewy z Monachium od razu do Barcy leci.
8
@MesQueUnClub96 niedziela Kounde. Nie ma przerwy
0
@Kessie to jest czubek
1
@Firestone i to jest zapowiedź.
6
Oficjalnie, powodzenia mordko.
0
@kiper09 A co ci to robi za różnice czy dziś czy poniedziałek. Klepnięty, idźmy po Kounde.
2
@Culer_1906 A mnie nikt nie przekonuje, no może najbardziej Gaya. Ja bym dał w zapasie na lewa stronę Desta i kupił Azpi na prawa. Kounde tez może na prawej grać
3
@Pawel13sz to nie tweet Barcy. Ale FCB potwierdziło już oficjalnie
2
@Suzu podobno za Busiego. Piotr pisał że świetny grajek
0
@kuz Pedri grał z 4 liga i też słabo wyglądał. To co sprzedać go? Zapomniał jak się gra?
27
@parpe po dwóch sparingach oceniasz :) kur kabaret.
0
@MICHU2 nie 50 a 45 i ma jeszcze 33. :)
0
@MrPGG periodista z Sevilli
0
@MrPGG podpisałeś kiedyś umowie ustnie?
1
@P33ck moja stara mówi że nie jest przystojny. Ale pewnie jakby pokazał stan konta to byłby najprzystojniejszy na świecie.
0
Czasem jednak warto poczekać z oceną. Xavi to jednak terrorysta. :)
0
@Cwaniak4 Depay też poleciał a na bank wypada
1
@Cule1234 cali Niemcy. Duma ponad wszystko
6
@KrychaFCB ci to kur auta mają
0
Nie ma Umtiti, Mingueza, Riki, Brejt. Kogoś jeszcze? A Neto
2
Szał, rok wakacji
0
@endriuuu2 nie kupuje. Lewy nawet technicznie jest lepszy. Obaj to czyste z krwi i kości 9-tki
0
@!34RC3!_0N4 w pl to się kibicuje bardziej białym. Dlatego, niech mają, boisko zweryfikuje
0
@Solmyr a Suarez to niby jaka pozycja jak nie czysta 9-tka? Auba?
0
@Firestone taki jest sport, tacy są kibice. Ilu tu nadal jedzie po Leo, po Suarezie po Neymarze nawet. Jak dają wygrane, trofea to ich się wielbi, a później to niech sprdl, bo za dużo kasy, bo żyć chcą, bo dom, rodzina też ważne. Kiedyś u nas tak nie było, ale od kilku lat kibice Barcy pionowo w dół z szacunku do swoich piłkarzy. Obecny przykład Franki, jakby co najmniej nas okradł
0
Tylko mam nadzieję że nie zjedzie się tu armia kibiców w szczególności białych którzy będą teraz udawać wielkich kibiców Barcy.
6
@michal26 raczej chodziło mu o transfery >100mln
2
@Cotutajsiedzieje Depay, Breit odpadają na bank
0
@Kwiatek67 właśnie sprawdziłem. Masz rację, 5.08. Trzeba podpisywać pilnie :)