tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wossi61FCB będzie soon
0
@Muszynianka tylko hipoteka.
0
@macio_944 czyli web robi w kolorze. A o to ta cała zmiana :)
1
FDJ zobaczy wynik i sam się spakuje do wyjazdu
1
@Fenelon bo to jest wersja 55+ile Pan Bóg Da
0
@MesQueUnClub96 ale nie netto
2
@fenix1983 gnabry 20netto. Chyba kopiejek
0
@Cule1234 zarobiliśmy, całe 0
0
@Emhyr jak młodzi coś pograją to orgazm będzie. Jak co roku
0
@Emhyr Oglądałem, nie jest wart.
5
@ViscaBarca123 Ich czyli jakich. Nie kojarze ani jednego piłkarza RM z ich szkółki.
0
@Pablit Co to za liczenie nie ma Leo, Suarez, Griezmann by nie strzelił :DDepay nie miał konkurencji w ataku w poprzednim sezonie. Wypadł jak wypadł + karne.
0
@Pablit A przypomnij ilość bramek + asyst vs nie mówie już o statach LEo, ale Suareza, Griezmana itd. Wiec jesli nasz najlepszy ofensywny piłkarz miał taki wynik to nie dziwi miejsce jakie zajeliśmy w pucharach.
0
@draxidox Spożywka jest droga, ale tylko dla klientów. Niby wszystko cenowo wybucha, ale jak widać marże znacznie lepiej.
0
@Kengo planetę Thora widać?
4
@Pawel13sz Mundo Deportivo. Przykro mi
0
@Pilka_jest_okragla marzenia. Dembele się nie da
2
@Pawel13sz korzystają z pogody.
0
@ViscaBarca123 Przekonałeś mnie, dzwonię do Lapcia by tego nie sprdl.
1
@ViscaBarca123 Dobry grajek?
2
@Katalończyk 99 przecież Polscy dziennikarze to przez zęby będą komentować te nasze mecze. Kabaret będzie, jak Mati będzie krzyczał Gol @#$@#$ jego mac dla Barcelony Roberta
1
@MesQueUnClub96 bez kozery odliczając deltę, hiperbole i sumę kwadratów 89 i pół %
0
@IronSanHybrid przypominam że 3 tygodnie temu pisał że dwa tygodnie temu będzie fichado
9
@Sulimo z niego taki FDJ jak ze mnie łyżwiarz figurowy.
0
@Arczek2001 z buta idzie
0
@tristan87 jaki to łatwe pytanie wystarczy zadać by kogoś pogrążyć :)
1
@Firestone Niemcy pewnie z 40 chcieli dać
1
@Sulimo prawda, jak człowiek ma pecha to i palec w dupie złamie
0
Złapać kontuzje na testach medycznych. No zapowiada się cudownie Ferran
0
@Tomi61661 nie ma nadziei, zrobiło się poprostu modne by FDJ pogonić.