tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barcelona nie jest brana pod uwagę w sprawie przyszłości Neymara ze względów finansowych. [@marcelobechler] Coś czuję że w RM wyląduje.
0
@shahman Jeśli skończy się 50mln ze zmiennymi do 85mln ze zmiennymi to frajerami nie bedziemy
0
@Arkon dali trenerowi kontrakt, pewnie cele, więc chłop działa. Jestem zwolennikiem by to trener decydował kogo potrzebuje. Oczywiście w ramach rozsądku.
1
@Kondziubarca prawdopodobne że przyjmie lub nie. Tier - 1, 100% pewności że trafię
5
@Michu94 A ja Dembele
0
@Uukasz_93 Alemany Top?
0
@Kondziubarca nie jest wart tego co Leeds chce
1
@Jakchcesz ta i dwie dźwignie tylko pod niego.
5
@Kondziubarca ze sportu to taki Tier 2 jak ze mnie akrobata
2
@Kamilos84 nie zrozumcie mnie źle. Ale jak koleś wskoczył do bajorka to smiechlem. :)
0
@Kondziubarca sport niestety
4
@Kondziubarca Wypije za to od razu jak tylko odejdzie.
0
@kamiVeB Jauber jak dla mnie.
0
@barcelonaLM Sam oceń, ilość wybic piłek w kosmos, siatki ogromna. Widac brak, pewnie wygra, ale wolę sie miło zaskoczyć w całym turnieju.
0
8 piłek z rzędu Chorwatka wygrała. Te kobiety
0
@MesQueUnClub96 Nie, bo nie jest faworytka. Nie pisze w kontekście tego meczu. Sam oceń jak gra na trawie
0
No faworytką Iga na Wimbledonie to chyba nie jest :)
2
No i ma szczescie bo juz z IG ją usuwałem. Wstyd
3
Iga sie skonczyla. Do domu
3
@MesQueUnClub96 Ale udany jak widać. :D
0
@Cochise Sprawa jest prosdta, brak wyników, brak trofeów, klub bedzie mial ogromne problemy finansowe. Prdl bo mamy młodych zdolnych to ty sobie walcz w Lidze konfederacji. Potrzebny jest balans w zespole, młodymi nic nie ugrasz. Zobacz kto w finale LM grał w RM, młodzi grzali ławe, pokaż mi zespół MC, LVP, który zdobywa ligi itd grajac juniorami. Młodzi + doświadczeniu to jest potrzebne i taki jest plan w FCB widać.
0
@hayek A jakby mimo wszystko odszedł? Zobacz jak teraz jest jechany bo w PSG gra mimo iz to Barca go pogoniła. Kibice maja krótka pamięc. Tutaj również, niestety.
1
@TheNekro94 Leo Messi gdyby powiedział odchodze. Tu byłoby to samo, mimo iz był najlepszy dostał by pewnie Pedri itd. Taka natura ludzka.
0
@Encore Jest 65/75/70 = bedzie pośrodku. Albo kto da wiecej, mniej? Który dziennikarz
0
@arasz1819 No ale reset gospodarczy świata tez jest możliwy. Tylko kto pójdzie za tak słaba Rosja teraz. Wątpie.
0
@Kidd odnoszę się bardziej do komentarzy na la bambie. Panuje jakiś mit dumy nie wiem czego. Mam wrażenie że przez to że miał kontuzje to w ramach sprawiedliwości teraz powinien grać za darmo i na rynku przyjąć 15 batów. Wtedy nie będzie że opluł klub.
0
@arasz1819 Chiny ich wykorzystają i wypluja, korzystają z promocji na surowce. Ale Chiny potrzebują też Europe, bardziej niż Rosję.
3
@Kidd Dobrze ze w zarzadzie nie sa tacy inteligenci jak ty. Wpierw trzeba sprawdzić co chca i czy sie opłaca, a nie emocjonalne oparte o dume jakies pitolenie. Za Dembele kogoś trzeba sprowadzić. A żeby sprowadzić takiego grajka to trzeba słono zapłacić. A kasy nie mamy, potrzebujemy takiego skrzydłowego czy wam sie to podoba czy nie. Xavi na szczęscie dał mu szanse i mu sie odpłacił dobra gra. By klub wyprowadzić z kłopotów potrzebujemy trofeów, a z Abde, Trincao na skrzydle to sobie możemy grac o Puchar Konfederacji a nie LL i LM.
0
@gaucho104 Lapcio TOP
21
Wczoraj rano czytam.
- Dembele in, i to za mniej niż pierwotnie, agent z 0. Alemany Top
- porozumienie z funduszem 215mln. Zarząd Top
- FDJ 65+20. Alemany Top
- Lewy do wtorku w FCB. Alemany Top
Wieczorem
- Xavi dostał info ze nie będzie kolorowo, jest problem z kasą.
- fundusz 205MLN
- Dembele mówi nie
- FDJ 60+5
Podsumowanie dziennikarskie. Jeden wielki ściek domysłów. Huśtawka na LR zacna. Nie lykajcie tego, Tier 1,2,3, 50. Sugeruje czekać