- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1021 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
5
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1021 Culés
3
Jeśli miałaby wybuchnąć 3 wojna światowa to właśnie o to, żeby dolar przestał być światową walutą do rozliczeń. Ameryka nie może sobie na to pozwolić, bo po prostu zbankrutuje. Chiny, Rosja, Indie, Brazylia, RPA, żeby naszych dzieci w przyszłości nie uczyli, że to był jeden z frontów.
https://x.com/Ukraine66251776/status/1541144166998097920
5
@Uukasz_93 a co w kubeczku? Chemia i sterydy? Fajny przekaz z tej swołoczy płynie. Wszystko jest git, sankcje nie działają, zarabiamy muliardy, mamy rynki zbytu, a teraz jeszcze kopiejka będzie walutą wszechświata...no i tak właśnie chcą żeby zachód myślał. A rzeczywistość jest zupełnie inna.
0
@arasz1819 Głównym państwem to są Chiny, nie Rosja. W tych 5 państwach mieszka ponad 3 miliardy ludzi.
3
@Uukasz_93 Oczywiście, że Chiny. rosja jest już niemal wasalem Chin, a to też nie leży w ich naturze i jak ktoś myśli, że te uśmieszki, heheszki to oznaka wielkiej przyjaźni to jest w błędzie. A i liczba ludności to jeszcze nie wszystko.
0
@arasz1819 Chiny ich wykorzystają i wypluja, korzystają z promocji na surowce. Ale Chiny potrzebują też Europe, bardziej niż Rosję.
1
@tbas no i bliżej mi do takiego scenariusza niż do wielkiej koalicji anty-zachodniej. swołocz jest w dupie i dobrze o tym wie, ale przekaz leci wesoły.
0
@Uukasz_93 Do tego grona mozna dolaczyc Francje i Niemcy tylko oczywiscie nie oficjalnie.
0
@arasz1819 No ale reset gospodarczy świata tez jest możliwy. Tylko kto pójdzie za tak słaba Rosja teraz. Wątpie.
0
@martin3131 co za brednie :]
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@martin3131 wystraszyłeś się czegoś? :]
0
@Uukasz_93 śmieszne jest to podnieca ie BRICS. Jedynym graczem z potencjałem są tam Chiny, Rosja to bankrut i wasal Chin, Indie są tam tylko z powodow pragmatycznych, przecież oni mają konflikt interesów z Chinami. RPA to rasistowski kraj, w Brazylii może dojść do zmiany władzy niedługo i zobaczymy, czy kraj ten znowu nie będzie chciał się integrować z Zachodem. Jedyny ich potencjał to liczba ludzi, ale ekonomicznie są za słabi by rzucić wyzwanie G7
0
@arasz1819 Tak, stwierdzilem ze lepiej poinformowanego od Ciebie tutaj nie ma. To po co mam Ci tlumaczyc cos co wiedza wszyscy.
0
@martin3131 chcesz mi tłumaczyć, że Francja i Niemcy to sojusznicy putina? Szkoda się robi jak się Ciebie czyta. Taki typowy Andrzejek, któremu kazali krzyczeć, że Niemcy to zło, bo tak. Świat zero-jedynkowy. Sam byś pewnie wszystkie konflikty zagasił, bo to takie wszystko proste :]
0
@arasz1819 Tak jak Ty krzyczysz od 4 miesiecy ze Rosja upada gospodarczo i militarnie, a konca nie widac.
0
@martin3131 dla kogoś ograniczonego sankcje miały działać z dnia na dzień. I teraz zdzwiony...
0
@arasz1819 Przeciez sankcje na Rosje byly nalozone juz po pierwszym ataku na Ukraine, tamte jeszcze nie dzialaja a co dopiero te nowe.
0
@martin3131 i tamte sankcje porównujesz z obecnymi? Właśnie dlatego, że tamte były dramatycznie niewiele działające teraz poszło tak grubo. rosja jest na granicy bankructwa, ale jak czekasz, że Ci to putin powie to możesz się nie doczekać.
0
@arasz1819 Zobaczymy:)