La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1101 Culés

3

Mówią mi, że Barcelona zdecydowała się sprzedać Frenkie'ego de Jonga i nie ma już raczej odwrotu w tej decyzji. [@Alfremartinezz] (via: BarcaInfo)

8

@Messibestplayerintheworld No i gitara. Jeszcze tylko podpisać nową umowę z Dembele i jedziemy.
Piszę serio jakby ktoś miał wątpliwości.

0

@Bobo25 prócz podpisania kontraktu z Dembele przydałby się inne transfery "by jechać"

1

@Messibestplayerintheworld Takie teksty dziennikarzy nie pomagaja w negocjacji jak najwiekszej kasy z MANU

0

@tbas zgadza się. Za dużo na raz wykładają

0

@Messibestplayerintheworld No tak, ale to po sprzedaży de Jonga i aktywów klubu bedzie to do ogarnięcia. Ważne żeby podpisać nową umowę z gościem (Dembele) który wiosną był jednym z najlepszych naszych piłkarzy.

4

@Bobo25 był, ale przyznaj, że na podwyżkę nie zasługuje patrząc na jego grę przez te 5 lat.

0

@Messibestplayerintheworld podwyżkę podług aktualnego kontraktu co miał to na pewno nie. Bo to było przecież chyba kilkanaście mln pensji. Ale Lapcio mógłby się jednak szarpnąć i deczko podnieść swoją ofertę, którą złożył w grudniu, na co ponoć sam Xavi nawet prosił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?