La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

2

Jestem ciekaw co zrobimy jeśli Azpi odpada? Nie widzę w sumie ciekawych opcji. Znaczy są na przykład Nahuel Molina, Dodo, czy Porro ale to są opcje przyszłościowe, a nie na teraz jak byłby Azpi.

2

@AlexDark00 może Alvesa jeszcze nie podpisali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AlexDark00 Wtedy - Sergi Roberto.

0

@AlexDark00 Matty Cash

0

@Pawel13sz Nowy kontrakt, poza tym po co nam średniak?

1

@Kondziubarca Nawet nie strasz xd

0

@Transu96 "No Dani w sumie głupia sprawa wyszła" xD

konto usunięte

0

@AlexDark00 Molina jest już w Atletico

0

@AlexDark00 zrobimy jak PIS. Powiemy mamy dobrych piłkarzy, wibitnych piłkarzy i zrobimy filmik na yt z SR. A i najważniejsze pokażemy jak mega ekstra jest w napadzie. I ch.. Wielki z obrona jest dobrze. Ale i tak nic nie wiadomo, z Kounde nadal dziwnie cicho. Sumarycznie to wielka walka o Francuza

konto usunięte

0

@AlexDark00 Molina w Atleti, Dodo we Fiorentinie. Szkoda, że nie udało się jednego z nich ściągnąć

0

@Emhyr Już oficjalnie?

konto usunięte

0

@AlexDark00

0

@Emhyr Umknął mi ten transfer. Czyli opcja odpadła, jak napisał kolega wyżej Dodo ponoć blisko ( albo już) Fiorentiny. Pedro Porro wydaje się ciekawą opcją, ale tak jak napisałem, jest to bardziej przyszłościowa opcja.

konto usunięte

0

@AlexDark00 Też kiedyś o tym pisałem. Problem w tym że chwilę temu go wykupili z City i nie wiem czy by chcieli oddawać od razu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?