1

@HERORICH2 Zawiesiles się?

0

@Vebrol Zrobili dobre transfery. Z głową wzmocnienia.

0

Arnold w każdej akcji LVP praktycznie. Kozak w ofensywie, praktycznie każdą wrzutka do swojego, nie jak nasi cholera go wie gdzie wrzucają

1

Dobra ocena meczu i zawodników. Nic dodać

0

@lukkobe Ne pewno sport nic o tym nie wie. Uwierz mi

0

Nowy duecik się szykuje. Morata - Felix

64

Jojo sranie w banie sportu. Każdy piłkarz przechodzi testy medyczne. Post pod publikę, jak ja kur nie lubię tych pajaców z tego szmaciaka

0

@michal26 gwarantem to był Leo. Był planem a, b, Suarez planem c.

0

@Bartek22 no to będą dwa

0

@michal26 nikt nie jest gwarantem. Zobacz atak RM. Benzema, Vini koniec gwarancji? Każda formacja musi ciągnąć wózek. Jak nie idzie środkiem to skrzydło, to linia obrony to różne to rzuty wolne. Trzeba alternatyw. Planu B

0

@Kondziubarca w takim razie i Xaviego. Bo identyczne

0

@michal26 szybko poszło. Raphinha, Dembele za słabi :)

0

@ObiektywnyKibic121 statystyki jak Barca. Walą głowa w ścianę :)

0

@doc nie pogra, powinni go wypożyczyć

2

@Gaz a ja na to jak Barca zdobędzie tyle pkt co za tego pana, albo dojdzie do polfinalu lm

0

@bartekvisca czytałeś co napisałeś?

0

@Cvzx Balde na Rss to samobójstwo

0

@endriuuu2 przecież to są ich prawdziwe pensje. A nie te poselskie pierdolety że oni niby 8brutto mają. Dotyczy się to każdej grupy. Od lewaków po prawakow. Chodzi o dostęp do stołków nic więcej. Kupna ziem po taniości, przepuszczanie ustaw które pomagają różnym grupom.

1

@norbi77 I tak się żyje w tych państwowych spolkach. A później zdziwienie że zmieniają ich tam jak rękawiczki, jak wystarczy przyjść i wyjść.

0

@Encore jedno słowo. Sport

0

@Vampir707 jak na niego patrzę w PSG, on się nie chce z kogutami kłócić jak Mbappe czy Ney

0

@kiper09 FDJ za Gavi albo Busiego. Pjanic, nie mam pojęcia, tak naprawdę on mało co kiedykolwiek u nas grał i nie wiem jak z forma u niego

0

@Kondziubarca pytanie co bardziej potrzebujesz kogoś do Alby czy 7 napastnika

4

@PatrychoO długo się nie doczekamy takiego piłkarza na świecie

0

@Jankes94 skoro na twoim terenie to kup rozdzielacz routera. Połącz Ethernetem, kabel w ziemię i lecisz :)

0

@taris no te 3-4-3 Xavi mówił że chce spróbować. Może czeka na Kounde

0

@Emhyr zdecydowanie. Trener ma być od trenowania. Chyba mają prawo ludzie nie rozumieć skąd w zespole który ma miliard długu kasa. Na oceniam go jako trenera s nie czy on tu chce i czy nas lubi

0

@Janiama straszna bieda w tym roku. Zobaczmy u facetów. Tam same kozaki

0

@PatrychoO przecież on się spuszcza nad RM w każdym meczu :) kabaret a nie pomysl

0

@Janiama a co ta Kontaveit ugrala w tym roku, a i tak 2-ga. Nie chcę ujmować Idze, ale Top10 słabo wygląda w tym roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?