0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cule1234 Ta bedzie 30 bo promka bedzie jak w Lidlu. Wpierw niech zarejestruja Kounde, a później sie zobaczy. A czy ktos zadzwonił do Bernardo czy nadal chce? Bo to w dwie strony działa.

0

@Awtameok_Klana A konkretniej. ?

8

@ferdas_rawa To jest twoja opinia i masz do tego prawo. Żyj sobie w recesji, może nie wiesz co to jest nawet.

A dasz przykład tego bycia pod butem Niemców, jakiś element Gospodarczy o co ci chodzi?
https://kuke.com.pl/rynki-swiatowe/gospodarka-niemiec

Tu sobie poczytaj jak bardzo nasza gospodarka korzysta z Niemiec i odwrotnie. Teraz, nie ma PO.

Ale tak wykupia nasze ziemie, firmy, ludzi itd.

3

@ferdas_rawa Dlatego szanuje PO, sa jacy sa, ale gospodarce poprostu nie przeszkadzali. Nic nie zrobili, ale i nic nie zjeb.

1

@hayek I co z tego. Tak wybrał nas, miał lepsze oferty. Ale to biznes, a nie urząd pracy.

26

Dlaczego on chce za darmo i co mu do tego. To Juve sprawa, widac ze Agenci chca sianko za transfer. Zamiast do klubu to do nich za podpis.

2

@Kidd Giełda, Złotówka już obrywa

29

@Kidd Bardzo złe dane. To już oznaki recesji, a tak jak piszesz zima podniesie ceny i ograniczy biznes jeszcze bardziej. A co robi rząd, nic w kontekście gospodarki. Dosłownie nic

0

@Malibu Dlatego ten news trzeba sobie wsadzic między ..... :)

0

@Criss18Barca rząd wczoraj potwierdził ze to naturalne skażenie było. Ja im wierzę

1

@michal26 chyba tylko obniżenie kasy kapitanów.

1

@BorzyKrzys Potwierdzili ze Leo to ich ziomus?

5

@VamosRakieta W życiu tak uczciwej oferty nie widziałem.

0

@Pawel13sz Chyba nic głupszego nie przeczytam dzis. Koledzy wyżej myśle ze wystarczajaco wytłumaczyli.

0

@Messibestplayerintheworld Sprzedac za tyle ile Alonso do nas. około 8mln.

26

@marcin62 To jest nie ludzkie

0

@jedrek7000 Teść to nie rodzina :D

0

@BorzyKrzys ale oni się nie trawią na boisku

5

@chavez Arteta fajna robotę zrobil w Arsenału. A początki były masakryczne, chyba już jedna noga był poza Arsenałem.

1

@macio_944 No ale nie piszmy ze City nie da się dogonić. Napisane jakby z 30 pkt przewagi normalnie pep wygrywał.

0

@Comentateiro Przypomnę ze wygral w poprzednim sezonie ligę 1 bramka. Więc o jakim nie dogonieniu mówisz? Gdyby nie odrobili z 0-2 to było by po lidze. O jakiej miazdze tu piszesz chłopie.

0

@Herato Zobaczymy, Xavi coś często mówił ze chce grać na 3 SO. Możliwości ma po przyjściu Kounde

0

@Litman Nie da się nie zgodzić. Chodź po przyjściu Xaviego wyglądało to lepiej, ale na koniec padło, tłumaczeniem było ze zajechani. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w niedziele bo RSS gra na wysokim pressingu, co pokazało w ostatnim sezonie. Nie istnieliśmy wtedy przez polowe meczu, a i tak wygraliśmy :D

0

Po takim remisie ja tam byłbym zadowolony. Bo LVP odrobił w momencie grania w osłabieniu, a i pressing i chęć wygrania zazdroszczę. Wyników nie zazdroszczę :)

1

@pacior95 Brakuje mi wlasnie tego by każda minuta była dla piłkarzy jak ostatnia. Pressing czasem jest, ale to nie to samo, za duże odległości u nas.

0

@Emhyr Chyba oglądamy inny mecz i inaczej rozumiemy presing

4

@kiper09 Grają w przewadze, trochę łatwiej

1

@Emhyr Taw szczególności pressing, zobacz jak LVP siedzi na ich połowie, jak wychodzą oni od bramkarza. Zobacz jak się cofnęliśmy jak Busi wyleciał, a zobacz jak LVP nie pozwala wyjść z polowy CP. Kompletnie inny świat taktyczny

1

Zobaczcie ze LVP mimo gry w 10-tke, biega, pressuje . I sporo gra z pierwszej piłki, tego ostatniego brakuje mi w Barcie, wiecznie przyjmujemy piłkę i podajemy, brakuje grania z pierwszej, a potencjał techniczny przecież mamy z kosmosu

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?