tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cule1234 Ta bedzie 30 bo promka bedzie jak w Lidlu. Wpierw niech zarejestruja Kounde, a później sie zobaczy. A czy ktos zadzwonił do Bernardo czy nadal chce? Bo to w dwie strony działa.
0
@Awtameok_Klana A konkretniej. ?
8
@ferdas_rawa To jest twoja opinia i masz do tego prawo. Żyj sobie w recesji, może nie wiesz co to jest nawet.
A dasz przykład tego bycia pod butem Niemców, jakiś element Gospodarczy o co ci chodzi?
https://kuke.com.pl/rynki-swiatowe/gospodarka-niemiec
Tu sobie poczytaj jak bardzo nasza gospodarka korzysta z Niemiec i odwrotnie. Teraz, nie ma PO.
Ale tak wykupia nasze ziemie, firmy, ludzi itd.
3
@ferdas_rawa Dlatego szanuje PO, sa jacy sa, ale gospodarce poprostu nie przeszkadzali. Nic nie zrobili, ale i nic nie zjeb.
1
@hayek I co z tego. Tak wybrał nas, miał lepsze oferty. Ale to biznes, a nie urząd pracy.
26
Dlaczego on chce za darmo i co mu do tego. To Juve sprawa, widac ze Agenci chca sianko za transfer. Zamiast do klubu to do nich za podpis.
2
@Kidd Giełda, Złotówka już obrywa
29
@Kidd Bardzo złe dane. To już oznaki recesji, a tak jak piszesz zima podniesie ceny i ograniczy biznes jeszcze bardziej. A co robi rząd, nic w kontekście gospodarki. Dosłownie nic
0
@Malibu Dlatego ten news trzeba sobie wsadzic między ..... :)
0
@Criss18Barca rząd wczoraj potwierdził ze to naturalne skażenie było. Ja im wierzę
1
@michal26 chyba tylko obniżenie kasy kapitanów.
1
@BorzyKrzys Potwierdzili ze Leo to ich ziomus?
5
@VamosRakieta W życiu tak uczciwej oferty nie widziałem.
0
@Pawel13sz Chyba nic głupszego nie przeczytam dzis. Koledzy wyżej myśle ze wystarczajaco wytłumaczyli.
0
@Messibestplayerintheworld Sprzedac za tyle ile Alonso do nas. około 8mln.
26
@marcin62 To jest nie ludzkie
0
@jedrek7000 Teść to nie rodzina :D
0
@BorzyKrzys ale oni się nie trawią na boisku
5
@chavez Arteta fajna robotę zrobil w Arsenału. A początki były masakryczne, chyba już jedna noga był poza Arsenałem.
1
@macio_944 No ale nie piszmy ze City nie da się dogonić. Napisane jakby z 30 pkt przewagi normalnie pep wygrywał.
0
@Comentateiro Przypomnę ze wygral w poprzednim sezonie ligę 1 bramka. Więc o jakim nie dogonieniu mówisz? Gdyby nie odrobili z 0-2 to było by po lidze. O jakiej miazdze tu piszesz chłopie.
0
@Herato Zobaczymy, Xavi coś często mówił ze chce grać na 3 SO. Możliwości ma po przyjściu Kounde
0
@Litman Nie da się nie zgodzić. Chodź po przyjściu Xaviego wyglądało to lepiej, ale na koniec padło, tłumaczeniem było ze zajechani. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w niedziele bo RSS gra na wysokim pressingu, co pokazało w ostatnim sezonie. Nie istnieliśmy wtedy przez polowe meczu, a i tak wygraliśmy :D
0
Po takim remisie ja tam byłbym zadowolony. Bo LVP odrobił w momencie grania w osłabieniu, a i pressing i chęć wygrania zazdroszczę. Wyników nie zazdroszczę :)
1
@pacior95 Brakuje mi wlasnie tego by każda minuta była dla piłkarzy jak ostatnia. Pressing czasem jest, ale to nie to samo, za duże odległości u nas.
0
@Emhyr Chyba oglądamy inny mecz i inaczej rozumiemy presing
4
@kiper09 Grają w przewadze, trochę łatwiej
1
@Emhyr Taw szczególności pressing, zobacz jak LVP siedzi na ich połowie, jak wychodzą oni od bramkarza. Zobacz jak się cofnęliśmy jak Busi wyleciał, a zobacz jak LVP nie pozwala wyjść z polowy CP. Kompletnie inny świat taktyczny
1
Zobaczcie ze LVP mimo gry w 10-tke, biega, pressuje . I sporo gra z pierwszej piłki, tego ostatniego brakuje mi w Barcie, wiecznie przyjmujemy piłkę i podajemy, brakuje grania z pierwszej, a potencjał techniczny przecież mamy z kosmosu