- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 730 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 730 Culés
2
A ja Wam mówię, że jak w każdym meczu rywal będzie nam tak "utrudniał" grę, że będziemy sobie w stanie wykreować 20 sytuacji bramkowych jak dzisiaj to te piłki w końcu zaczną wpadać do bramki, a my spokojnie będziemy wygrywać mecz za meczem.
0
@Aragorn33 Tylko widzisz, problemem jest to, że to nie ma nagle zacząć wpadać, kiedy będzie miało ochotę, tylko to już NA TERAZ musi wpadać, bo zrobimy sobie olbrzymie zaległości punktowe. :)
0
@Aragorn33 A z tych 20-tu ile kojarzysz faktyczni klarownych? celnych strzałów?
1
@tbas dobitka Lewego, strzał Fatiego po wejściu, po jednej okazji Raphinhy i Dembele z pola karnego, gdy nie zostali przyblokowani + dobry strzał Busiego - to tak na szybko.
1
@Sau_Ron to pierwszy mecz sezonu, grany w trudnych warunkach (komentatorzy z kilkanaście razy wspominali o wilgotności i było to widać po tempie gry), a Wy już wszyscy panikujecie i zwalniacie połowę składu.
0
@tbas Strzał:
- Busiego (zza pola karnego)
- Pedriego (zza pola karnego)
- Dembele (za słabe wykończenie, 100% sytuacja)
- Aubameyanga (zablokowany przez ostatniego obrońcę)
- Lewandowskiego (bodajże w pierwszej połowie z lewej nogi, minimalnie obok lewego słupka)
- Raphinhi (mimo, że nad bramką to wypracowana akcja była mega)
Sytuacja Lewandowskiego, gdzie najpierw zablokował "strzał" obrońcy, a zaraz był bliski dobicia.
Fati też miał jedną fajną akcję.
Mało?
0
@pioz123 Klarownych, rozumiesz co to jest? Chyba ze dla ciebie metr obok z 19 metrów to klarowna.
1
@tbas a dla Ciebie strzał oddany w polu karnym bez asysty obrońcy to nie jest klarowna sytuacja?
0
@tbas a to nie były klarowne sytuacje? Dla ciebie klarowna = celny strzał? Bo dla mnie to były właśnie klarowne. Raz się trafi taki mecz gdzie nic z tego nie wpadnie a w innym byłyby z 3-4 bramki. I wówczas odbiór meczu jest inny. Tu odbiór jest negatywny z uwagi na wynik, rozumiem i sam mam ogromny niedosyt. Ale nie mów, że nie było KLAROWNYCH sytuacji.
Poza tym, z wymienionych akcji 5 zakończyło się strzałem w światło bramki. Ale tacy jak ty zawsze się muszą czegoś uczepić.