La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1751 Culés

7

Laporta


@Kondziubarca @MrPGG @Jakchcesz

0

@Pawel13sz to wiemy, bo na bank będzie jeszcze Marcos Alonso. Którego nawet na ławce nie ma

2

@tbas nie ma, bo jaki miałby w tym interes Tuchel, skoro Marcos i tak odchodzi?

0

@tbas pytanie kto na PO, bo tutaj jest posucha. Dest maksymalnie na ławkę, ale jest Xavi go nie chce, to sprzedać za 20 milionów i wziąć jakiegoś dobrego w defensywie i szybkiego PO.

1

@VamosRakieta to właśnie kolega @tbas miał na myśli

2

@michal26 @tbas dobra, wybaczcie ;)

1

@michal26 dokładnie, thx. Kto na PO. nie mam bladego pojęcia. Dziś sobie oglądałem transfermarkt i bieda straszna na tej pozycji

0

@tbas haha ja to samo. Nawet teraz siedzę i przeglądam ligę francuską. Mówiąc szczerze - odczujemy brak transferu Azpiliquety. Zobaczymy kogo uda się wyrwać.

0

@michal26 może faktycznie ten Bellerin. Słaba ilość asyst ,ale oceny poprawne

0

@tbas Jedyne rozsądne w tym momencie. Gościu z doświadczeniem, Hiszpan, dość sprawny fizycznie i dobry technicznie. Oczywiście szału nie robi, ale na nic lepszego nas nie stać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?