0

@mekston te farmy to ogromne koszty. Gówno a nie się opłacają

1

@Kazragore no pamiętaj, on widział notkę ONZ że Ukraina mordowała Ukrainę dlatego Putin tam wjechał. Ciekawe że tylko on widział ta notkę. W sumie jak na komucha to normalne

0

Co robi czerwona kartka :)

3

Będzie 17-3 dla Legii

1

Co oni wjeżdżają w Legie :) Dawno nie widziałem tak wesołej taktyki w obronie

0

@michal26 Porównanie rok do roku wzrostu spraw ale nie podając jaki to udział do całości to wyższy level manipulacji. Ale wiadomo.

0

Ale co narzekacie, meczyk się dobrze ogląda, sytuacji dwie tony. Taka otwarta wesoła piłka

0

@Kamiloza91 Kompromitacje? Z tego co widzę to chyba 1/16?

0

@ObiwanKenobi zawsze to samo, chłop wraca do baby z pracy i kaput :)

1

@July_6_BcN powaga?

1

@Roobo o czym mówisz o tym?


1

@Roobo na 10 ośmieszyli się 2. Więc rozumiem wszystko do kosza?

7

@macio_944 Tik tok wszystko łyknie. Zaraz ci powiedzą że policja kłamie

0

@blakkudium a Rodrygo to za co? Bo gola strzelił :)

2

@Kapitan hawk zdecydowanie Pedri.

1

@wojopancer kupował bym kilogramy mieszkań, a raczej działek. Powiedziałbym gdzie

0

@Borneo Marudzisz, z nami wygrała U SIEBIE, a Flick przypominam, zagrał składem jakby w III lidze grał

0

@Borneo Osasuna u siebie jest na 6 miejscu, na wyjezdzie wygrała raz i jest 4 od konca

0

@FCB24 Kazda sytuacja taka sam. Sedzia główny nie zawołany do varu . To jest problem

0

@mekston swoje zrobili przeciez. 2-2 było. A Betis wygral 2-1

1

Komentarz usunięty

0

@Borneo to co AM ma powiedziec :D

0

@Szymemdymek Tam gdzie szybka 9-tka to Araujo Inigo, Co do linii grać tak samo jak teraz, ale jak mecz pod kontrola ( wynik ) to cofnac sie z linia.

0

@kcule14 Całkiem prawdopodobne :)

1

Komentarz usunięty

2

@Rewolucja123 To jest poprostu ten problem sędziów. To nie wina LVP ze sedzia zrobił co zrobił, a właśnie decyzja sedziów. Pytanie czemu sedziemu głównemu tego nie pokazano, to powinien mieć każdy trener, możliwosc wezwania sedziego głównego jak nie zrobi tego VAR. Jestem pewien ze nie miałby wtedy tu wyjscia i dał czerwona

7

Komentarz usunięty

1

@priest9999 oni mieli bardzo słaby początek sezonu.

2

@Douglas PSG gra obecnie podobnym stylem co my, a Real nienawidzi z takimi zespołami grać.

3

@colossus Pewnie byśmy pisali, nie zawalił, ale tez nic nie obronił. Dziwny to jest przypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?