10

@macio_944 Możesz nie krytykować Sławka jak mu rośnie? Skoro mówi, że gówno UA robia, kradna i tylko 800+ biorą to na 100% tak jest. Najważniejsze, że KO słabo rządzi, gospodarka upada, imigranci sie walaja po ulicach, wszyscy kradną, nie ma co jeść.

1

@Comentateiro Moga miec miedzy 15-20% na maxie. AFD tez ma, ogolnie skrajna prawica w Europie zaczyna miec podobne wyniki.

3

@kuz On jest wrakiem pilkarza. Nie dotrwa do konca sezonu nawet w Brazylii

2

@Sapos93 A to ze był to widziałeś linie?

0

@MessiSuarezNeymar sam się oczernia, pięknie się uruchomiliscie :)

1

@MysticCat Jednostek? To ich kur. Lider, a nie podrzędny poseł.

1

Gratuluje wyboru drodzy Konfiarze. To jeden z liderów tej partii.
Berkowicz o bezkobiecku, tzn, nie wiem o czym on prdl.


1

@LukaszFan Ale nie zawsze obrońcy, pomocnicy ich zastąpią. Potrzebna jest forma napastników jeśli chcemy zgarnąć trofea. Rafa, Lewy, Yamal są w bardzo średniej formie, skuteczność, a w szczególności decyzje

0

@LukaszFan Ale się cały czas znajduje i jest świetny technicznie. To lepszy pomysł niż Lewy z bardzo średniej formie

0

@Keson Kurde właśnie nie wiem czy FDJ dobry, Benfika walczy pressingiem i nie wiem czy Cassado nie będzie lepszy.

2

Jezu ale wyje ta babka śpiewając hymn USA w meczu NBA. Masakra

3

No to teraz czas na Benfice. Abstrakcyjne trochę to jest ze my mamy juz 120 goli, a Napastnicy są w bardzo średniej formie, w środę potrzeba ich najlepszej wersji, ale ja chyba bym zagrał z Olmo na fałszywej 9-ce.

0

@krol211 chyba do drużyny oldboy

0

Dobra Pedri, Olmo do bazy.

4

Forma Lewego i Rafini nadal baaaardzo słabiutka. Z Benfika z Olmo na fałszywej 9-ce bym zagrał.

0

Ale nasi napastnicy są w beznadziejnej formie. Każda decyzja jest z dupy

1

Za łatwo, za łatwo rywale wiecznie dochodzą do sytuacji

12

@Arcybiskup idź klękaj przed USA. Europa ma czym wojować, ale jako całość. Paradoksalnie jeśli Europa zepnie dupska i zacznie się zbroic to tylko jej wyjdzie na dobre wojowanie USA.

1

@ViscaelBarca2007 to jest złapanie pewności siebie, do tego młody zespół, dlatego nie chciałem ich na tym etapie, do tego mają mega mocna ławkę.

0

@Azazel_Pazuzu tu jeden orzeł mianował najlepszym rezerwowym świata Ferrana

6

@michal26 no ale coś musiało się wydarzyć że nagle się odwróciły karty, a o tym bezpieczeństwie w umowie Zelenski mówił i Trump odpowiedział, podpisz pogadamy.

3

O jest Vazquez na obronie jest szansa :)

1

@michal26 od trzech lat żyje na wojnie, a tu spotkał ludzi którzy cenią Putina, chwala go, a ten morduje mu rodaków, zobacz ile razy mu ta bombę podrzucał z dobrym Putinem. Pytanie co Amerykanie kombinują, bo myślę że jednak tak nie zostawia Ukrainy by wzmocnić Rosję i dać jej się odbudować, tu co innego kombinują. Coś od europy będą chcieli.

1

@michal26 zarzucili pułapkę na Zelenskiego i wygrali. Zelenski nie wygral wczorajszego spotkania, a wręcz stracił, wystarczyło grzecznie powiedzieć wczoraj nie na propozycje bez gwarancji, walnąć jakiś monolog narodowosciowy. Dobrze na pierwsza zaczepkę odpowiedział do JD o dyplomacji z Putinem, ale ten go prowokował i wtedy baaardzo źle to poprowadził. Dla dobra wszystkich lepiej by wczoraj to podpisał, ale też trzeba zrozumieć czemu tego nie zrobił, Amerykanie po chamsku to rozegrali i myślę że to było ukartonawane, bo dziwnie JD zaatakował Zelenskiego kiedy ten grzecznie odpowiadał

0

@Trojanek23 to skąd zatem jesteś, skoro piszesz nas?

0

@Luciano99 pisałem ci żebyś nie stawiał na Arkę nie słuchasz to masz.

0

@Trojanek23 o kim piszesz z tym wymazaniem? O Polsce?

0

@urbipl z Białorusi powinieneś znać

3

@urbipl ta, teraz wyjdzie że zaatakował ich nożem, brakuje w USA republiki tam i macie kalkę Pisu z kłamstwami każdego dnia. Zresztą wczoraj ktoś to napisał z ekspertów że Trump zrobił to z premedytacją, jak Zelenski nie podpisze to mają go upokorzyć i zrobić wszystko później w mediach by szkalować. Podręcznikowo rozjeżdżają naiwnych

3

@Cochise ale nie było, wynegocjowali coś, Zelenski pojechał to podpisać, bo to ma sens, ale okazało się, że gwarancję są na gębę. Dlatego wybuchło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?