tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@macio_944 Możesz nie krytykować Sławka jak mu rośnie? Skoro mówi, że gówno UA robia, kradna i tylko 800+ biorą to na 100% tak jest. Najważniejsze, że KO słabo rządzi, gospodarka upada, imigranci sie walaja po ulicach, wszyscy kradną, nie ma co jeść.
1
@Comentateiro Moga miec miedzy 15-20% na maxie. AFD tez ma, ogolnie skrajna prawica w Europie zaczyna miec podobne wyniki.
3
@kuz On jest wrakiem pilkarza. Nie dotrwa do konca sezonu nawet w Brazylii
2
@Sapos93 A to ze był to widziałeś linie?
0
@MessiSuarezNeymar sam się oczernia, pięknie się uruchomiliscie :)
1
@MysticCat Jednostek? To ich kur. Lider, a nie podrzędny poseł.
1
Gratuluje wyboru drodzy Konfiarze. To jeden z liderów tej partii.
Berkowicz o bezkobiecku, tzn, nie wiem o czym on prdl.
1
@LukaszFan Ale nie zawsze obrońcy, pomocnicy ich zastąpią. Potrzebna jest forma napastników jeśli chcemy zgarnąć trofea. Rafa, Lewy, Yamal są w bardzo średniej formie, skuteczność, a w szczególności decyzje
0
@LukaszFan Ale się cały czas znajduje i jest świetny technicznie. To lepszy pomysł niż Lewy z bardzo średniej formie
0
@Keson Kurde właśnie nie wiem czy FDJ dobry, Benfika walczy pressingiem i nie wiem czy Cassado nie będzie lepszy.
2
Jezu ale wyje ta babka śpiewając hymn USA w meczu NBA. Masakra
3
No to teraz czas na Benfice. Abstrakcyjne trochę to jest ze my mamy juz 120 goli, a Napastnicy są w bardzo średniej formie, w środę potrzeba ich najlepszej wersji, ale ja chyba bym zagrał z Olmo na fałszywej 9-ce.
0
@krol211 chyba do drużyny oldboy
0
Dobra Pedri, Olmo do bazy.
4
Forma Lewego i Rafini nadal baaaardzo słabiutka. Z Benfika z Olmo na fałszywej 9-ce bym zagrał.
0
Ale nasi napastnicy są w beznadziejnej formie. Każda decyzja jest z dupy
1
Za łatwo, za łatwo rywale wiecznie dochodzą do sytuacji
12
@Arcybiskup idź klękaj przed USA. Europa ma czym wojować, ale jako całość. Paradoksalnie jeśli Europa zepnie dupska i zacznie się zbroic to tylko jej wyjdzie na dobre wojowanie USA.
1
@ViscaelBarca2007 to jest złapanie pewności siebie, do tego młody zespół, dlatego nie chciałem ich na tym etapie, do tego mają mega mocna ławkę.
0
@Azazel_Pazuzu tu jeden orzeł mianował najlepszym rezerwowym świata Ferrana
6
@michal26 no ale coś musiało się wydarzyć że nagle się odwróciły karty, a o tym bezpieczeństwie w umowie Zelenski mówił i Trump odpowiedział, podpisz pogadamy.
3
O jest Vazquez na obronie jest szansa :)
1
@michal26 od trzech lat żyje na wojnie, a tu spotkał ludzi którzy cenią Putina, chwala go, a ten morduje mu rodaków, zobacz ile razy mu ta bombę podrzucał z dobrym Putinem. Pytanie co Amerykanie kombinują, bo myślę że jednak tak nie zostawia Ukrainy by wzmocnić Rosję i dać jej się odbudować, tu co innego kombinują. Coś od europy będą chcieli.
1
@michal26 zarzucili pułapkę na Zelenskiego i wygrali. Zelenski nie wygral wczorajszego spotkania, a wręcz stracił, wystarczyło grzecznie powiedzieć wczoraj nie na propozycje bez gwarancji, walnąć jakiś monolog narodowosciowy. Dobrze na pierwsza zaczepkę odpowiedział do JD o dyplomacji z Putinem, ale ten go prowokował i wtedy baaardzo źle to poprowadził. Dla dobra wszystkich lepiej by wczoraj to podpisał, ale też trzeba zrozumieć czemu tego nie zrobił, Amerykanie po chamsku to rozegrali i myślę że to było ukartonawane, bo dziwnie JD zaatakował Zelenskiego kiedy ten grzecznie odpowiadał
0
@Trojanek23 to skąd zatem jesteś, skoro piszesz nas?
0
@Luciano99 pisałem ci żebyś nie stawiał na Arkę nie słuchasz to masz.
0
@Trojanek23 o kim piszesz z tym wymazaniem? O Polsce?
0
@urbipl z Białorusi powinieneś znać
3
@urbipl ta, teraz wyjdzie że zaatakował ich nożem, brakuje w USA republiki tam i macie kalkę Pisu z kłamstwami każdego dnia. Zresztą wczoraj ktoś to napisał z ekspertów że Trump zrobił to z premedytacją, jak Zelenski nie podpisze to mają go upokorzyć i zrobić wszystko później w mediach by szkalować. Podręcznikowo rozjeżdżają naiwnych
3
@Cochise ale nie było, wynegocjowali coś, Zelenski pojechał to podpisać, bo to ma sens, ale okazało się, że gwarancję są na gębę. Dlatego wybuchło.