2

@arasz1819 a to w Rosji jest opozycja?

1

@Ojciec5tkidzieci chyba mówiłeś że Trump raczej nie reprezentuje chrześcijan :)



A po modlitwie w imię Boga i wiernych, jep, po 4 żonę i 5 dzieci, w imię Boga :)

0

@QQL5 dwa dni i zdejmie. No może 3

0

@partymaker ale co tu polemizować. Kur. Koleś nie faulowal, trzeba być ślepym by chcieć tu czerwona

0

@Kubsoleon orkiestra gra, okazało się że to szwagier szwwagra ma kapele

0

@Values o kim piszesz?

0

@partymaker najlepsze i najgorsze. Np. Rss. Fdj sporo pressuje i chyba to kręci Flicka, ciężko powiedzieć dla mnie oba podobne poziomy, ale Fdj do przodu mało gra

0

@PatrykBarca wysłuchaj jego wywiad. On kompletnie nie widzi problemu tak wysoko grającej obronie. To chyba bardziej martwi. Bo gdy zespół tracił czerwona to widać efekty pracy i dobrze ich ustawia, ciekawe czemu tu jest uparty

1

@konrad1661 jemu chodzi o późniejsze zmiany

0

@michal26 piękna ustawka :) a do Rosji też pojedzie?

2

@esem91 nic się nie odwala, on poprostu jest prawdziwy i nie udaje jakie ma poglądy

6

@MesQueUnClub_87 pojechałem po kurczak z różna, do tego chlebek z piekarni i wjeżdża jak oszalały. W sumie młody zachwycony smakiem :)

0

@maroon jak wszystko w tym świecie, na wszystko znajdą rozwiązanie

0

@kamiVeB czyli tak jak ty w stronie PO.

0

@Borneo to powinno być proste. Ktoś nie płaci to trzeba ściągać, a nie biurokracja latami

0

@ShawnC dwie bramki obrońca, pomocnik i napastnik. Poprzednie mecze pomocnicy. Jest problem z atakiem. Rafa dwie asysty ale ze stojącej, Lewy znowu sprdl baaardzo prosta piłkę. Reasumując jest problem z atakiem w rozumieniu napastnicy, a my taktycznie nie mamy chęci się cofnąć.

0

@Kgorecki2500 oczywiście że były, tylko że na zlecenie tych co zgłosili później :)

1

@Derpowsky czyli nie jesteś popis, nie jesteś 3droga ale też nie jesteś konfa :))))) ta jasne

0

@Huck Sławek myślę że nie ma dwóch. :) ja prdl jaki argument :)

1

@Kondziubarca wydaje mi się że jak Sławek wejdzie do II Tury to ma największe szanse. Na niego pójdą praktycznie wszyscy z opozycji a i wyborcy 3drogi,czytaj konserwatysci oraz ludzie żyjący iluzja że podatki obniży. Więc niech pis się Kur ogarnie, bo ta ich kampania to wręcz specjalnie wygląda jakby chcieli przegrać

1

@Objectivo jak przy varze tego nie widzieli, to chyba tylko oni wiedzą

0

@arasz1819 wiesz co to często działa w dwie strony. Ogólnie Trump robi dla Pisu zła robotę, co ciekawe nie dla Konfederacji, co świadczy że ludzie nie kumają że Trump to bardziej konserwy jak Konfa niż pis.

0

@urbipl no i dobrze niech dziewczyna żyje czymś oprócz tenisa.

1

@ACMaldini3 i dodaj 8. Kretynska taktyka na ostatnie 10 minut prowadząc 2 bramkami.

0

@Armin96 jest wszędzie, to oficjalne jego słowa.

2

Donald Trump zapowiedział, że za dwa tygodnie rozpocznie się sprzedaż Złotych Kart, czyli kart stałego pobytu w USA w cenie 5 mln USD. Trump przyznał, że będą je mogli też kupować rosyjscy oligarchowie. „Znam paru rosyjskich oligarchów, to bardzo mili ludzie” - powiedział.

Taka o to ciekawostka, masz hajs, załatwiasz sobie obywatelstwo :)

1

@mkord mecz z Benfika to pokazał wyraźnie wrzucali lagi za linie obrony, mieli ogromna ilość sytuacji. AM dokładnie to samo zrobiło wczoraj. A nie da się utrzymać takiego pressingu Barcy cały mecz, no nie da.

0

@Reviven Xavi nie grał tak wysoko z AM, wbili gola i się bronili, a AM to raczej uwielbia grę z kontry, a nie pozycyjna grę. Dlatego

0

@vadner niby które spełnił? Cło wdrozyl, zdjął :) imigranci? Deportuja mniej niż za Bidena. Rosja 24h dawno minęły. No ale podpisał ustawę że nie ma tych końcówek, nawet nie wiem jak to nazwać.

0

@BulaKG to chyba dobrze, bo jakbyś nachlany oglądał dalej to tv wylecialby przez okno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?