tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo na każdej pozycji Flick ma lepszych piłkarzy. Jak przegramy to nie z powodu historii. Trener Benfiki świetnie ich przygotował, w sumie grają baaardzo podobnie do AM, pressing, odbiór , laga na skrzydło. Dlaczego? No bo jest w ch. miejsca na to.
0
@Hawajczyk nie, nie skończyłby się, bo Simeone ma b. mocna ławkę i bardzo wybiegana, a my mieliśmy juz ich zmęczonych. Nie ma sensu by było 20 metrów różnicy miedzy liniami. Zwróć uwagę jakie sytuacje miało AM, tylko laga na skrzydło i obrońcy sami z 2 piłkarzami AM. Wystarczyło się cofnąć.
0
@jacobFCB ciekawe bo Xavi odpadł w półfinale, gdzie my tu tez możemy odpaść w półfinale. Flick jeszcze nic nie wygrał
1
@agaFCB przecież dobrze grał, co ty prdl.
0
@Hindus Było, poprostu RM nie gra tak wysoko, wiec AM ch.. mogli zdziałać kontrami
0
@Hawajczyk grajmy dalej tak wysoko, to ch.. ugramy więcej w tym sezonie.
0
@Hindus jak nie mial?
0
@kamiVeB Pisałem, ze AM ma świetna ławkę, a co my zrobiliśmy, nic, graliśmy nadal bardzo wysoko.
0
@jacobFCB gdyby baba miała wąsy. Przegraliśmy ze swojej głupoty, te kontry co leciały to nie tylko potkniecie Kounde. Przez 20 minut Flick kompletnie nie widział ze gramy za wysoko, to debilizm
0
@Aragorn33 to nie wina FDJ, nie ma sensu grac tak bardzo wysoko, POCOOOOOOO
0
@kiper09 no każdy to wie. Ja wiecznie to pisze ze nie rozumiem czemu my wiecznie musimy być ustawieni tak bardzo wysoko.
1
@626 nie taka taktyka. My nie mamy ławki i nie utrzymamy pressingu z tak wysoko ustawionym zespołem.
1
@Alanooo oraz ustawieniem, powinien ich kur. cofnąć, a nie grali tak wysoko, weszli nakręceni piłkarze AM, odbiór i autostrady. Gdybyśmy byli cofnięci, ch.. by zdziałali
0
@Derpowsky Ławka, maja bardzo mocna ławkę.
1
Nie rozumiem tego ustawienia, jeśli to pomysł Flicka to ... ale nie kumam, po jaki ch@#$ grac wiecznie tak wysoko, Simeone wrzucił wszystko co miał do ATAKU, wystarczyło się cofnąć i to my byśmy ich kontrami ubili. To kur@#$ autostrady na skrzydłach i w środku gdy wszyscy u nas zmęczeni.
0
Ale my głupio gramy ta końcówkę. Bardzo głupio. Utrzymać piłkę i cofnąć się.
3
Mamy 4-2, 100% sytuacje na 5-2 i dajemy tlen dwumeczu. Po ch. Trzymać ta piłkę.
0
@mekston O tej sytuacji teraz pisałem co Lewy zjeb. przecież to milion %. A my w każdym meczu marnujemy :)
0
Simeone ma niezła ławkę trzeba przyznać. My za bardzo nie mamy kogo wprowadzić. Nie chodzi mi teraz o bramkę by nie było. :)
0
@mekston ale ja się naprawdę z tobą zgadzam. Ale jednak cała trójka ma ostatnio problemy z wykończeniem setek. Reszta w 100% ok. Nie pisze ze do wyjeb. Czy coś.
0
@brd42 Balde jest słaby
0
@Salchent głupoty piszesz
0
@mekston chodzi mi o wcześniejsze mecze, nie dziś oprócz Ferrana.
0
@mekston napisze jeszcze raz, chodzi o ich wykończenie, pisałem że pomocnicy strzelają, teraz obrońcy, pewność siebie wyparowała trochę z nich. Zobacz Ferran dwie setki, Lewy się kopie, Yamal niby ok, ale zobacz ile złych decyzji, podań, wykończenia. Ale skoro inni ich wyręcza ja to ok, tylko oni są potrzebni,nraczej ich forma
0
@mekston różny? To forma? Yamal poprostu wypuścił. U nich nie tyle forma jakaś słaba, a decyzję. Pewność siebie gdzieś poleciała
0
@Litman tu jeden ziom @betonito czy jakoś tak twierdzi że to najlepszy zmiennik świata :)
1
Ferran dwie sam na sam, obie sprdl
0
@sheyba no właśnie nadal trwa :)
3
O się dzieje :) ale meczycho
0
Zobaczcie ze znowu to pomocnik musi strzelać. Nasz atak blado obecnie wygląda