tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 a po co ma przyjeżdżać?
15
@Cule2013 a moze srej srej srej. On walczy o kraj i go nie sprzedaje.
0
"Ważne! Nie ma umowy pomiędzy Ukrainą i Stanami Zjednoczonymi. Wołodymyr Zełenski opuszcza Biały Dom. Zdaniem Trumpa "może wrócić, kiedy będzie gotowy na pokój"."
Czyli co, dali propozycje, dogadali się, przyjechał podpisać i podstawili mu jakieś gowno :D
1
@NeroTFP1 a może to jest powód wojny. Oni się nie lubią, wywalić obu i będzie pokój na świecie
0
@maroon z niego taki niezależny kandydat jak ze mnie astronauta
0
@Roobo Naród :D No z 10 baniek Rumunów wyszło na ulice. Garstka ludzi pod sejm Rumuński przyszła tyle. To tak jak strajki Pisu o areszt tych dwóch placków z PISU
0
@Zoker dla kaleki tak.
1
@Rastafarnianin czy wy jesteście normalni? Ten koleś w ostatnich 5 latach, 4 lata kontuzje leczył, zrywał ścięgna, to wrak
0
@Ricardinio14 jeśli nie ma zrzutki to obowiązkowo hajs, rodzice wiedzą co im brakuje, a takie dziecko to często nawet nie zdarzy połowy ciuchów założyć i już wyrasta
6
@Eklerek pamiętajmy ze tu było głośno by go do nas brać. Duże kluby to ciężki temat, inny świat niż małe.
0
@Eklerek Pieniądze rządzą światem wszędzie. Może sobie kartę kupi u Trumpa, niestety taki świat
1
@Mitch_Atleta UA masz milion u nas, dobrze że ten koleś reprezentuje wszystkich prawda? Rozumiem że ten Polak co 4 babcie ostatnio ubił reprezentuje 20mln dorosłych obywateli?
4
@Eklerek no i pięknie, deportuja i tak powinno to działać. Zjeb. Są wszędzie. Zobaczymy czy na froncie będzie taki cwaniak
8
@VamosRakieta normalna akcja Cury-Laporta. Ale dobrze ze poszedł i jest amortyzacja na 0
0
@NeroTFP1 to trochę jak Nawrocki wyjeżdżając z siedziby Pisu. Nieeee ja nie rozmawiałem z nikim z Pisu, a co Pan tam robił, miałem swoje sprawy, ale z nikim z Pisu nie rozmawiałem.
Sławek Mentzen, gdzie się podziała strona z 100Mentzena, zapomniałem domenę przedłużyć, nie pamiętam co tam było.
0
@MessiSuarezNeymar to zerknij w 5tke Mentzena albo w 100tke. A następnie poszukaj jego stronę, która jak sam wspomniał no domenę zapomniał przedłużyć. Ale raczej to Bait z twojej strony.
0
@Eklerek a kto ciebie zmuszał?
0
Komentarz usunięty
2
@takisobiektos skoro tak twierdzisz, a powiedz mi dlaczego sądzisz ze on przekręcił ostatni mecz, skoro on wezwał głównego sędziego do Var i ten sam ocenił?
0
@Hosh co to za brednie, dlaczego nie mógł wezwać głównego? Skoro stwierdził że to nie karny, to wezwał głównego by sam ocenił. Najlepsze że decyzję podjął główny sędzia, a jada po Marciniaku. Niech zgadnę cała armia Lecha Poznań zapewne.
20
@BorzyKrzys to jeden z najlepszych sędziów świata, ale rozumiem bolą cztery litery po ostatnim meczu.
0
@michal26 o tyn czy lepszy to się okaże, obecnie kampania Sławka to unikanie niewygodnych dyskusji, raczej monologii i grzeczni dziennikarze. Zaczną się wystąpienia w trudnych programach i debatach i wtedy się dowiemy, ale tam znacznie lepszy jest Bosak.
1
@Kidd oj nie znam szczegółów. Ostatnio PO zamieniło kandydata, ale czas, co i jak nie wiem
1
@michal26 oni go wycofają. Sam sondaż jest z dupy, ale nie wierzę by Nawrocki dojechał do wyborów
1
Zaznaczyłem nie, powodem jest to że on jest wrakiem piłkarza, ale jak podpisze kontrakt gdzie zapłacimy mu za zagrany mecz, a każdy dzień l4 0. To do sprzedaży koszulek brać :)
0
@PatrykBarca dlaczego sądzisz ze to oni mają wpływ by było lepiej? A może to ludzie nie czerpią z tego co mogą, a zawsze liczą że to politycy sprawia za nich że będzie lepiej
0
@PatrykBarca a jak zrobią? Warte zaryzykowania w imię czego? Bo nowe? Źle ci się żyje?
0
@MessiSuarezNeymar wskaż jednego który taki nie jest.