14

I to jest ta różnica. Alvarez wykorzystał, a wielki Ferran to ledwo dokopal ta piłkę do bramkarza

0

@BezglutenowyPedri ta, w jednym sezonie

0

@michal26 pierwszy gol to Olmo

0

@Messi96_96 na tym piłka polega

0

Ale to było widać z kilometra jakie podanie pójdzie. :) Gramy za wolno, jak za Enrique, milion kretynskich podań po co. Ale tu strzał w Wojtka,

0

@Szmulek Olmo zostawił alvareza

0

@Roobo z metra konto Wojtka? No nie

0

W minute, dwie setki, szacun

10

Pamiętajcie o zasadzie przed mierdami. Jak wygramy to pokazujemy fakola i mówimy jesteśmy najlepsi, jak przegramy to piszemy ze PK nikogo nie interesuje i idziemy po Lm i LL

1

@Hosh no chyba że mecz z Realem, to gol strzelony przez Madryt jest mnozony razy dwa

0

@Yoshi94 mówisz o konfederacji? No memem są, ale ich nie bronię.

0

@Yoshi94 mówisz o Bosaku? No masz rację, edukacja to nie konik obu marszalkow

3

Prawica wszędzie taka sama. Bardzo kompetentnych ludzi mianuje Trump.
"Trump mianował na zastępcę dyrektora FBI twórcę podcastów i prezentera Fox News.

To sprawia, że w obecnej administracji mamy już 20 "ekspertów" z tej prawicowej stacji telewizyjnej, zarządzających USA.

Wyobrażacie sobie rząd stworzony z prezenterów TV Republika?"


Może z pogodynki niech zrobi minister klimatu?

0

@Michu94 przecież wiadomo że to fake. Źródło zresztą też z dupy.

1

@betonito Ferran najlepszy rezerwowy świat. Ok, czasem nie warto dyskutować.

0

@OskP no co hajs.

22

@betonito o ho się zaczyna. Flick już legenda Barcy, a Pep to placek. Przypomnij mi pierwszy sezon Pepa w Barcy i na kim bazowal.

0

@July_6_BcN czyli jestem stary, dzięki :(

0

@Bykunn a to prawko ma ważność?

1

Haha wojna z Tebasem trwa

0

@ViscaelBarca2007 na prawdę wierzyłeś że La Liga ustąpi Barcelonie

19

@Kgorecki2500 Jak oni wchodzą głęboko w dupsko Muskowi i Trumpowi to ich. Masakryczna partia. To już konfa jest bardziej wyrazista. Obrzydliwe

1

@OskP atak to powinien dostać ocenę 3

0

@blakkudium Real zgarnia świetnego obrońcę

1

@blakkudium najważniejsze by Yamal jutro zagrał, jest w średniej formie, ale to nasz jedyny skrzydłowy. No może nie jedyny, może mamy dwóch z Rafa

0

Komentarz usunięty

7

Komentarz usunięty

16

@wyrek no może sa teraz logiczne zasady? Wpadłeś na to?

0

Tebas zlozyl apelacje o cofnięcie rejestracji Daniego Olmo, coś czuję że wydarzy się to w marcu w trudnym miesiącu by Barce osłabić.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?