0

@Luciano99 Tylko jak bedziemy go wypozyczać, to sie zamortyzuje, a tak teraz bedzie FFP na minusie nawet za te 25 baniek.

2

Badosa z Ryba walcza, która przegra wygrany mecz :)

1

@Kondziubarca u nas sie musi amortyzacja zgadzać, a 25 baniek to my stracimy na tym

0

@Lanosss W porto to on wyżej był ustawiony niz za Pepa, tak mi sie wydaje

2

@ArcziArtt Zagrał 1 mecz tak naprawdę, ogólnie ustawiony jak Rodri, wszystko przez niego przechodzi, nasza szkółka wiec tu sobie dobrze radzi. Ale zobaczymy dziś bo po 1 meczu ciężko ocenić.

1

@KrychaFCB I tak dziwne ze nie anulowali tych 2 meczy. Ps. Sędzia dostał dożywocie :D

22

@kuz Jakos po Celcie śledztwo nie było potrzebne :D Kur. jaka to jest Mafia

0

@FcPortoFan1999 Tak powinien wygladac pierwszy set, UA 1 serwis na poziomie 35%:)

1

@NeroTFP1 Ryba tez sie męczy

0

@FcPortoFan1999 Zaczęło sie od Wimbledonu. Tam juz był widac lekki spadek, a później Igrzyska, myślę, że tam ja psychicznie pozamiatało

0

@FcPortoFan1999 Mysle że wygra. Ale widac ze ten serwis wkurw. ja sama. Bede sie powtarzał, rok temu Iga serwowała śwetnie przez 6 m-cy. Wiktorowski naprawde zrobił robote, później sie posypała i wstac nie może

0

@FcPortoFan1999 Musiałaby wziąć jakies dropsy na uspokojenie, bo płynie znowu. Męczy się z bardzo średnia zawodniczka, bardzo

0

@FcPortoFan1999 No właśnie z tym serwisem UA to powinno być gładko. A jest .. no źle wygląda podanie Igi.

0

Iga sie meczy tym swoim podaniem, mam wrażenie ze jest jeszcze gorzej niz w Doha

1

@Misiusessi a to nie widziałem, więc cofam. W szoku byłem jak to czytałem, w szczególności tak dobrego trenera

3

@Fake69 Jesli trener w oficjalnym wywiadzie mówi że jest 1% szans, to przegrał ten mecz już przed jego startem. Mocno zawodzi ostatnio Pep

6

@macio_944 Mistrzu gdzie jesteś, @michal26 najwiekszy zwolennik Trumpa na La Bambie, jak oceniasz codzienne wyskoki Trumpa w różnych dziedzinach? Dobry prezydent dla Polski? Zadba o nasze biznesy? Dalej jesteś zwolennikiem nowego? Konfederacja itd?

0

@Marian_Pazdzioch Teraz sobie wyobraźmy ile PIS by zajeb. hajsu, skoro na legalu afer po miliardy. Jedno nas zawsze łączyło ze Wschodem, Korupcja

4

Komentarz usunięty

12

Gdyby w meczu Realu Marciniak wywalił Viniego za symulke to by Madryt wnioskował o wykluczenie Polski z UE. A tu cisza, nikt nie krytykuje Szymona, ba nawet komentarze że ma jaja i dobra decyzja. Jaka różnica

6

Zapytać go mogli jak cvc pięknie pomógł klubom w LL. Sevilla ma limit taki ze piłkarza Arki Gdynia nie zarejestrują.

0

@wagabunda123 rozumiem że w meczu z Celtą nie miał interesów, a z Osasuna już tak?

1

Komentarz usunięty

9

@michal26 jesteś strasznie zaślepiony, jak większość wyborców anty Ko czy tam Unia. Chcecie zmian w sumie Ch. Wie dlaczego patrząc na rozwój kraju. To będziemy mieli zmiany, ale takie w których mój syn będzie musiał się bać bo się Kur. Trumpow wam zachciewa. Gdzie tu biznes Polski? Konserwatysci pełną gębą. Niczego historia was nie nauczyła, niczego.

0

@Hosh no i pokaz mi ile razy w ostatnim czasie widziałeś by chociaż żółta dostawali za symulki, nawet Yamal

0

@Encore żałuję że w ostatnich latach nie dają już kartek za symulki. A powinni sędziowie do tego wrócić

3

@barcelonaLM Djoko jak przegrywa, lub mu nie idzie to zawsze albo mdleje, albo przerwy bierze, a później jakby mia 20 lat. Uwielbiam go bo to legenda, ale te jego medyczne przerwy są słabe

1

@xvcWinterSoldier ja nie kupowałem, ale jednak to jedzenie. Pytanie co to za firma, byś nie kupił jakiegoś gówna co testów nie przeszło, dla 100g warto?

4

@NeroTFP1 obciagaja USA na tweeterku, ale to zła Europa idzie na Ukrainę. Jakim cudem oni mają teraz 16%. Młodzi ludzie nic nie rozumieją, nic.

0

@Messibestplayerintheworld oni są popierd. Spalone powinno się nie gwizdać jak minimalne, karnych nie gwizdać bo piłki rywal już nie ma. To anulować im wszystkie karne Viniego on wiecznie wypuszcza piłkę na kilka metrów i obrońcy go fauluja, ale Ch by do tej piłki doszedł, brak karnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?