tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A temu w meczu z am to co się nie podobało?
????️????️ Trener Realu Madryt na konferencji prasowej przed meczem z Manchesterem City:
~ Kontrowersje sędziowskie? Nie mam nic do powiedzenia, wyraziłem już swoją opinię na temat tego, co się stało i co się dzieje. To dość zaskakujące i nie mam nic do dodania. Nie jesteśmy zadowoleni z tego, co stało się przeciwko Osasunie, Atlético... trzy mecze, w których zostaliśmy skrzywdzeni i nie rozumiem tego
1
@sergio5 jakoś po celcie go nie mrozili,
1
@mekston nie ma co tu wpadać w jakiś wielki zachwyt, Azarenka gra najgorsze co może być pod Ige. Wolno, słabo serwuje i piłki spadają nie pod linie, to jak wystawić rowerek Idze.
2
Łatwy mecz Igi będzie, Azarenka gra pod Ige,
@michal26 @adi7adi8 @mekston
0
@Tarins to siatke Realu pokaz Gila Manzano
0
@Destructelli
Wczoraj cała trójka walczyła o miano kto wiecej sytuacji sprdl. Wygrała cała trójka
2
@Borry Za rozegranie 3 meczy ?
0
@LOPEZ16 mieli tydzień odpoczynku. Yamal ma słabszy w ogóle moment, głównie chodzi o decyzję, dać czas, tak będzie u dzieciaka.
2
@Barcelona92 Zawsze trafiamy na PSG, dlaczego miało by byc inaczej
0
@Azazel_Pazuzu to że oni będą mieli słabsze dni to pewne. Bardziej problem jest ławki, nie ma tam nikogo w napastnikach co ma poziom. Ferran do mnie nie przemawia, a wczoraj Yamal powinien zejść w 60.tylko nie ma kto za niego
11
@Azazel_Pazuzu Real to bardziej jest jak złodziej z żabki co skarży się że kamery zamontowano by nie mógł kraść. Przecież płaci za zakupy, a że czasem batona zajeb. Może, bo płaci
0
@Azazel_Pazuzu Yamal miał dwie, dodatkowo każda piłkę przegrywał. Młody niech wróci głowa do piłki lepiej. Barca musi go pilnować by otoczenie nie zmiotło go z planszy, 17 lat to ryzykowny wiek z kasą w kieszeni.
1
@ObiwanKenobi te jego wyjścia do pressingu, biegnie 20 metrów do kolesia, który ma 3 dni by podaniem go minąć i mają wtedy przewagę w obronie. Bardo źle grał wczoraj w obronie
10
@Criss18Barca albo idealne pod nóżki rywali
0
Jeśli to prawda że Pep powiedział że mają 1% szans to niech w ogóle nie wychodzi. Jak można tak gadać gdy masz 1 gol do odrobienia. Bez względu na formę. A co Real jest w formie?
0
@comtedurgell nie ma prostych meczy. Wczoraj było prosto?
0
@Eto'o9 R10 po takim karnym na 2-0 dla City z dupy.
0
@krol211 brak Forta też krytykowalismy, wczoraj pokazał czemu nie gra.
1
@Inmessionate10 nie, grali inna piłkę.
5
@Andi18 pewnie juz ma bana na 60 lat
0
@Peniu może źle mnie zrozumiales, nie zagrał źle, w defensywie pracował, chce być przy piłce ale za często 3 dni myśli by podać do przodu. Nie bez powodu nie ma asyst, goli, ba on kluczowych nawet nie ma. Taki średniak
0
@Worny dziś mega mecz
0
@krol211 ostatnie mecze Fdj miał dobre, dziś średni, ale i tak lepszy od Cassado
1
Ten mecz powinniśmy wygrać z 3-1 minimum i byłoby że świetny mecz. Bo mecz był dobry, mieliśmy przestoje, ale gdyby napastnicy zrobili swoje to byłoby dużo łatwiej. Rayo trudny rywal. Na minus Fdj dla mnie, niby nic złego nie zrobił, ale on często dubluje pozycje, próbuje byś w środku wszędzie co dobre, ale wiecznie ciągnie ta piłkę długo, zero podań kluczowych, znowu wszystko delikatne, zero ryzyka w podaniach
0
@krol211 Cassado słabo zaczął grać i Fdj nawet od niego lepszy, to jest fakt. Gavi gra wyżej niż Cassado
1
@MessiForeverTheBest Inigo czyścił dziś. Dla mnie on MVP
0
@KrwawiaceoczyVEB najgorszy? Przecież my mieliśmy z 4 setki oprócz karnego. Dziś problemem był atak, tyle, ale ogólnie zagraliśmy dobry mecz, bez kilku słabszych momentów
5
Takimi meczami zdobywa się ligę. Ale dziś w fatalnej formie nasz atak, mieli tyle sytuacji, a gol z karnego. Brawo Wojtas, zrobił to co TS w wygranym sezonie,dzis najsłabszy Yamal, był tydzień wolnego, trochę dziwny jego zjazd. Ale 3 pkt są. Lider jest
0
My to zremisujemy przez te zmarnowane akcje
0
Bardzo źle pressuje Fort, bardzo. Biegnie do pressingu 20 metrów czym robi kilometry wolnego