tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Człowiek by napisał Yamal do bandy niech ochłonie ale nie ma kto
0
Ale to Rayo jest ciekawie poukładanym zespołem. Szacunek dla trenera.
2
Zagraliśmy świetne 30 minut i w obronie i w ataku, niestety ostatnie 15 oddaliśmy Rayo piłkę. Szkoda zmarnowane piły Yamala, no takie coś musisz wykorzystać, słabo z tym jego wykończeniem
2
@Faro jak skupiał, kilometr był od niego jak tamten strzelał
1
@Coutinho007 Olmo za niego
1
@MichuZ44 no nie, dla mnie nie. Koleś co strzelił nie był na spalonym. Czy Inigo by zablokował? No nie wiem
0
@masa11 zmiana obowiązkowa
1
Gavi słabo i te wieczne kartki
0
Naciągane tak szczerze. Oj znowu będą dymy
1
Ale głupio zaczęliśmy grać. To jest gol, o co chodzi?
2
To co dzieciak ma do poprawy to wykończenie. Dużo marnuje
1
Ufff :) wpadło.
0
Musimy wykorzystywać takie patelnie
0
No i się spóźnił :)
0
@draxidox to nie z Unia jest deal a z USA.
2
@macio_944 Jed. ch. I tak Madrycioki tym sterują
1
@Sulimo o depresji by zapomniała ???? nie rozumiem o co chodzi
0
@kuz bo to dla nas getafa v2 a nawet lepsze. Bardzo niewygodny rywal z mocnym presingiem. Trudny mecz
0
@kuz Wtedy stworza wlasna lige i beda grac sami ze soba.
14
"Jak podaje hiszpański „Sport” Real Madryt rozważa opuszczenie La Liga i przeniesienie się do innych rozgrywek‼️
Na to być wyraz protestu przeciwko działaniom prezydenta La Liga, Javiera Tebasa oraz stronniczym decyzjom sędziów
???? Paweł Jerzmanowsk
Gdzie podpisać :)))))
2
@Sysia11 Cała ona. Tyle ja widzieli w tym sezonie.
1
@michal26 a to dlatego go nie widze. Ale fakt atakuje elektorat Pisu i słusznie dla niego. Ja nie wiem czy Nawrocki dociągnie do końca.
1
@Donnie_Darko no i macie powód wkur. Poprostu Var wyeleminowal gole z dupy.
1
@michal26 zgadza sie. Tez uwazam ze takie statystyki beda. Ale nie wiem tez jaki wynik bedzie miał Sławek, teraz robi robote w terenie i mało go w TV i słusznie, ale blizej wyborów beda debaty, a to bedzie kluczowe. Ale tez kluczowe dla Nawrockiego który jest dramatycznie ch...
0
Komentarz usunięty
0
@urbipl Ty masz dość PO - PIS. 65% nadal jest za PO - PIS
6
@urbipl to raczej nie partia, a słabość kandydata PiS. Nie łączył bym tego wyniku z wynikiem całej konfederacji.
2
@joloskyy Tym bardziej jak piszesz, dobry, zły cholesterol ważny, trójglicerydy, a tu pitolenie, ze 300 to zdrowo :) Ludzie biegną bo gimnazjalista tak mówi
0
@Inmessionate10 nie pasuje, to podobny styl Alaves, Getafe. Przypomnieć ci jak się męczymy?
0
@NeroTFP1 No to z Cholesterolem tez popłynął, oni wspólnie z 2 innymi naturopatami twierdza ze norma to 300.
Mój ojciec zawał - cholesterol 300, szwagier zawał cholesterol 300. A on każę ludziom mieć taki poziom, Ja rozumiem, jakies swoje racje mają, za niskim poziomie to też nie zdrowo. Ale czemu od razu w skrajność i ludzie to łykają.
To tak jakby ktoś mówił, ze 50 w mieście to za wolno i od razu wszyscy w skrajność zapierd. 150