3

Człowiek by napisał Yamal do bandy niech ochłonie ale nie ma kto

0

Ale to Rayo jest ciekawie poukładanym zespołem. Szacunek dla trenera.

2

Zagraliśmy świetne 30 minut i w obronie i w ataku, niestety ostatnie 15 oddaliśmy Rayo piłkę. Szkoda zmarnowane piły Yamala, no takie coś musisz wykorzystać, słabo z tym jego wykończeniem

2

@Faro jak skupiał, kilometr był od niego jak tamten strzelał

1

@Coutinho007 Olmo za niego

1

@MichuZ44 no nie, dla mnie nie. Koleś co strzelił nie był na spalonym. Czy Inigo by zablokował? No nie wiem

0

@masa11 zmiana obowiązkowa

1

Gavi słabo i te wieczne kartki

0

Naciągane tak szczerze. Oj znowu będą dymy

1

Ale głupio zaczęliśmy grać. To jest gol, o co chodzi?

2

To co dzieciak ma do poprawy to wykończenie. Dużo marnuje

1

Ufff :) wpadło.

0

Musimy wykorzystywać takie patelnie

0

No i się spóźnił :)

0

@draxidox to nie z Unia jest deal a z USA.

2

@macio_944 Jed. ch. I tak Madrycioki tym sterują

1

@Sulimo o depresji by zapomniała ???? nie rozumiem o co chodzi

0

@kuz bo to dla nas getafa v2 a nawet lepsze. Bardzo niewygodny rywal z mocnym presingiem. Trudny mecz

0

@kuz Wtedy stworza wlasna lige i beda grac sami ze soba.

14

"Jak podaje hiszpański „Sport” Real Madryt rozważa opuszczenie La Liga i przeniesienie się do innych rozgrywek‼️

Na to być wyraz protestu przeciwko działaniom prezydenta La Liga, Javiera Tebasa oraz stronniczym decyzjom sędziów
???? Paweł Jerzmanowsk

Gdzie podpisać :)))))

2

@Sysia11 Cała ona. Tyle ja widzieli w tym sezonie.

1

@michal26 a to dlatego go nie widze. Ale fakt atakuje elektorat Pisu i słusznie dla niego. Ja nie wiem czy Nawrocki dociągnie do końca.

1

@Donnie_Darko no i macie powód wkur. Poprostu Var wyeleminowal gole z dupy.

1

@michal26 zgadza sie. Tez uwazam ze takie statystyki beda. Ale nie wiem tez jaki wynik bedzie miał Sławek, teraz robi robote w terenie i mało go w TV i słusznie, ale blizej wyborów beda debaty, a to bedzie kluczowe. Ale tez kluczowe dla Nawrockiego który jest dramatycznie ch...

0

Komentarz usunięty

0

@urbipl Ty masz dość PO - PIS. 65% nadal jest za PO - PIS

6

@urbipl to raczej nie partia, a słabość kandydata PiS. Nie łączył bym tego wyniku z wynikiem całej konfederacji.

2

@joloskyy Tym bardziej jak piszesz, dobry, zły cholesterol ważny, trójglicerydy, a tu pitolenie, ze 300 to zdrowo :) Ludzie biegną bo gimnazjalista tak mówi

0

@Inmessionate10 nie pasuje, to podobny styl Alaves, Getafe. Przypomnieć ci jak się męczymy?

0

@NeroTFP1 No to z Cholesterolem tez popłynął, oni wspólnie z 2 innymi naturopatami twierdza ze norma to 300.
Mój ojciec zawał - cholesterol 300, szwagier zawał cholesterol 300. A on każę ludziom mieć taki poziom, Ja rozumiem, jakies swoje racje mają, za niskim poziomie to też nie zdrowo. Ale czemu od razu w skrajność i ludzie to łykają.
To tak jakby ktoś mówił, ze 50 w mieście to za wolno i od razu wszyscy w skrajność zapierd. 150

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?