1

@michal26 Wiktorowski bardzo ja rozwinął, w poprzednim roku genialnie serwowala jak na nią, coś czuję że Iga będzie tęsknić za tym. Ale może tak być, że to poprostu sufit Igi. Czy to zły sufit, no nie. Ale wiadomo że wszydy chcą more.

0

@Miszak Jak Sabalenke poszło przypomnij?

1

@michal26 a tak masz rację

1

@michal26 Iga nie ma innego stylu. Do tego psychicznie brakuje mi jej tej chęci wygrywania. Dużo porażek, pytanie czy poprostu to nie sufit jej i na więcej nie ma co liczyć.
Wyobrażacie sobie Djoko po porażce że on mówi, grałem dobrze, dobrze było? Wiem Djoko wielki, ale jak się chce być legenda to się musi chcieć nie przegrać

2

Wstyd ten mecz, bez walki, bez serwisu, głowa w dół. Można przegrać ale nie w taki sposób. Oczywiście była słabsza i tyle, ale to w takim razie gdzie rozwój Igi, serwis to ona ma na poziomie Linetty. Oczywiście po meczu powie ze jest zadowolona itd. Mam wrażenie że ta Abramowicz nauczyła ja przegrywać, a nie wyciągać wnioski z porażek. Iga po porażkach powinna być wkur. Jak to mają wielcy sportowcy, a tu zaczyna się takie bezpluciowe z akceptacja że jest na poziomie jak inne z topu.

0

@michal26 ile błędów serwisowych Ostapenko w tym gemie przypomnij?

0

Wygrany gem przez Ige nie. Przegrany przez Ostapenko ze względu na serwis.

2

@adi7adi8 to jak z Hubim, zawsze wyjdą jak przegrywa

1

5-0 w gemach. Można przegrać, ale są granice.

2

@adi7adi8 zgadzam się, ale mnie martwi że Iga nie poprawia serwisu. W kontekście jej rozwoju

0

Nie ma szans gdy nie ma serwisu. Iga nadal ma baaaardzo średni serwis. No ale Ostapenko to za chwilę może mieć 30 nie wymuszonych, nigdy nie wiesz

0

@wyrek Zawsze możemy coś z tym robić, jeśli NATO sie rozwali, tzn np USA powie ze nie bedzie bronić krajów wspólnoty. To patrzymy tylko na siebie. Pisze hipotetycznie. Bo bez NATO to my nie mozemy patrzec ani na wschód ani na Zachód, bo ty widzisz tylko Niemcy, a zagrożenie to my mamy na wschodzie.

1

@wyrek Nie mamy ze wzgledu na Rosje, a nie Niemcy.

1

@Uukasz_93 Nie zostaliśmy z niczym bo przez te 3 lata wojna trwa, Rosja mocno osłabiona i potrezbuje kolejnych lat na ponownie uzbrojenie sie, a maja bardzo duzy problem demograficzny. Wiec mamy 5-8 lat na mocne zbrojenie sie i dbanie o siebie. Z posiadaniem atomówki na czele jako straszaka, Białoruś dostała, Europa ma, czemu my mamy nie mieć.

1

@michal26 dobrze ze twój kandydat nie oszukuje. To polityka, a w polityce obiecaja ci wszytko.

2

@JoeBlack wymień tych wyborców Tuska co wierzyli w te 100konkretow. Bo ja nie znam nikogo oprócz fanatyków Konfy

0

@Uukasz_93 Nord stream 2 też odpala. Wszyscy znowu polubią Rosję oprócz krajów Baltyckich. Właśnie opierd. Przy stole jak zawsze swoje biznesy

1

@ProMILs jest bardziej prosty sposób. Przy varze ma siedzieć Perez. Koniec zmian

0

@maroon To że wyłowili boje nie znaczy, że Chiny sa zainteresowane Kanada, bardziej to obserwacje tej strony ze względu na działania USA. Robia to z wody i Kosmosu. Jak powiedz mi Imigrantów do Kanady wyślą?

0

@Ostatnikrwawygang Dokładnie

0

@maroon I kto ich zaatakuje? Chiny? Żartujesz sobie? :)

1

@mekston przecież o to chodzi, zejdzie z tapety, poprawi gospodarkę, hajs, uzbrojenie i idziemy znowu na UA.

5

On ma jakies wyzwanie, codziennie wali tematy pod publike. Dobrze ze nie powiedział, że kosmici zagrażają Kanadzie.

"Trump o Kanadzie:

"Rozmawiałem z Gubernatorem Trudeau, zobaczymy jak będzie. Kanada miałaby u nas mniejsze podatki i lepszą armię. Oni teraz nie mają armii. Są w niebezpieczeństwie. Blisko pływają statki z Chin, z Rosji. Żyjemy obecnie w innym świecie""


0

@michal26 To samo miało byc z Kanada, postraszył, dostał odwet i cło zdjęte. Wiecej w tym pokazówki niż prawdy. On juz z Rosja sie dogadał, teraz ugrywaja szczegóły, a takie teksty to pod publike, jak to on decyduje w tym temacie itd.

0

@BARCA1899Messi On miał 7 lat jak go o to zapytali.

1

@Huck Jak ty kibicujesz Lechii to sie nie dziwie ze nie chcesz tu mieszkać :P
Ps. u mnie śnieg leży za oknem, a mieszkam 6km pod Gdańskiem :)

1

@clyde płacisz za zużycie. Może poprostu zerknij w fv i zobacz jaka różnica, skoro jest luty to się mogę domyślać że miałaś fv prognozowane a teraz z licznika spisali i płacisz różnice. Bo o 100% prąd nie poszedł prawda?

1

@Toretto dla tych co mają hajs, granice będą otwarte

0

@Ojciec5tkidzieci dokładnie, dlatego czas się od uzależnić i spiąć dupska jako jedność w Europie. Ale nie wiem czy to możliwe

0

@stone80 obecnie Ukraina nie przegrywa, ani nie wygrywa nie wiem czy wiesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?