tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@joloskyy przecież to nie szkodzi, nerki dadzą radę przecież. Kur. Na oglądają się takich pojebow i później sprzątanie organizmu latami. Strasznie brakuje na tym świecie środka, wszystko musi być skrajne. Co się dzieje z tym światem.
1
Słaby jest ten prowadzący w kanale zero, ale myślę że warto obejrzeć, bo ten Oskar to mi wszędzie wyskakuje na fb i Instagram. A ludzie wierzą w to co gada bez zastanowienia , przyklady:
- pij płyn jugola
- autyzm to ludzie bez duszy, zamordują swoich rodzicow
- vit d w dawkach w milionach
- sól 8g dziennie itd.
A co najgorsze, ogromna banda ludzi którzy go bronią w necie niczym sekta. Dlaczego? No bo na tym swiecie jest zawsze walka z drugą stroną, on na pewno ma rację, dlaczego?Bo to spisek korporacji. Ludzie są popierd, koleś po gimnazjum zarobił 4banki na wciskaniu głupot.
Suple są dobre, ale trzeba wiedzieć jak brać, sam biorę, ale wpierw badania, kupno tego co ci brakuje, znowu badania i sprawdź czy działa, oraz czy nery, wątroba są w normie, to nie trudne.
2
@Destroyer_of_Worlds dwa mecze i 3 miesiące przerwy. Nie da się odbudować formy, ponieważ jego styl życia nie jest stylem profesjonalnego piłkarza.
1
To może być jeden z najtrudniejszych meczy w tej rundzie. Rayo gra na bardzo wysoki pressing prawie cały mecz, więc będą chcieli nam piłkę odebrać i od razu laga na skrzydło, a to nasz największy problem. Balde nie powinien grać tak wysoko jak zawsze, linia obrony też powinna trochę się cofnąć.
0
@michal26 Sikorski zawsze dobrze wypadał, obok Tuska najlepiej wypadają, a reszta to przepaść, obojętnie jaka partia.
Co do Trumpa to nie wygląda jak plan, za dużo tu chaosu, wpierw cła, po 1 dniu zdjęte, mieli Imigrantów wywalać, pierwszy dzień akcja na pokaz cisza, negocjacje Z Putinem, były i ni ma. Podpisał milion gówno ważnych ustaw. Ale mnie zastanawiają słowa tego dzieciaka Muska do Trumpa że on nie jest prawdziwym prezydentem, gdzieś to usłyszeć musiał.
0
@Dieselzor Rayo to poukładany zespół, mniej bramek stracili niż my. Poprostu wygrać
7
Juve zasłużenie. Co biegali, fajny mecz. Dobrze sedziowany, pozwalał trochę sędzia ale pewne decyzję. Można się śmiać z Madrytu, ale poziom sędziowania Hiszpanow jest słaby
3
Ale świetny mecz Juve Inter. Sytuacji na kilogramy
0
@mekston no i sędzia byłby cudowny za tą rękę np. Wtedy kontrowersji zero
1
@Katalończyk 99 przecież w Anglii wg. Cwiakaly 6k razy mówią do sędziów Fuck Off i to normalne. A to jednak nie?
0
@sergio5 Ederson w rewanżu z Realem nie powinien murawy powąchać
0
@mekston ta w szczególności do liniowego kolejkę wcześniej bardzo kulturalnie mówią mu by się pierd. I tu nie ma zdrobnienia do fuck you
0
@RoberDzik jeden wynik to i kolejarzowi się trafia
1
@Eklerek Kanadyjczycy faktycznie wyglądają na zainteresowany kraj propozycja Amerykanów
3
@Arcybiskup wystarczy się cofnąć mecz wcześniej gdzie Belingham dosadnie do liniowego powiedział to samo plus dorzucił coś więcej jaki ma szacunek do sędziów. Myślę że więcej tego nie zrobi
0
@gumaz bo kraść trzeba umieć, a Palikot jak widać nie potrafi
0
@cinero1996 zdobycie tu 3pkt to jak zdobycie 6 w takiej kolejce
2
@insp1re ja tylko chciałbym zobaczyć jak w lidze angielskiej piłkarze walą do sędziów Fuck Off. Bo wg. Cwiakaly to 6 tys razy już tak było. Może on nie odróżnia Fuck od Fuck Off
1
@Cule2013 nie wiem czemu tu dodało :)
0
@Rastafarnianin nie tu komentarz....
2
Ale piękne wyniki dla nas.
1
AM w dupe. No grubo.
6
A może na redakcji przetestujmy czy Fuck O** ich obraza?
0
@Aragorn33 Ale to dlatego ze mu się sędzia podobał.
1
Fuck Off miał powiedzieć na tweeterze piszą w hiszpanii
0
@mekston całkiem prawdopodobny scenariusz
3
Ostapenko przegrała, no zdziwiony nie jest, patrzę 10 podwójnych :)
@michal26 @adi7adi8 @mekston
0
@CLS63AMG Powiedział coś do sędziego,
0
Oni zdobyli 2pkt na 9 w ostatnich 3 meczach, ten sezon to jakiś absurd, myślałem, że tylko my mieliśmy taki okres. Grubo
0
@Bossmantoja ale pomyli się w czym?