1

W City nowy piłkarz wali hat trick. W lm nie powąchał murawy jak dobrze pamiętam, cały Pep. Wiecznie w lm kombinuje

0

@FcPortoFan1999 Jak Osasuna nie strzeli to będzie ciężko

1

@Sulimo ale miło że mamy najlepszy skład na świecie. Ja mu serduszko dałem

0

@nightwishygt oni powiedział mu. " Jesteś złym człowiekiem"

2

Przecież Perez już wywalił wszystkich z LL. Ten sędzia to w lodówce będzie przez 30lat.dostanie dodatkowo zakaz wjazdu do Madrytu oraz odbierze mu się obywatelstwo

0

@Pitinho pepe to był mistrz.

0

@turhiay no tylko to na razie nadal porażka :)

0

@Piotrek1993 jo jo. Boże jak ja lubię taki bełkot, nigdy nie docenisz rywala tylko jak mierda info ze to rywal się podkłada. Nie Real grał dobrze

3

@mordini123 piękne, on powinien wylecieć już kilkukrotnie w tym sezonie. Jeb. Burak

0

@Messibestplayerintheworld odnoszę się do tego meczu, oraz z informacją że wraca, z City nie przez cały mecz ale spora część też intensywnie grali. No ale wiadomo, nie wiem wróć do stycznia może

0

@Cule1234 meczyki to Real, nie wiem po co tam włazisz

2

@Barceloniarz987 nas Osasuna u siebie gniotla cały mecz, więc dziś to raczej Real dobry

1

Czerwo czerwona, ale Real do tego czasu dobrze grał. Myślę że standardowo w połowie lutego intensywność wraca.

1

@mekston to było wiadome, Iga miała świetne półrocze rok temu. Ale za to katastrofalne drugie. Tam dopiero Iga ma szansę

5

O czerwona, ktoś wkoncu potraktował Belinghama za jego wyzwiska?

1

@Maks91 sądzę że Ch. Bo Real radzi sobie lepiej bez niego, a będą mieć 400 baniek na wzmocnienia

2

@barcanawieki nie wiem czy wiesz ale woda wysusza włosy, więc mycie jest przereklamowane

10

@Aragorn33 on nie ma nic innego do zaoferowania. Mentzen to chociaż jeździ po Polsce i w ciszy przekonuje sloganami ich elektorat. Skończy się że Sławek Nawrockiego wyprzedzi.

2

@mekston drabinka prosta do półfinału

1

Ostapenko w półfinale, ale jakoś nie wierzę że ona tam dociągnie.
Iga Świątek's potential path - WTA 1000 Dubai
R1: bye
R2: Azarenka/Kalinina
R3: Haddad Maia/Potapova/Linette/Yastremska
QF: Zheng/M. Andreeva/Jabeur/Stearns/Vondrousova/Garcia/Avanesyan
SF: Paolini/Rybakina/Ostapenko/Badosa/Vekić/Kenin/Kostyuk/Mertens/Fernandez
F: Sabalenka/Gauff/Pegula/Navarro/Bencić/Alexandrova/Anisimova/Kasatkina/Muchova/Svitolina/Kalinskaya/Shnaider/Noskova/Putintseva/Samsonova/Pavlyuchenkova



@michal26 @adi7adi8 @mekston

0

@mekston no Sinnera jak widać skazali, nie wnikam czy dużo czy mało, ale Ige uniewinnili. Tyle koniec historii

6

@Miszak Wada zakończył sprawę i uniewinnili Ige, ale to trzeba wyjac łeb z dupy Ruskich by się o tym dowiedzieć.
https://sport.rp.pl/tenis/art41702911-iga-swiatek-i-doping-swiatowa-agencja-antydopingowa-podjela-decyzje

1

@mekston on tu pierwszy raz, w Google mu wyskoczyło, a z 20-ma innymi kontami nie ma nic wspólnego

0

@FcPortoFan1999 Arka to stan umysłu i jak zawsze nie wejdą do ekstraklasy przez debilne decyzję

0

@KmN czym dziwniej tym większe szanse

0

@takisobiektos może się nie da.

1

@okiemtypera_lucaxx95 poczekaj, bym zrozumiał. Zaakceptujesz każda władze która nie wpuści Imigrantów. No to nic nie zmieniaj bo u nas nie ma takich, poprostu nie jedź do Niemiec czy tam Francji

1

@Chucky nie, Leo jest na emeryturze

4

@Kidd nie ma tematu na świecie na którym byśmy się nie znali. Poprostu wybitne jednostki. A nie jest jedna, fizyka kwantowa, tu coś czuję że dyskusji by nie było

0

@michal26 ja już zjechałem z wkurw u Igi. Tak jak ona tak i ja jakoś tak już zaakceptowałem te jej porażki. Nadal jest bardzo dobra, ale strasznie czekam na bardzo dobry serwis, wtedy będzie wybitna. Nie wiem czy to możliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?