tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kobitki i te ich emocje do kolesi z mocnym charakterem, Łobuzy zawsze w modzie.
"Jude Bellingham znalazł sobie dziewczynę równie znaną w Hiszpanii co on, piosenkarkę Aitanę... ????
A ta po miesiącu relacji, rzuciła go dla byłego, przed którym wcześniej wzmacniała ochronę w swojej nowej posiadłości w Madrycie...
???????? Hiszpański dziennikarz, Jorge Borrajo:
"Możemy potwierdzić, że Aitana i Miguel Bernardeau dają sobie drugą szansę. Zobaczymy ich razem wychodzących z domu, w którym spędzili weekend.
To typowe dla pary, która się pojednała. Nie ma potrzeby, by się ukrywali, ponieważ nie robią nic złego, wspaniale, że postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę."
Dziewczyny piłkarzy w Hiszpanii idą chyba na jakiś rekord rozstań i afer w tym roku ????????
ℹ️ SemanaESP
0
@ViscaelBarca2007 tu chodzi o to że mu w Barcelonie dobrze. Nie gra, na treningach wyjebka, hajs wpada. Chłopak jest bez ambicji co potwierdził i trener Brighton i sam Flick. Patrząc na naszą lewa stronę i kogo na siłę już czasem tam Hans wypycha to sam sobie odpowiedz
0
@4drian0 warto drzeć ryja jak RM. Zawsze po tym dostają co chcą. Na dokładkę Hernandez sędziuje nam.
1
@Eklerek nie planujesz uciekać? Jak ty dasz radę w takiej katastrofie żyć.
0
@Cule1234 w nowym klubie będzie musiał trenować, a jemu się nie chce.
2
@Safrani zobaczymy co sąd na to, bo z mownicy ten Sławek sam sugerował Mentzenowi proces jeśli uważa że kłamie.
0
@mekston Rudy powinien odejść sezon wcześniej, Pep nie zrobił zmiany pokoleniowej. To wina trenera.
3
@kazbychu no tego młodzi nie wiedzą, tak jak nie wiedzą jak ciężko było przed Unia. Kompletnie nikt nie docenia rozwoju kraju z ostatnich 20 lat. Rodzice nie wykonali zadania.
0
@Katalończyk 99 tak, ale patrząc na inne kraje, to u nas naprawdę jest spokój. Ale to kwestia lokalna
0
@Messiargentynczyk odpowiem Ci. Każdy kandydat, każdej partii jest naprawdę słaby, albo mocno średni. Więc głosujesz na coś czego się obawiasz że stracisz jak wygra inny. Każda partia coś głosi, przedsiębiorcy JDG głównie wierzą w niższe koszty, zniżki itd jak Konfa wygra, Emeryci lubią pis, wieś też, wiadomo socjal, Ko to głównie duże miasta i średnia, wyższa klasa bo logicznym dla nich jest bezpieczeństwo w Uni. Na lewicę nie wiem kto :) i tak się to kręci.
5
@Katalończyk 99 dlatego napisałem jeśli jest. I na wiele rocznik, bo z czasem wejścia internetu w życie wszyscy myślą że jest inaczej niż wcześniej, no nie, zawsze były patologię, tylko można było przeczytać to w gazecie albo wiadomościach. Teraz, źle zaparkujesz i lokalny portal to nagłośni.
0
@Messiargentynczyk Jak zaczną się debaty to straci. Gdyby wygrał z Nawrockim to nie skreslalbym szans, bo w tym kraju głosuje się przeciw komuś, a nie na kogoś.
1
@blakkudium Pep się nie prdl. Dwa treningi, idziesz. Patrząc na pierwszą 11tke, Pep zmienił połowę składu z poprzednich sezonów, myślę że przespał to wcześniej
1
@Szklaner nigdzie nie jest tak, że nie trafisz na prdl osobę. I nie ma tu różnicy czy taka osoba będzie biała, czarna, Zielona, itd.
29
@Katalończyk 99 bo jest. Takie sytuacje miały miejsce zawsze, zapytaj rodziców jeśli 99 to twój rocznik co działo się w latach 80/90tych . Statystycznie w Polsce per głowa jesteśmy jednym z najbezpieczniejszych krajów.
1
@partymaker nawet ja taki sceptyczny nie jestem
0
@FcPortoFan1999 bardzo dobre. Mamy do nich 3 pkt, wygrana u nich daje nam 1 pkt do RM. Najlepiej remis, ale jednak wygrana też dobrze
0
@szymonekk ostatnia wygrana AM 7 lat temu na boisku Realu. Ale remis, statystycznie bardzo prawdopodobny
8
@Rifek podrywa ciebie. Wie że obserwujesz
0
@7black4 ulubieniec Realu sędziuje, sam sobie odpowiedz
3
@reloaded mistrzu oni oświadczenie i na mecz z AM dostają sędziego jakiego chcą. Robią to co działa
3
@Aragorn33 no i spoko jest Europa wydaje, tylko niech kupują między sobą. Trump i tak powiedział że wojsko z Europy wycofa, a i płacić mają mu wszyscy, którzy więc Europa powinna się sama zmobilizować
0
@ViscaelBarca2007 nic to nie zmienia Rafa nie ma reklamy Realu który wygrywa seriami lm, nie ma reklamy Mbappe z reprezentacji Francji i otoczenia. Obecnie dla większości świata to Kolumbijczyk z Lvp.
2
@GeneralXavi rozumiem że jak powiem Ci co jest złe, a nie jak to zmienić to wystarczy byś mnie wybrał na prezydenta?
0
@ViscaelBarca2007 bez lm taki piłkarz nigdy nie dostanie złotej piłki.
0
@Ojciec5tkidzieci perfumy już piłeś? Bo jak nie to znaczy że wszystko wporzadku :) na zdrowie
0
@Roobo zobacz w historie gdzie ten deficyt wyjeb.
1
@Roobo no a za co rzad ma zmniejszyc wpłwy do BGT? Widzisz deficyt?
0
@michal26 czasy też się zmieniły, dieta trening, medycyna. Zobacz kiedyś w piłkę wszyscy max 33. Teraz po 36,37 grają na wysokim poziomie
5
Kounde, Cubarsi, Pedri, Yamal, Rafa zmiany.