5

@gumaz co tym ludziom od prdl ostatnio

0

@Filipem kiedyś to oni mieli chyba serię że z 10 lat przejść nie mogli 1/8

0

City odpadnie, jak patrze na zachowania Pepa jak on panikuje i dziwnie sie zachowuje, to wątpię by zespół dał rade.

0

@vangoor do mnie to nawet do chaty wjechali, bo 100zl nie zapłaciłem. Naprawdę 100zl :)

4

Przecież to tylko aresztowanie pod komisje. Pewnie na wszystko odpowie, nie wiem, nie pamiętam, nie odpowiem. Koniec szopki i tyle.

Te wszystkie komisje polityczne zamknęły kogokolwiek? Marnowanie pieniedzy

0

@Marcelinho99 no i co w tym złego?

1

Komentarz usunięty

2

@Aragorn33 ja ciebie proszę, te brednie ko, mają na wszystkich nagrania, Romanowski, Ziobro itd. A dalej nikt nie siedzi, albo siedzi chwilę i wypuszczają. Morawiecki sam zrezygnował z imunitetu, a to znaczy że Ch. Mają na niego

3

@Aragorn33 nic mu nie zrobią. Można wiele mówić o PiS, ale kraść potrafią perfekcyjnie

0

@Hen ludzie nie rozumieją ze akurat na trudnego rywala możemy mieć absencje, kontuzje, kartki, słabszy dzień. Dumne prdl wygramy z każdym a później płacz

0

@Eklerek będą wyżej od nas ciekawe czy wtedy będzie istotne kto ile bramek strzelił

2

@MesQueUnClub96 dla mnie narodziny dziecka i jego rozwój.

0

@arasz1819 a to my nie zdobyliśmy już lm? Myślałem że już mamy wręcz na zagwarantowana

0

@Mitch_Atleta w 74 polska dobrze grała, co nas interesuje co było 10 lat temu. Ostatnie lata się liczą

1

@NeroTFP1 no teraz się zaczyna zabawa. Miejsce w grupie już bez znaczenia. Zobaczymy kogo wylosujemy. Psg nas wiecznie leje, więc wolałbym byśmy na nich nie trafili

0

@daniel32778 bo był wiecznie kontuzjowany

0

@Ghostface nie, już widzę że bez różnicy 1,2 miejsce.

0

@blakkudium ta teraz rozumiem.

1

@barcelonaLM przejść to 1/8

0

@Hervey_PL ta w szczególności z naszą obrona

0

@blakkudium ale jak ja rozumieć. Psg gra z Benfika, czy psg/ Benfika losuje Monako Brest?

0

@Seledynowy przecież my możemy mieć benfike lub psg, więc bardzo mocni rywale

2

@Derean patrzmy na siebie

1

@Konradowskyy chujowo trafiliśmy. Szkoda tego remisu tak szczerze

0

Tracimy ogromne ilości bramek
12 drużyn tylko straciło więcej.

1

Mieliśmy sytuację, spiwprzylismy i niestety

0

@messi564 czyli bez szans

1

Ale Lewy jest bez formy

1

Jeśli ta drabinka to prawda. To pierwsze miejsce nie jest dobre bo trafia na psg lub benfice

0

@Szmulek gdzie Real ma szansę na 8?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?