tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@gumaz co tym ludziom od prdl ostatnio
0
@Filipem kiedyś to oni mieli chyba serię że z 10 lat przejść nie mogli 1/8
0
City odpadnie, jak patrze na zachowania Pepa jak on panikuje i dziwnie sie zachowuje, to wątpię by zespół dał rade.
0
@vangoor do mnie to nawet do chaty wjechali, bo 100zl nie zapłaciłem. Naprawdę 100zl :)
4
Przecież to tylko aresztowanie pod komisje. Pewnie na wszystko odpowie, nie wiem, nie pamiętam, nie odpowiem. Koniec szopki i tyle.
Te wszystkie komisje polityczne zamknęły kogokolwiek? Marnowanie pieniedzy
0
@Marcelinho99 no i co w tym złego?
1
Komentarz usunięty
2
@Aragorn33 ja ciebie proszę, te brednie ko, mają na wszystkich nagrania, Romanowski, Ziobro itd. A dalej nikt nie siedzi, albo siedzi chwilę i wypuszczają. Morawiecki sam zrezygnował z imunitetu, a to znaczy że Ch. Mają na niego
3
@Aragorn33 nic mu nie zrobią. Można wiele mówić o PiS, ale kraść potrafią perfekcyjnie
0
@Hen ludzie nie rozumieją ze akurat na trudnego rywala możemy mieć absencje, kontuzje, kartki, słabszy dzień. Dumne prdl wygramy z każdym a później płacz
0
@Eklerek będą wyżej od nas ciekawe czy wtedy będzie istotne kto ile bramek strzelił
2
@MesQueUnClub96 dla mnie narodziny dziecka i jego rozwój.
0
@arasz1819 a to my nie zdobyliśmy już lm? Myślałem że już mamy wręcz na zagwarantowana
0
@Mitch_Atleta w 74 polska dobrze grała, co nas interesuje co było 10 lat temu. Ostatnie lata się liczą
1
@NeroTFP1 no teraz się zaczyna zabawa. Miejsce w grupie już bez znaczenia. Zobaczymy kogo wylosujemy. Psg nas wiecznie leje, więc wolałbym byśmy na nich nie trafili
0
@daniel32778 bo był wiecznie kontuzjowany
0
@Ghostface nie, już widzę że bez różnicy 1,2 miejsce.
0
@blakkudium ta teraz rozumiem.
1
@barcelonaLM przejść to 1/8
0
@Hervey_PL ta w szczególności z naszą obrona
0
@blakkudium ale jak ja rozumieć. Psg gra z Benfika, czy psg/ Benfika losuje Monako Brest?
0
@Seledynowy przecież my możemy mieć benfike lub psg, więc bardzo mocni rywale
2
@Derean patrzmy na siebie
1
@Konradowskyy chujowo trafiliśmy. Szkoda tego remisu tak szczerze
0
Tracimy ogromne ilości bramek
12 drużyn tylko straciło więcej.
1
Mieliśmy sytuację, spiwprzylismy i niestety
0
@messi564 czyli bez szans
1
Ale Lewy jest bez formy
1
Jeśli ta drabinka to prawda. To pierwsze miejsce nie jest dobre bo trafia na psg lub benfice
0
@Szmulek gdzie Real ma szansę na 8?