tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 czyli miasto samo sobie podatek zapłaciło, ma sens
0
@Kamiloza91 Real statystycznie ma 2% szans. Czyli nie ma.
0
@KamQiX wersja pierwsza.
Najlepszy przykład Budda. Wrzuca hajs pomagając różnym instytucji, zarabia na tym znacznie więcej. Lud go kocha, nawet nikt fv nie chce.
1
@Eklerek w sumie masz racje.
0
@Eklerek ona to się zaciągnie do only fans
5
Tak jak Trump to wariat, ale co do nie których praktyk to diabelsko skuteczny człowiek. Tu słuszne działanie i nie ma co sie prdl, nielegalni ludzie, trzeba pogonić.
"Biały Dom oświadczył, że Kolumbia zgodziła się na wszystkie warunki USA, w tym na przyjmowanie migrantów samolotami wojskowymi, w związku z czym zapowiedziane przez Trumpa sankcje nie zostaną wprowadzone."
1
@Roobo A co miał mówić? Mam ch. bramkarza ale stawiam na niego?
0
@abram3k aż tak? On nam sędziował kiedyś? Morda znana
1
@Kinginiesta szczerze nie ma faworyta, jak się zacznie drabinka 1/8 wtedy zacznie się zabawa i liczyć się będzie obecną forma.
Lm to i City może wygrać mimo iż słabo obecnie wyglądają, a lvp równie dobrze może odpaść w 1/8.
0
@Ojciec5tkidzieci ludzie mam wrażenie że patrzą tylko by ktoś krytykował lewacka stronę, zamiast patrzeć co dla nas dobre patrząc na geografie. Co nas USA interesuje, gospodarczo my z Unia biznes robimy a nie z Ameryka. Ameryka to nas tylko na uzbrojeniu doi.
1
@Mixtape oni się nie murowali w pierwszym meczu, poprostu gra u siebie lepiej im idzie.
6
@Pablozeusz :) jakby te Getafe i inne zespoły miały pieniądze to może kupili by piłkarzy którzy pozwolili by im grać również ofensywnie.
0
@daniel32778 poprzedni sezon był bardzo słaby.
12
7-1 na trybunach piknik. Ja prdl Laporta ogarnij się
0
Kounde i Cubarsi jeszcze.
0
@danielVII no techniki mu brakuje
0
@kamiVeB Cassado? No nie. Ma swoje odbiory ale karny powinien być, a ten anulowany to też jego błąd, źle krył.
1
No to zmiany, Dunczyk za Cubarsiego, Fort za Kounde, wpuścić lewego by się przełamał, Rafa aut, nie wiem może Torre, albo Pau,
0
I tak wiedzą że wygramy, więc Madryciak nie będzie podkręcal atmosfery sędziowania
0
No faul, co tu oglądać
2
Cassado kolejny wielbłąd. Bardzo źle pilnował napastnika
0
Chyba wygramy. A na poważnie, Yamal dobrze by było by wrzucił gola
0
Piłki nie dotknął ale nogi tak jakby też
1
@LinekMichal ciężko ocenić dostaje bramki gdzie może sobie tylko na piłkę popatrzeć
2
Fermin co biega, jak nie on dziś.
3
Wchodzą kontry. To główna broń Barcy, piękne akcje trzeba dodać.
2
@arasz1819 mistrzu oni mogliby go nawet nagrać że grzmoci tam Majkę jezowska, zdradzając żonę co u katolików normalne, nic to nie zmieni, ludzie głosują na partie a nie człowieka.
1
@Marian_Pazdzioch dobre podejście.
1
@Coutinho007 jako fan statystyk, tak właśnie będzie. Talizman ważna rzecz w sporcie.
1
@don'T.R.I.P.e strefa gazy relokacja do Egiptu i Jordani, oddanie całości Izraelowi,