1

@GeneralXavi tymczasem Deco. Żoan, ale to City zamyka nam ta transakcję. Ja nic nie robię, jestem w Portugalii na dłuższym weekendzie

4

@RoberDzik nie stać ich

12

Real nie chciał zmian bo latami korzystał na gównianych decyzjach. Z chwilą varu wkurza ich sędziowanie nie pod nich. A te błędne decyzję z którymi inni się zderzaka 10 krotnie więcej ich frustruja

7

@PatWhat jeśli myślisz że oni walczą o sprawiedliwość sędziowania dla innych to jesteś naiwny

1

@Aragorn33 to gruba bezczelność rozbroili UA, dali gwarancję, a teraz dajcie nam złoża to z Putinem podzielimy sobie wasz kraj :)

4

@Eklerek ta po prawej to chyba zeżarła ta po lewej

0

@Ryoumen poczytaj, Kanada odpowiada za 2% transportu tego gówna. To tylko pseudo powód Trumpa.
Ale też może być pokazówka, czyli Kanada to zbanuje i cło zniknie. Ale wyjdzie na świetny ruch Trumpa. Ogólnie większość tych strażaków daje świetne efekty. Z Kanada chyba jednak chodzi o co innego

0

@michal26 tylko ze Kanada dostała cło bo Trump chce ja do USA wkleić. A w to nie uwierzę ze się stanie. To tak jakby Niemcy chciały z nas zrobić sobie swój Land.

3

@Pitinho u nas po każdym błędzie cisza.

6

@gumaz W końcu ktoś chce to gówno rozwalić od środka. Innej opcji nie ma. Unowocześnić, to jedyna opcja

0

@cules100pro w ich przypadku to jak z Polskimi rządami, czym mniej robią tym mniej szkodzą.

2

@D10SLEO Tylko my mamy geniusza Deco, on to w ostatnie 5 godzin okienka nie zamówiłby pizzy z ananasem, a co dopiero wypożyczenie

0

Brać na wypożyczenie Doku. on chyba lewa strona jak pamiętam?

0

@Messibestplayerintheworld miesiąc i dolegliwość

0

@Borneo Wszyscy sa beznadziejni. Trzaskowski jest nie lepszy. Jedyny sensowny to Sikorski, on jest chociaż jakiś.

8

@Safrani Stanowski 3% zabrał Sławkowi, Braun prawie 2%. Więc tu wynik Sławka rozumiem, ale w górę nie wierzę w taką przewagę

3

@mmaciass co ma do tego wiara w przejęzyczenie? Poprostu łacha z tego dra. Jeśli ty wierzysz ze ona tak myśli to współczuję.

0

@betonito w jego przypadku zaplanowany urlop.

1

@FcPortoFan1999 bardziej słaby Real w obronie jest szansa. Ale Real w fazie pucharowej no jest dobry bez względu na formę. Zobaczymy

0

@Bartas1998 dlaczego miałby zejść ze sceny. On bardziej potrzebuje zmiany klubu, a nie rezygnacji. Ale też i przerwa może mu się przyda bo dziwnie się zachowuje

0

Mówicie ze to City pokona Real. No chyba nie

0

Bardzo słaby mecz Barcelony, ale wygrali i to się liczy. Dobre zmiany Flicka, FDJ powinien być pierwszym wyborem nie Cassado
Ogromny problem do końca sezonu, to kompletnie brak ławki w Napastnikach, Ferran to dziś niczym się nie różnił poziomem od piłkarzy Alaves

0

Beznadziejny mecz dziś Balde.

1

Zdjąć Balde w trybie pilnym.

0

on prawie tego nie trafił

0

@BORO_12 to ze tu nie ma autobusu.

6

@RomanGroza brawo, brawo, wybitna gra naszych. 18 razy piłka się od nich odbiła, no powinnismy bić brawo bo Alaves którego 1 cały zespol wart jest tyle co nasz rezerwowy nie miało sytuacji

1

@Comentateiro Czyli 3 razy więcej niż nasze panienki

0

@BORO_12 atyfutbolem nazywasz brak biegania Barcy? Każda piłka się od nich odbija jak od drewna.

1

Żałosny mecz. Jak panienki nie chcą grac o 14, to niech nie wychodzą z przerwy bo po ch.?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?