1

@lucas/catalan i to jest zabawne, nie te nasze chore Friki, gdzie wiecznie te same osoby się wyzywają.

1

2

@arasz1819 zobacz jak Prawica ucichła, wyparowali po kolejnych pomysłach króla swiata. Czytam, że kolejny jego pomysł to relokacja strefy gazy do Egiptu i Jordanii, wiec w całości chce Palestynę oddań Izraelowi, a pamiętasz jak tu krzyczano na Żydkow, że ludobójstwo, ze kraju nie maja itd. Temat się skończył wraz z wyborem Trumpa :D

2

Grubo odpływa

"Kanada jest całkowicie zależna od Stanów Zjednoczonych i dlatego nie może być państwem suwerennym"- Trump

Według niego Waszyngton traci rocznie w Kanadzie 250 miliardów dolarów, a on może „zatrzymać ten proces w ciągu jednego dnia”

0

@Encore do nas go zamiast Rashforda

14

@marcin62 przecież tak jest codziennie. Każda podobna akcja to pierwsze 10 tweetów, jaka nacja, jaka nacja, jaka nacja - Polak. Aha, to ok, debil i żyjemy dalej

2

Koleś gra w debiucie, a oni na niego gwiżdżą. Paryż to miejsce dla idiotów.

"Bardzo, bardzo rozczarowujące przywitanie się Kvaratskhelii z Paryżem. Jeden z najgorszych debiutów ostatnich lat. Rozczarowujący remis 1:1 z Reims, Gruzin schodzi z boiska wygwizdany. "Niedokładny, nerwowy, kompletnie nie czuł gry" - pisze francuskie ???????? L'Equipe."

1

@mekston nie miał tu szans.

0

@michal26 Nawet z forma, no nie ma szans z Sinnerem.

0

@GigiAmoroso nie, to że Zverev jest w finale to kwestia kontuzji i drabinki. Znacznie bardziej widowiskowy byłby Carlitos tu.

2

Słaby ten finał. Zverev to nie poziom finału AO, niewymuszonych na poziomie jakby babki grały

3

@Encore kto najgłośniej krzyczy o 100ce Tuska. Ci co nie głosowali na niego

0

@Gibbon_FCB trochę nudny, ale to taki klimat. To nie jest typowy horror

1

@Kgorecki2500 to dopiero początek. Ogólnie Ameryka dała władze większości miliarderow i liczą że oni zbawia naród :) zabawnie to brzmi, już to widzę jak właściciele social, tv, mediów, itd będą dbać o naród :) Będą nimi sterować.

0

@norbi77 wy dalej uparcie pprownuiecie pojedyncze mecze, a nie karierę. Podsumujemy w maju/czerwcu wszystko

1

@Mitch_Atleta Mial słabsza formę jak cały real. Rozumiem ze w finale z Argentyna tez był plackiem.

0

@Messibestplayerintheworld seri Barcelony nie było od 50lat!! 50 Kur. Ocknij się to nie 1,2 mecze a 8!

1

@Comentateiro negowanie go jak nie szło to kretynizm ludzi. Nie zapomina się jak się gra w piłkę, potrzebował pewności siebie i złapać styl. Szczerze w lato coś czuję że pogonią Viniego za 200. Każdy ma go dość

1

@SergioBusquets5 on z nami zagrał przecież świetnie już.

0

@Messibestplayerintheworld ta w drugiej minucie? Co z 90 minutami? Tak gol powinien być. Ale mieliśmy cały mecz by coś zrobić

0

@Messibestplayerintheworld z sociedad pierwszy raz od 26lat nie oddaliśmy strzału, wprdl taktycznie nas wtedy jak jakiegoś 4 ligowca. Hiszpania trochę wyjaśnia pomysły Flicka, hiszpańska liga jest mocno skoncentrowana na obronie, ale ostatnie mecze oprócz Benfiki były znacznie lepsze. Jutro wygramy, Flick potrzebuje czasu by trochę ligę zrozumieć.

1

@Messibestplayerintheworld to niech gra bez 9 tki. My Kur. Zdobyliśmy 6pkt na 24 w większości z drużynami co 1 nasz piłkarz wart całego zespołu. To nie jest usprawiedliwienie. Odprl wam już z Flickiem, to jakieś universum, gdzie on niczemu w niczym niewinny. Ma za uszami w szczególności debilne ustawienie obrony na 40 metrze. Wina napastników to jedno.

0

@Messibestplayerintheworld skoro wina lewego, to kto go wystawia do składu.

2

O ho, Sanchez zabawił się w Wojtasa

0

Ale Conte musiał im wprdl spucic w przerwie :) inny zespół wyszedł

0

Lewy jakieś modły odprdl. Ktoś powie co toi?


1

@July_6_BcN Przyjęta zatem. Możesz sędziować :)

1

@Comentateiro wiesz czego? By Prawica, no i duuuuze grono obecnych tu jej fanów dalej będą krytykować Izrael, a tu Trump wygrał i nagle jednak chyba humanitarny ten Izrael, nie wiem
@Barcanajlepszyteam nie wiem mistrzu, skopiowałem tweet Lecha Millera

1

@July_6_BcN paznokcia złamała jak klikała w guzik, więc dała mniej za karę.

3

"Sekretarz stanu USA Marco Rubio wykonując decyzję prezydenta Trumpa ogłosił zamrożenie niemal wszystkich programów pomocy zagranicznej na co najmniej 90 dni. Oznacza to również wstrzymanie wszelkiej pomocy dla Ukrainy, zarówno wojskowej, jak i humanitarnej, czy programów szkolenia ukraińskich żołnierzy. Zawieszenie nie dotyczy programów żywnościowych oraz wsparcia wojskowego dla Izraela i Egiptu."

Żydki jak zawsze na pierwszym miejscu. Dobrze ze tam nie mordują bo jeszcze by Prawica krzyczała. A tak Izrael Humanitarnie zdobywa Palestyna. Prawica też przestała krzyczeć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?