tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 dokładnie, pamiętasz poprzedni rok i pierwsze półrocze, Iga miała wkoncu naprawdę dobry serwis, wygrywała prawie wszystko. Coś od Wimbledonu znowu się zjeb. I nawet jest co raz gorzej. Jak trener zacznie nad tym pracować i wie jak to poprawić, Iga będzie jechać po wszystkich. Jak nie, to będzie każdy mecz z rywalkami z topu walka.
0
Serwis jest ta przewaga Sabalenki od Igi, gdyby Iga miała swoje podanie chociaż zbliżone do Sabalenki albo chociaż dobre to wczoraj by wygrała. Dziś Sabe serwis ratuje i daje przewagę w walce w trudnych chwilach.
6
@Comentateiro praworządność po pis nie istnieje, dlatego nikt nie siedzi. Mieli 8 lat okopac się wszędzie. Szkoda ze ci od wywracanie stolika, chcą się tam w kupić a nie wywrócić.
0
@mekston Sinner to weźmie. Takie 3-1
0
Trochę Keys zaskakuje bo ważne momenty wytrzymuje, trochę zaskoczenie
0
@Nightraider a to nie wiedziałem że przenieśli pensje. No to z jego doświadczeniem problemem nie będzie. Ale o tak 9tka potrzebna
1
@Comentateiro przecież on to pewnie komuś wynajmował, ma spore grono znajomych, ciekawe co żona na to, bo i pewnie w tym kierunku można iść
0
@Nightraider to prawda. Ja bym lewego pogonił bo jego pensja to kpina jak na ten wiek. Ta możliwość przedłużenia przy 50% to debilizm jaki utargowali.
1
@GigiAmoroso ba ona może nie wygrać tego seta :)
1
@Criss18Barca w Tenisie kobiet, zaczekaj do końca, bo kolejne mogą być do 0. Nigdy nie wiesz co kobitki wylosuje w danym momencie. Ale fakt Keys weszła w mecz.
1
Sabalenka chyba nie weszła w mecz.
Ale jak zwykle tu jedna piłka i zamieni się przewaga w drugą stronę, w szczególności u Sabalenki która jak złapie pewność siebie to maszyna winnerow.
@michal26 @adi7adi8@adi7adi8 @mekston
0
@Gaucho będzie ciężko zarobić, bo przyszedł za darmo, a jak znam życie wtedy agenci to wykorzystują itd.
1
@sergio5 czemu mnie to nie dziwi że mówi to Holender, strasznie zakompleksiony naród.
1
@Nightraider w punkt każdy punkt :)
Christensen to ja już nawet nie wiem jak wygląda, wieczne l4.
0
@Nightraider ma hajs, bardziej nie ma miejsca na kolejną pensje w FFP, mieć ma, ale zablokuje się na lato. Dlatego chcę się Ansu pozbyć bo to duża pensja
0
@partymaker o kim piszesz?
0
@marcin62 myślę że może w lato. Jemu podoba się piękne życie z 8 bankami a nie tam wyzwania w odbudowie formy w jakimś słabym klubie
1
Marcus Rashford jest gotów podjąć znaczny wysiłek finansowy, aby dołączyć do FC Barcelony. [@ffpolo × @RogerTorello]
To już jakieś nowe motto powinno być od lat w Barce
0
@Luccas gówno prawda jesteśmy w 1:1
0
@Nightraider tylko 23:) to kompletnie nie koleś na Barce, nawet na ławkę.
0
@PatrykBarca źle rozumiesz. Nikt nie marudzi, czytaj większość. Jeśli odejdzie za 65 baniek będzie to dobra kwota.
0
@ObiwanKenobi jeśli odejdzie za 65 baniek to szczerze adekwatna kwota
0
@Sulimo zawsze był anorektyczny, tu masz pokazane jak zrobił pompę tylko na jednej nodze, no i kontuzja. Chłop ma miliony, a diety ustawić nie może. Co tu współczuć, jego głupota
1
@Encore Sinner jest za mocny.
0
@MichalZZZ Ja idę do kina :) nie oglądałem :)
1
@MichalZZZ nosferatu jest już w necie. Opinie ma zacne właśnie w kinie go grają, a jest już web wersja
2
@ranger3120 ale na yt są prawie wszystkie moim zdaniem. Coś słabo szukasz
0
@Tabaluga37 problem rozwiązania górnictwa to i ty wiesz jak rozwiązać. Ale nie ma partii co ma jaja.
1
@Kgorecki2500 dać stanowiskiem pytania co zrobi z poszczególnymi problemami kraju. Nie wiem służba zdrowia, górnicy, dzietność. Nie usłyszysz nic, on jest tylko szczekaczem co błędy wytyka. A to każdy w tym kraju potrafi, bo parodii jest dużo
0
@Bobo25 jak ty przeżyjesz jak zabiorą to limitowane piękno