1

@michal26 dokładnie, pamiętasz poprzedni rok i pierwsze półrocze, Iga miała wkoncu naprawdę dobry serwis, wygrywała prawie wszystko. Coś od Wimbledonu znowu się zjeb. I nawet jest co raz gorzej. Jak trener zacznie nad tym pracować i wie jak to poprawić, Iga będzie jechać po wszystkich. Jak nie, to będzie każdy mecz z rywalkami z topu walka.

0

Serwis jest ta przewaga Sabalenki od Igi, gdyby Iga miała swoje podanie chociaż zbliżone do Sabalenki albo chociaż dobre to wczoraj by wygrała. Dziś Sabe serwis ratuje i daje przewagę w walce w trudnych chwilach.

6

@Comentateiro praworządność po pis nie istnieje, dlatego nikt nie siedzi. Mieli 8 lat okopac się wszędzie. Szkoda ze ci od wywracanie stolika, chcą się tam w kupić a nie wywrócić.

0

@mekston Sinner to weźmie. Takie 3-1

0

Trochę Keys zaskakuje bo ważne momenty wytrzymuje, trochę zaskoczenie

0

@Nightraider a to nie wiedziałem że przenieśli pensje. No to z jego doświadczeniem problemem nie będzie. Ale o tak 9tka potrzebna

1

@Comentateiro przecież on to pewnie komuś wynajmował, ma spore grono znajomych, ciekawe co żona na to, bo i pewnie w tym kierunku można iść

0

@Nightraider to prawda. Ja bym lewego pogonił bo jego pensja to kpina jak na ten wiek. Ta możliwość przedłużenia przy 50% to debilizm jaki utargowali.

1

@GigiAmoroso ba ona może nie wygrać tego seta :)

1

@Criss18Barca w Tenisie kobiet, zaczekaj do końca, bo kolejne mogą być do 0. Nigdy nie wiesz co kobitki wylosuje w danym momencie. Ale fakt Keys weszła w mecz.

1

Sabalenka chyba nie weszła w mecz.
Ale jak zwykle tu jedna piłka i zamieni się przewaga w drugą stronę, w szczególności u Sabalenki która jak złapie pewność siebie to maszyna winnerow.
@michal26 @adi7adi8@adi7adi8 @mekston

0

@Gaucho będzie ciężko zarobić, bo przyszedł za darmo, a jak znam życie wtedy agenci to wykorzystują itd.

1

@sergio5 czemu mnie to nie dziwi że mówi to Holender, strasznie zakompleksiony naród.

1

@Nightraider w punkt każdy punkt :)
Christensen to ja już nawet nie wiem jak wygląda, wieczne l4.

0

@Nightraider ma hajs, bardziej nie ma miejsca na kolejną pensje w FFP, mieć ma, ale zablokuje się na lato. Dlatego chcę się Ansu pozbyć bo to duża pensja

0

@partymaker o kim piszesz?

0

@marcin62 myślę że może w lato. Jemu podoba się piękne życie z 8 bankami a nie tam wyzwania w odbudowie formy w jakimś słabym klubie

1

Marcus Rashford jest gotów podjąć znaczny wysiłek finansowy, aby dołączyć do FC Barcelony. [@ffpolo × @RogerTorello]

To już jakieś nowe motto powinno być od lat w Barce

0

@Luccas gówno prawda jesteśmy w 1:1

0

@Nightraider tylko 23:) to kompletnie nie koleś na Barce, nawet na ławkę.

0

@PatrykBarca źle rozumiesz. Nikt nie marudzi, czytaj większość. Jeśli odejdzie za 65 baniek będzie to dobra kwota.

0

@ObiwanKenobi jeśli odejdzie za 65 baniek to szczerze adekwatna kwota

0

@Sulimo zawsze był anorektyczny, tu masz pokazane jak zrobił pompę tylko na jednej nodze, no i kontuzja. Chłop ma miliony, a diety ustawić nie może. Co tu współczuć, jego głupota

1

@Encore Sinner jest za mocny.

0

@MichalZZZ Ja idę do kina :) nie oglądałem :)

1

@MichalZZZ nosferatu jest już w necie. Opinie ma zacne właśnie w kinie go grają, a jest już web wersja

2

@ranger3120 ale na yt są prawie wszystkie moim zdaniem. Coś słabo szukasz

0

@Tabaluga37 problem rozwiązania górnictwa to i ty wiesz jak rozwiązać. Ale nie ma partii co ma jaja.

1

@Kgorecki2500 dać stanowiskiem pytania co zrobi z poszczególnymi problemami kraju. Nie wiem służba zdrowia, górnicy, dzietność. Nie usłyszysz nic, on jest tylko szczekaczem co błędy wytyka. A to każdy w tym kraju potrafi, bo parodii jest dużo

0

@Bobo25 jak ty przeżyjesz jak zabiorą to limitowane piękno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?