tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoko zestawienie z szansami kto wejdzie z TOP 8, 24 itd
Z pkt widzenia statystyk to RM na 98% w top 24, ale PSG tylko 60%
0
@Pnog37 Dobrze ze teraz Lewy nie marnuje. Bez sensu dyskusja
1
@ranger3120 Wolę 1-0 niż 6pkt na 24 w Lidze.
0
@Pnog37 A jak ma pokazac jak gra po 5 minut. Mistrzu tak piłka nie działa, wchodzisz po 5 minut i masz forme. Mi bardziej chodzi o bardzo duze zagrozenie ktore generuje nam Lewy. Wczoraj to z 3-4 kontry poszły gdy piłka sie od niego odbiła.
0
@Eklerek RM dzis zapewni sobie kolejna runde, kto ma ich wyprzedzić? Dinamo?
0
@FcPortoFan1999 Dembele chyba w Fife grał. :P
0
@Pnog37 Pau dostał pół meczu z Osasuna, to jego jedyny mecz w podstawie.
0
@Pnog37 spróbowałbym dać więcej minut Pau, albo Ferran. Wiesz by lepiej grać potrzebują minut, a nie pół meczu i wnioski. Lewy od Listopada to patologia
1
Lewy powinien posiedzieć na ławce, przy naszym ustawieniu linii, każda strata piłki to ryzyko kontry. A on traci każda piłkę.
1
@michal26 oglądałem dwa ostatnie gemy. Takie długie te gemy w tym meczu, a wynik łatwy się wydaje. Więc ważyły ostatnie piłki, brawa zatem za psyche że Iga dojeżdża cały czas.
1
@adi7adi8 ostatnie dwa gemy obejrzałem, brawo, wyglądało na łatwo ale jednak te wszystkie gemy w walce. Z Keys powinno być łatwiej niż z Svitolina. Ale to półfinał, ważny będzie dzień.
0
@Kamiloza91 on u nas średnio pasuje że względu na wyprowadzenie piłki, nie wiem jak ten Tah sobie w tym radzi, jest Eric i jeśli mielibyśmy zarobić sporo hajsu, no ja bym się zastanowił, świetny obrońca, ale do zastąpienia. Ale jeśli mówimy nie wiem o 40mln to nie, powinien zostać
2
@krol211 dziś dobry mecz. Z Realem w sumie też niezły, pytanie co się dzieje że słabszymi drużynami
0
@Lionel_Messi10 niestety Ansu nie chce odejść
0
@Mily-95 jest przycisk blokuj. Sugeruje, ja już skorzystałem.
A to kto ma rację w statystyce i szans w LL dowiemy się na koniec sezonu.
0
@D10SLEO siwy albo łysy do marca. Na bank
0
Jest mój ulubieniec Krecidlo
1
@KamQiX on się zachowywał jakby nie wiedział że wogole to wpadło :)
1
@Comentateiro powinniśmy pilnować tylow przy 4-4. Za łatwo szli sam na sam
0
@MOLESTA ogólnie 3. Bo lewy też zasnął
0
@Pawlusek nie tylko Alvareza mu pewnie szkoda, tego z Chelsea pewnie też żałuję, wolał wypalonego Silve
0
@QuentinTarantino jako fan statystyki. Ja z Valencia mimo błędów zostawiłbym Wojtka na bramce
6
Alvarez mega transfer AM. Kurde przydałaby się taka 9tka
0
@F3DO tak, ale pytanie jak ważne jest miejsce w top 8. Nie wiem czy miejsce 2 daje jakiś komfort, czy losowanie.
4
@mientusek1407 tak, jest.
0
Mądre słowa Wojtka.
4-4 a gramy nadal dwoma obrońcami. Po co. Dziś się opłaciło, z AM się nie opłaciło.
Sam mówi że tak grającej wysoko obrony nigdy nie widział.
0
@escarabajo dlaczego, wkoncu wygraliśmy coś co Kur po wylewach nie mogliśmy wygrać
3
Zewlakowa mocno ciśnie jako kibica Realu.
4
@Fake69 Pedri obok Belinghama to dwóch najlepszych pomocników na świecie
2
@escarabajo o no to mamy komplet. Popierd mecz. Nic w nim nie ma sensu, ale wygrane, pierwszy raz się czuje jak madryciak. Te zlamasy co sezon ta lm tak pchają