0

Spoko zestawienie z szansami kto wejdzie z TOP 8, 24 itd
Z pkt widzenia statystyk to RM na 98% w top 24, ale PSG tylko 60%


0

@Pnog37 Dobrze ze teraz Lewy nie marnuje. Bez sensu dyskusja

1

@ranger3120 Wolę 1-0 niż 6pkt na 24 w Lidze.

0

@Pnog37 A jak ma pokazac jak gra po 5 minut. Mistrzu tak piłka nie działa, wchodzisz po 5 minut i masz forme. Mi bardziej chodzi o bardzo duze zagrozenie ktore generuje nam Lewy. Wczoraj to z 3-4 kontry poszły gdy piłka sie od niego odbiła.

0

@Eklerek RM dzis zapewni sobie kolejna runde, kto ma ich wyprzedzić? Dinamo?

0

@FcPortoFan1999 Dembele chyba w Fife grał. :P

0

@Pnog37 Pau dostał pół meczu z Osasuna, to jego jedyny mecz w podstawie.

0

@Pnog37 spróbowałbym dać więcej minut Pau, albo Ferran. Wiesz by lepiej grać potrzebują minut, a nie pół meczu i wnioski. Lewy od Listopada to patologia

1

Lewy powinien posiedzieć na ławce, przy naszym ustawieniu linii, każda strata piłki to ryzyko kontry. A on traci każda piłkę.

1

@michal26 oglądałem dwa ostatnie gemy. Takie długie te gemy w tym meczu, a wynik łatwy się wydaje. Więc ważyły ostatnie piłki, brawa zatem za psyche że Iga dojeżdża cały czas.

1

@adi7adi8 ostatnie dwa gemy obejrzałem, brawo, wyglądało na łatwo ale jednak te wszystkie gemy w walce. Z Keys powinno być łatwiej niż z Svitolina. Ale to półfinał, ważny będzie dzień.

0

@Kamiloza91 on u nas średnio pasuje że względu na wyprowadzenie piłki, nie wiem jak ten Tah sobie w tym radzi, jest Eric i jeśli mielibyśmy zarobić sporo hajsu, no ja bym się zastanowił, świetny obrońca, ale do zastąpienia. Ale jeśli mówimy nie wiem o 40mln to nie, powinien zostać

2

@krol211 dziś dobry mecz. Z Realem w sumie też niezły, pytanie co się dzieje że słabszymi drużynami

0

@Lionel_Messi10 niestety Ansu nie chce odejść

0

@Mily-95 jest przycisk blokuj. Sugeruje, ja już skorzystałem.
A to kto ma rację w statystyce i szans w LL dowiemy się na koniec sezonu.

0

@D10SLEO siwy albo łysy do marca. Na bank

0

Jest mój ulubieniec Krecidlo

1

@KamQiX on się zachowywał jakby nie wiedział że wogole to wpadło :)

1

@Comentateiro powinniśmy pilnować tylow przy 4-4. Za łatwo szli sam na sam

0

@MOLESTA ogólnie 3. Bo lewy też zasnął

0

@Pawlusek nie tylko Alvareza mu pewnie szkoda, tego z Chelsea pewnie też żałuję, wolał wypalonego Silve

0

@QuentinTarantino jako fan statystyki. Ja z Valencia mimo błędów zostawiłbym Wojtka na bramce

6

Alvarez mega transfer AM. Kurde przydałaby się taka 9tka

0

@F3DO tak, ale pytanie jak ważne jest miejsce w top 8. Nie wiem czy miejsce 2 daje jakiś komfort, czy losowanie.

4

@mientusek1407 tak, jest.

0

Mądre słowa Wojtka.
4-4 a gramy nadal dwoma obrońcami. Po co. Dziś się opłaciło, z AM się nie opłaciło.
Sam mówi że tak grającej wysoko obrony nigdy nie widział.

0

@escarabajo dlaczego, wkoncu wygraliśmy coś co Kur po wylewach nie mogliśmy wygrać

3

Zewlakowa mocno ciśnie jako kibica Realu.

4

@Fake69 Pedri obok Belinghama to dwóch najlepszych pomocników na świecie

2

@escarabajo o no to mamy komplet. Popierd mecz. Nic w nim nie ma sensu, ale wygrane, pierwszy raz się czuje jak madryciak. Te zlamasy co sezon ta lm tak pchają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?