tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podsumowujac:
- Musieliśmy mieć w formie napastników
- Bramkarza
Mamy patalachow.
Ale Flick kompletnie rozjechany taktycznie, Benfika perfekcyjnie wykorzystuje fakt za wysoko grającej Lini obrony.
Pedri wylaczojy
Brakuje też fizycznej walki.
No ale mecz to dwie połowy.
BVB w sumie miał tyle samo sytuacji, ale był nie skuteczny. Dziś rywal jest skuteczny.
6 pkt w 8 meczach to nie jest przypadek.
0
Potrzebujemy napastników, a wyglądają jak szczesny
0
@Patry10 Flickowi benficka pokazuje na czym polega taktyka na mecz
0
Wyżej linia obrony, wyżej Flick.
0
@Barcaa12 przestań prdl. Wystarczy wrzucać za linie. Poprostu grają mądrze
2
Jadą kontrami z nami jak z bachorami.
To lm a nie przedszkole
0
@LeoMessiiBarcaPepa niestety do piłki doszedł ten co nie był na spalonym
0
Ale Lewy nam rujnuje kontry. Masakra jaka formę ma obecnie
0
Ja prdl każdy stempel to karny. My nie
0
Z 5 metrów 40 w górę. Dramatyczna forma lewego
2
Cubarsi wyjaśniany z tym swoim wiekiem
0
Aha :) brawo nasi
Cubarsi wracał jak z imprezy
0
@clyde weź jakiegoś doradcę bo to aż niemożliwe.
0
@clyde a czyli ja jeszcze mam ich sprawdzać?
0
@okiemtypera_lucaxx95 mówisz Salzburg strzelił w lm aż 3 gole.
0
@Seledynowy pewnie masz rację
1
Dziś potrzebna forma napastników.
0
@Seledynowy no nie wiem. Ten lewy jest w dramatycznej formie. Ale czy Ferran lepszy? :(
1
@bartekvisca no to go zlał. Cale 3-1. W każdym secie po aż 1 przełamaniu. Demolka
0
@QQL5 źródło? Bo on na bank odejdzie po sezonie
4
@urbipl ta łzy, już to widzę u milionerów
0
@Mankind a dlaczego dobry
0
@mekston wiem, wiem. Dlatego jest tak wielkim sportowcem.
1
Dawaj Carlos, walczymy dalej :)
0
@Czajka90 Genialny, widowiskowy sport. Co kto lubi
1
@mekston Od dawna wiadomo że jak juz trzeba szukac minusów u Carlitosa to wlasnie serwis. Jak to kiedys poprawi to bedzie prze kozak
1
@michal26 On tak zawsze, to cwaniaczek, uwielbiam go ale cwaniaczkiem jest.
Wybija tak rywala który przejął mecz
0
@matiz1514 powinen, bo w regulaminie pisza ze dziala w UE
1
@dejwidn :) No skoro baniak działa całkowicie inaczej i czujesz ze lewitujesz, to czy to jest zdrowe :)))))
1
@michal26 Takie powroty ponowne do meczu pokazuja ze jest sie top zawodnikiem. Strasznie mi tego w Barcie brakuje, ze jak nie idzie to ze finalnie i tak swojego nie zrobimy. Zawsze usprawiedliwienie, ze sedziowie, ze bramkarz, ze lewy ze pogoda ze wiatr.