0

Podsumowujac:
- Musieliśmy mieć w formie napastników
- Bramkarza

Mamy patalachow.
Ale Flick kompletnie rozjechany taktycznie, Benfika perfekcyjnie wykorzystuje fakt za wysoko grającej Lini obrony.
Pedri wylaczojy
Brakuje też fizycznej walki.

No ale mecz to dwie połowy.
BVB w sumie miał tyle samo sytuacji, ale był nie skuteczny. Dziś rywal jest skuteczny.
6 pkt w 8 meczach to nie jest przypadek.

0

Potrzebujemy napastników, a wyglądają jak szczesny

0

@Patry10 Flickowi benficka pokazuje na czym polega taktyka na mecz

0

Wyżej linia obrony, wyżej Flick.

0

@Barcaa12 przestań prdl. Wystarczy wrzucać za linie. Poprostu grają mądrze

2

Jadą kontrami z nami jak z bachorami.
To lm a nie przedszkole

0

@LeoMessiiBarcaPepa niestety do piłki doszedł ten co nie był na spalonym

0

Ale Lewy nam rujnuje kontry. Masakra jaka formę ma obecnie

0

Ja prdl każdy stempel to karny. My nie

0

Z 5 metrów 40 w górę. Dramatyczna forma lewego

2

Cubarsi wyjaśniany z tym swoim wiekiem

0

Aha :) brawo nasi
Cubarsi wracał jak z imprezy

0

@clyde weź jakiegoś doradcę bo to aż niemożliwe.

0

@clyde a czyli ja jeszcze mam ich sprawdzać?

0

@okiemtypera_lucaxx95 mówisz Salzburg strzelił w lm aż 3 gole.

0

@Seledynowy pewnie masz rację

1

Dziś potrzebna forma napastników.

0

@Seledynowy no nie wiem. Ten lewy jest w dramatycznej formie. Ale czy Ferran lepszy? :(

1

@bartekvisca no to go zlał. Cale 3-1. W każdym secie po aż 1 przełamaniu. Demolka

0

@QQL5 źródło? Bo on na bank odejdzie po sezonie

4

@urbipl ta łzy, już to widzę u milionerów

0

@Mankind a dlaczego dobry

0

@mekston wiem, wiem. Dlatego jest tak wielkim sportowcem.

1

Dawaj Carlos, walczymy dalej :)

0

@Czajka90 Genialny, widowiskowy sport. Co kto lubi

1

@mekston Od dawna wiadomo że jak juz trzeba szukac minusów u Carlitosa to wlasnie serwis. Jak to kiedys poprawi to bedzie prze kozak

1

@michal26 On tak zawsze, to cwaniaczek, uwielbiam go ale cwaniaczkiem jest.
Wybija tak rywala który przejął mecz

0

@matiz1514 powinen, bo w regulaminie pisza ze dziala w UE

1

@dejwidn :) No skoro baniak działa całkowicie inaczej i czujesz ze lewitujesz, to czy to jest zdrowe :)))))

1

@michal26 Takie powroty ponowne do meczu pokazuja ze jest sie top zawodnikiem. Strasznie mi tego w Barcie brakuje, ze jak nie idzie to ze finalnie i tak swojego nie zrobimy. Zawsze usprawiedliwienie, ze sedziowie, ze bramkarz, ze lewy ze pogoda ze wiatr.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?