0

@michal26 Dlatego Badosa tego nie wygra. Ale wazne by katowała Sabalenke.
Dlatego też bardzo żałowałem słabszego meczu Coco, bo Coco mogła spokojnie powalczyć z Sabalenka

0

@mordini123 Jaka to strona, źródło.
@barteq tez wszedzie to piszą dziennikarze, ale cały czas ktos wrzuca te jakies dziwne rozstawienie w 1/8, wiec szukam źródła.

0

@UriBoyka Z takim podaniem Badosy to ona sobie moze grac w ping ponga a nie z Sabalenka.

1

Przeszukałem net bo często ktoś tu pisze na kogo my możemy trafić w 1/8.
Wszędzie jest wyraźnie napisane, że w losowaniu trafić można na każdy zespół z po za top 8. Profit zespoły sa rozstawione i pierwszy mecz grają na wyjeździe.

Wiec czy RM, Bayern PSG i City zajmą 20-24 miejsce jest bez znaczenia jak przejdą baraże.

Na Atalante wystawić ławke i dać odpocząć.

1

@michal26 Właśmnie udowodniła tym gemem ze głowa wazna miała wszystko by na 3-0 wyjsc i dała sie przełamać. U kobiet ważna jest głowa i doświadczenie, a w tym Sabalenka jest jak RM, gra i walczy zawsze do końca.

0

@michal26 To dopiero poczatek :) Ale jest w formie.

0

@Irmscher10 nie wiem czy zasłużył, szczerze to mi te nr nie robią. Bardziej chodzi mi o pensje

0

@mekston Perez pokazuje jak zarządzać hajsem, nie chcesz być madritista, odejdź.
Te dzieciaki też ta więź muszą pokazać, płacić oczywiście solidnie, za wyniki, za tytuły, za ilość meczy.

0

@Irmscher10 bo my mamy manię jarania się każdym dzieckiem. Trzeba dać chociaż z 2-3 sezony z kontaktami z kosmosu i takimi akcjami. Yamalowi też bym tej 10 tki nie dał. Jaka mamy pewność że chlooowi po przedłużeniu kontraktu nie odbije? On ma 17 lat

2

@Litman dlatego z każdym kontraktem trzeba uważać, i płacić więcej za grę, a mniej samej podstawy.

1

@SeWo77 tyle co na stronie oficjalnej

1

@Kamiloza91 bez szans są praktycznie na top8

0

Jak ja nie lubię piłki LE. Pierdyliard podań

0

W City wrócił pressing znowu. Wiadomo to 2min. Ale lecą jak kiedyś do piłki

0

@Comentateiro oba wejdą

1

@blakkudium łer Dembele.

1

@trolownik nie wiem czy wiesz ale Flick to i na Messiego miał wpływ, wręcz rozwinął go. Słyszałem że nawet stadion co budujemy to też Flicka zasługa

0

@michal26 on i atak pis. Ja ciebie Kur. Proszę. Sam sobie zaprzeczyłeś pisząc na końcu że kanał jest za czasów po.

0

@michal26 dobra szkoda prądu. Tak jak jednemu już obiecałem to i tobie podeślę. Ilość ataków Stana w Trzaskowskiego w ataki w resztę. Zrobisz z tym co chcesz.

6

@arasz1819 może Stanowski go wyjaśni, a nie czekaj to nie ten kandydat

0

@michal26 pokazać ci potwierdzenie że dostał hajs od Orlenu? Spotkania z obajtkiem gdzie jest potwierdzenie że też był, to też teorie?

1

@marcin62 Kiedy ludzi zrozumieją ze on będzie uczestnikiem w necie i pójdzie na debaty by strzelać w 1 kandydata. To wynajęty człowiek do specjalnego zadania co widać już po łażeniu po wawie i pokazywaniu drogich kibli. Dzieci to łykną, jego rola nie będzie zbierać % dla siebie a zabierać % jednemu.

1

@Comentateiro Mysle ze Balde specjalnie wykosił by go obudzić bo biegał jak panienka.

0

@esem91 Tu nie tyle chodzi o kolektyw, a bardzo wysoko ustawiona obrone, kazda strata napastnika, pomocnika, kończyła sie laga na skrzydło za linia obrony, to problem samego pomysłu, nie da sie nigdy nie stracić piłki, ostatnie mecze Flick obrone cofnal niżej, nie wiem czemu znowu graliśmy tak kosmicznie wysoko.

1

@Azazel_Pazuzu a PKB pion w górę od 20lat. Ale dramat gospodarczy, nie wiem zaraz nie będzie co jeść i spać w jaskiniach będziemy

1

@KrychaFCB Oj Alvarez zrobił robote wczoraj.

0

@Pedri16Future
Na top 8 szans nie maja, ale 100% ze beda w kolejnej rundzie. Tzn nigdy nic nie jest pewne

1

@Aragorn33 W LL by gwizdnęli, stempel nie widoczny, to tak jak było ostatnio z Celta,

0

@Pnog37 Karne. Zobacz co strzela ile marnuje i jak dramatycznie wygladamy w Lidze. I to gdzie jestesmy jest główna wina wlasnie Lewego bo marnuje na potęge 100-tki

0

Spoko zestawienie z szansami kto wejdzie z TOP 8, 24 itd
Z pkt widzenia statystyk to RM na 98% w top 24, ale PSG tylko 60%


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?