1

@July_6_BcN Przyjęta zatem. Możesz sędziować :)

1

@Comentateiro wiesz czego? By Prawica, no i duuuuze grono obecnych tu jej fanów dalej będą krytykować Izrael, a tu Trump wygrał i nagle jednak chyba humanitarny ten Izrael, nie wiem
@Barcanajlepszyteam nie wiem mistrzu, skopiowałem tweet Lecha Millera

1

@July_6_BcN paznokcia złamała jak klikała w guzik, więc dała mniej za karę.

3

"Sekretarz stanu USA Marco Rubio wykonując decyzję prezydenta Trumpa ogłosił zamrożenie niemal wszystkich programów pomocy zagranicznej na co najmniej 90 dni. Oznacza to również wstrzymanie wszelkiej pomocy dla Ukrainy, zarówno wojskowej, jak i humanitarnej, czy programów szkolenia ukraińskich żołnierzy. Zawieszenie nie dotyczy programów żywnościowych oraz wsparcia wojskowego dla Izraela i Egiptu."

Żydki jak zawsze na pierwszym miejscu. Dobrze ze tam nie mordują bo jeszcze by Prawica krzyczała. A tak Izrael Humanitarnie zdobywa Palestyna. Prawica też przestała krzyczeć.

0

@FcPortoFan1999 nie no żartuje, patrząc na ilość remisów Juve to bardzo prawdopodobny scenariusz, ale oby Napoli, bo Juve gra straszne gówno dla oka

0

@PatrykBarca No tylko to daje autostradę dla RM. Ale masz racje ta ich chora seria musiała się skończyć.

0

@FcPortoFan1999 Napoli to dziś weźmie. Conti inaczej piłkarzy zajeb. jak zremisują :)

0

@MOLESTA AM jest świetne w kontrach, Alvarez jest szybki, a środkowy obrońca Villarealu wolny. Chyba o to Simeone chodzi.

0

@Rewolucja123 Mówisz ze będzie 4 bramki i więcej no nie wiem. Zobacz na historie bezpośrednich meczy, tylko raz na 7 ostatnich meczy było więcej niż 3

0

@Rewolucja123 możesz tak czarno nie patrzeć na wynik RM, jeszcze @partymaker sie obrazi

0

@partymaker nie becz, a zablokuj. I nie ja mam racje, a statystyki, dlatego właściciele buków są milionerami. Tu nie gra Barca i co tez nie mogę statystycznie do tego podejść bo tobie przeszkadza?

0

@Bocheno1 to scenariusz statystyczny z tego sezonu. Nie mój. Xg villareal i am jest dla villareal, dokładnie u nas tak było :)

2

Villareal tak marnuje te sytuację że skończy się wygrana AM. Dokładnie jak z nami.

0

@Marian_Pazdzioch nie można, oddaj koszulka

0

@partymaker przecież pisze ze grał dobrze, czytaj co pisze

1

@Muszynianka w życiu. Może jeszcze gąbka do sztangi na przysiady. Nie bądź baba :)

0

@Striker tylko grał dobrze chwilę i kontuzja, ten sezon 30 meczy, poprzedni tylko 3, a wcześniejszy 16 meczy po za kadra. No słabo to wygląda.

1

@RomanGroza kiedy Christensen był solidny? Chyba w gabinecie lekarskim tylko

0

@626 są też te białe.

0

@mekston Sinner gładko

0

@MesQueUnClub96 no masz swoje racje. Ale obecnie drze ryja Saba, no ciężko się ogląda

1

@GigiAmoroso jej drabinka to morderstwo. Zdecydowanie zasłużyła. Chodź ten matchball Igi. Eh

1

@MesQueUnClub96 no nie wiem, Szarapowa jak się darła to jakoś tak inaczej, mi akurat nie przeszkadzało :)

2

@Sysia11 oj kontuzje, ale i te akcje z trenerem. Kobity i ich emocje to morderstwo. Kto żony nie ma nie miał nie zrozumie.

0

@barcelonaLM faceci to inna galaktyka tenisa.

0

@Miszak aż dziwne ze Igi nie zwyzywales. Ale szanuje chociaż tego

0

@TheNekro94 chyba jak to mówią Sabalenka się zesrała tym serwisem, a dobrze serwowala, waga pkt

1

@Sysia11 to trochę piękno wielkich szlemow, zawsze ktoś wyskoczy z mega forma

2

@Kidd tak, bo jest spora różnica między wygranie a 2 miejscem, a Iga rok temu odpadła w 3 rundzie chyba

0

Nasz Białorusin, nie pamiętam jak ksywa bo mam go zablokowanego. Ciekawe co teraz napisze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?