tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak mozna tak gem oddać, albo go Iga zgarnie albo w nastepnym sie juz kompletnie posypie.
Ps. bedzie 6-4 dla Keys.
1
@Eklerek To sa panie, pamietaj
3
Wyciągnela ten gem, moze to ja wzmocni :)
0
@michal26 Po meczu moim zdaniem.
0
@michal26 Obie panie 60 niewymuszonych. Masakryczne dla oka.
0
Keys bardzo pewna siebie, serwis na spokoju. Trzeba by ja z równowagi wyprowadzić, ale dziś watpie by to było możliwe
0
@michal26 śmierdzi tu zawodem jak na Igrzyskach. Ona dziś przegrywa ze sobą a nie Keys wygrywa
0
@Encore Przeciez oba sety zaczeła od straty swojego podania.
1
@Roobo Skoro Owsiak tak kradnie to gdze te bentleye w garazu, mieszkania, domy, pałace, wycieczki. Ciekawe
0
Ige do 0, to już dawno nie widziałem.
Ona w drugim secie zdobyła 6pkt
1
@Encore Nie da sie porównać kobiecego z meskim tenisem, to inna galaktyka. W sumie ogladam tylko dla Igi, gdyby jej ni ebyło, nie włączyłbym pół meczu
0
@FcPortoFan1999 A Idze niewymuszone rosna i to mocno. Co pokazuje stan psychiczny
0
Dobra trzeba dac sobie spokój z komentarzem, pierwszy set, niby 2 powinno byc łatwiej, a jest znacznie gorzej jeszcze :)
0
@FcPortoFan1999 nie wiem czy to test :) ona walczy ze soba nie z rywalka. A Saba ma forme gigant tutaj. Dzis 32 winnery, 32 vs 8 Igi. !
0
@FcPortoFan1999 Uff bo przy tym serwisie dzis to różmnie moze byc.
Mysle ze teraz bedzie łatwiej
0
Oby nie tie break, dobić teraz Amerykanke.
4.5 u Buka na Keys, korci. Juz nie :))
1
@Bananowysong Nie zawsze tak jest. Czasem idziesz na wypożycznie i godzisz sie na niższa pensje by chociaż grać. Nikt o zdrowych zmysłach nie da Ansu 8 netto
0
@FcPortoFan1999 Ni niestety demonty wracaja, w głowie znowu te piłki traci. Ale zawsze to sie zaczyna od tego samego, od słabego swojego podania, słabiej serwuje to znacznie gorzej gra
1
Ja prdl, ta sobie teraz znalazła moment :(
8
No to euforia po Benfice zostanie ostro zajechana z Valecia, nie ma gorszego duetu
César Soto Grado sędzią meczu FC Barcelony z Valencią CF. VAR: Carlos del Cerro Grande.
0
Lecisz Iga po Finał !
Ale bedzie meczycho z Sabalenka
1
@michal26 stawiam milion na Ige :P
1
@Encore Dzis to juz w ogóle dramatycznie to wygląda.
1
@michal26 Iga ostatnio też słabiej weszła w mecz. Zaraz się rozkręci, ale to jej podanie to nadal średnie jest
1
@LeoMessiiBarcaPepa nie ma szans. Tam sa 2% szans na awans.
4 zespoły juz sa wyzej z 8, zostaje 4.
Milan i AM graja u siebie i maja słabych rywali, wystarczy im 1pkt. wiec zostaja 2 miejsca, a az 6 zespołów ma 13pkt, czyli wystarczy ze 2 zespoły wygraja swoje mecze i sa w top 8.
Reasumujac bez szans ma RM na 8ke
1
@Sysia11 Iga ma wiecej szans niż Badosa, po pierwsze i najwazniejsze, ma doświadczenie w finałach ogromne, a Sabalenki słabym punktem jest wkurzenie jej, bo wtedy przestaje trafiać. Ale to samo działa na Ige, jak sie podkreci to tez wypieprza wszystko
1
@michal26 Sabalenke trzeba wkurw. wtedy przestaje trafiac. Coco mogła to zrobić, Iga może, ale Badosa ..
1
@michal26 Jako fan statystyk i pragmatyk, dlatego pisałem ze Badosa nie wygra.
Zobacz winnery - 24 do 6, to jest demolka.
Ale to babki jeszcze wszystko sie moze zmienić.
0
@michal26 No oby. Boto że pisze ze jednak mysle ze Sabalenka nie znaczy ze tak chce :) Tylko to piperz. doświadczenie mnie martwi.
0
@michal26 ma, pytanie czy głowa jej na to pozwoli.