3

@partymaker no zobacz na Yamalu, to samo. Nie powinno być karnego dla benfiki ale i na Yamalu dla nas

0

@Sulimo dobrze go podwoili. Miał mega mało miejsca

1

@FCB_dimiC w hokeja to jedno ale chyba grali bez kijów takie ilości wielbłądów

0

@clyde chyba jeszcze czerwonej brakowało

6

Na chłodno.
Karny Wojtka, dalej uważam że nie powinno być.
Karny na Yamalu? No jak tak to i dla Benficki w 90. Obu nie powinno być.

0

@Huck właśnie nigdzie nikt tak naprawdę nie potwierdził. Różne wersje czytałem

0

@ProMILs no to mamy 5. Wyrównać może Bm, ale bramki się liczą. Moim zdaniem mamy top 8 i bez porażki.
Nawet na pewno mamy top 8. Teraz patrzę, mamy za wysoki bilans bramkowy

0

@ProMILs chyba nawet przy porażce się uda, patrząc na wyniki

4

Mecz imienia Realu Madryt. To w lm trzeba o nas powiedzieć

0

Yamal kur. zrób cos genialnego

1

Gdyby było jak w ręcznej to Lewego można wpuszczać na karne. Reszta ławka

0

Najlepsze/ Najgorsze ze jest jeszcze z 15 minut, a nikt nie wierzy w 2 nasze gole.

0

Nasi się zmęczyli.

1

Real by tu jeszcze remis wyciągnął. My wyciągniemy 5-2

1

AM na 1-1 grając w 10-tke. Tak wyglada zespol który walczy. A my jesteśmy obsrani, te wszystkie błędy to poprostu zesrany zespół, mentalnie rozpierd. Z Atlanta tez umoczą i z top 8 wypadną.

0

No to w wielbladach mamy 1-1

0

@pollack niesamowite że on nadal na murawie. Nie rozumiem

0

@szkudi7 jest chyba też Ferran

2

Lewy jest kompletnie bez formy. Na co Flick czeka?

2

Trzeba zdjąć lewego, jego strata skończy się kolejnym golem

1

@Filipem spaść nie. Ale musimy wygrać z atalanta.

0

@messi564 też myślę że nas kontrami wyjaśnia.
Takie 5-2 stawiam

0

@Filipem ok nie znałem

0

@WiecekFCB wiem że nikt. Tzn trochę Bayern i obronę też im wyjaśniają. Obecne czasy tak się nie gra.

0

@jacobFCB to jakaś klątwa za piękne czasy amigosow. Strasznie nas leją od dobrych 5-6 lat.

1

Ale karnego nie było. Chyba że stwierdzili ze chodzi o agresję w ataku Wojtka

0

@kamyk_23 i kto za Yamala? :)

0

@Barceloniarz987 oczywiście że mamy. 6pkt na 24 w lidze nie kłamią

0

@WiecekFCB wynika to z faktu pressingu benfiki, atakują wysoko, a my wysoko bronimy. Więc jest sraczka

0

@partymaker skoro tak twierdzisz. Jak dla ciebie karny to nie sytuacja. Jak dla ciebie sytuacja w 6 minucie na 2-0 to nie sytuacja.
Każda akcja tak samo. Flick jest wyjaśniony dziś i to tłukę wam do łba od 3 miesięcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?