tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 jaki kurs miałeś? Bo niskie strasznie
4
E tylko 1.36 na Real. Buki też już się nauczyły że Real i tak to wygra.
0
@adamek20151 Leo Messi oraz Neymar
0
O ho ho dzieje się w Głogowie.
0
@adambijax nie zapomnij o 6ciu 10tkach
0
@Kamiloza91 biedaczki my. Normalnie na pomagam wrzucę.
1
@Romario87 Celtą lubi strzelać w ostatnich minutach.
Cyk 1-2
0
@Pedri16Future za liścia śladu by nie było. Świadków też
0
@FcPortoFan1999 Jak dziś Real wygra to 7pkt. Dwie porażki na koncie. Normalny poziom z ostatnich lat jak na 20 kolejkę
1
Komentarz usunięty
0
Bilbao wyrównuje się pkt Z Barcelona po 20 kolejkach. Walka o Lalige trwa.
2
@Michael24 bardzo dobrze ze wrócił. W szczególności czytając wysrywy tak jak twoje to order od Prezydenta powinien dostać.
0
@Destroyer_of_Worlds czyli obaj do nas pasują. W sumie bez nich radzilismy pkt sobie lepiej.
0
@JordiAlbion czekam na Excela z wyliczeniami gdzie Real straci pkt.
0
@Kamiloza91 od kiedy piłka nożna to balet gdzie pkt za styl dają?
0
@michal26 Wręcz odwrotnie, meta odblokowuję cenzurę tak jak x
0
@Dominx ciekawe jakim cudem Getafe wczoraj 1.3 jak oni mieli pół sytuacji
3
Dlatego czas na zmiennika. Pau powinien dostać więcej minut, no bo przecież on się nie rozkręci dostając 10 minut raz na 5 meczy, albo Ferran
6
@Mezocyklon87 Płacisz podatki, pracujesz, to socjal się należy. Nikt 800+ obecnie nie zabierze bo przez to gówno pisowskie też wszyscy inflacyjnie oberwali
0
@tomek8756 piękny pocisk, prdl poprawność konserwatywna. Najlepsze ostatnie zdanie, to ich wesele, ich zasady.
0
@Mocher a jak nie zaczniemy wykorzystywać?
1
@KamQiX mamy serię pkt najgorsza od 50 lat. Gdzie szukamy winy, sędziowie
0
@ngif wpierw było że mamy mistrza, później że to tylko 1pkt, później 3,4 Teraz 7. I wieczny komentarz to żadna przewaga.
0
@GigiAmoroso zobaczymy, by było jasne ja jestem fan Alcaraza.
1
@Salchent Colina ma to przetestować, też doczekać się nie mogę
0
@GigiAmoroso patrząc na formę to Djoko pogoni Alcaraza
0
@Messibestplayerintheworld porażek już nie cofną :)
1
@Arden prdl Laporta, zawodnicy powinni to na forum powiedzieć co o tym myślą
0
@Messibestplayerintheworld czyli prognozujesz porażki na wyjeździe :)
1
@Messibestplayerintheworld tylko ze Barca ma więcej porażek u siebie niż na wyjeździe :) w sumie obecnie to i lepszy doping na wyjeździe niż u siebie