0

I na ch. Rafa wstrzymuje grę? My prowadzimy rozumiem. Ehh

0

Ja prdl co jest dziś z Yamalem.

0

Ja prdl, Balde :) My z takim wahadłem cos chcemy ugrać :D

0

Zmiany Lewego i Rafy, słabiutko dziś.

3

Pedri strzelaj kur.

0

ale fatalnie weszlismy.

0

Chcecie mi powiedzieć ze na 24pkt możliwe zdobędziemy 6pkt w Lidze , no kur. nie wierze.

0

Remis dziś, taka ciekawostka powoduje ze mamy tyle samo pkt co 4 AB jak wygrają. A my tu marzenia mamy o LL. Porażka wiadomo. Ale wierze ze wciśniemy tu na 2-1

3

Potrzebujemy tu wcisnąć farfocla i zapomnieć ten mecz, nic więcej.

2

@jacobFCB FDJ to zaatakują w środku i się obsra.

4

Dobrze powiedziane, wracają demony LL. Nie potrafią domykać meczy, to samo było za Xaviego. Strasznie nam brakuje skuteczności w lidze. Dlaczego Rafa mając 1,5 metra do wręcz pustej bramki trafia tam gdzie trafia.

0

@kuz o bo mieli inne 2 setki i sprdl

0

@fotohobby Rafa mial 100-tke jak z AM, sprdl to co musiał wykorzystać

0

@Toretto nie ma tu dziś jakiejś brutalnej gry.

3

Getafe przycisnęło przez 2 minuty i to wystarczyło do wypracowania sobie setki. Żałosne to jest. Bramka nie tylko na konto Peny, ale takie cos wybija się na bok.

0

@messi564 ale za co, nie faulują, grają swoje.

0

No jak można nie wbijać takich sytuacji. Ja prdl

0

@rado_Barca ta , taki mecz a AM. Od razu o tym pomyślałem.

0

no właśnie, mamy 100% sytuacje i się zemściło. Blad Peny, to się zbija na bok, a nie do środka.

0

Ale to zjeb. ehhhh szkoda :(

1

Bardzo dobrze ze Flick od stycznia cofnął linie obrony, teraz tez nie szaleć i grac niżej, spokojnie czekać i grac swoje. Najlepiej 2-0

1

Ale autobus. Masakra

2

@Encore to co my zrobiliśmy w lis/gru to jakiś ewenement którego chyba nikt nie rozumie

0

O ho szczęście am opuściło

0

@nowy2016 no tak bo biedni o nią dbają. Każdy ma to w dupie.

1

@mekston wiemy jak z jej zdrowiem. A plecy to wpływ na serwis, a to jej największa broń

4

@Hasszz no i nie dawaj, twoje pieniądze, dla mnie to nic nie zmienia w opinii do ciebie. Twój wybór

1

@mekston odpowiedziała że liczy że fizjo dokona cudu, więc chyba poważnie

0

@mekston Ryba walczy z kontuzja.

2

@Gruak przeczytaj geniuszu. Całość, ile składek w wieku produkcyjnym będziesz grzał, do tego jak dopierd. Inflacja gdy masz to rozwiązanie, powodzenia ze złamana noga w szpitalu.
https://www.termedia.pl/mz/Singapur-czy-to-dobry-przyklad-rynkowego-systemu-ochrony-zdrowia-,48142.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?