2

@July_6_BcN przecież on ma grypę jak nic

2

@MesQueUnClub_87 wyleci moim zdaniem z 1ki

1

@Kinginiesta oj po czerwonej dla koneserów to była świetna organizacja meczu. Widowisko siadło, ale taktycznie Barca bardzo się pilnowała

2

@Robert_Kubica na prawdę oceniasz piłkarzy po 1 meczu?

1

@clyde cholernie potrzebujemy zmienników do ofensywy

0

@jacobFCB prawda, kompletnie bez pomysłu byli. Brawa dla Barcy za trzymanie taktyki i linii

2

@mariogbch czemu? Swiecicki świetnie komentuje

2

@norbi77 coś w tym jest :)

0

@Cyzix ale Lewy nie pressuje, to mnie dziwiło, ważne że zdjął napastnika, to było kluczowe.

0

@Nazio_87 nie wiem czemu się go czepiacie, raczej dobrze analizuje mecze.

4

Brawo, brawo brawo. Wielkie brawa za Flicka że po czerwonej zdjął napastnika, chodź dziwiłem się że Gavi zszedł i Yamal, a nie Lewy.
Puchar w sezonie jest, teraz walczyć w lm o jak najwyższa rundę.

0

@krol211 Eric to wiesz 10 baniek

0

@yoli ważne że zdjął napastnika nie popełnił błędu Nie popełnię Monako

0

Flick kurwa Ściąga defensywnego Gaviego, zostawiajac Lewego co nie pressuje. Ludzie

3

No to będzie się działo. Ściągać 1 napastnika. Flick nie sprdl tego, nie grac 3 napastnikami, nie ma potrzeby

5

My zawsze musimy odwalić? Bramka na 5-2 nam nic nie szkodziła, ale 10-tka to juz masakra.

2

Będzie czerwona, Wojtek wie ze faulował, jeśli nie było spalonego.

0

Ale fart, nie dać im wejść w mecz

Ooo :)

1

@Szymemdymek I oby się nie obudził. Też go nie lubie, ale piłkarsko jest naprawdę świetny

0

@krol211 Puszcza, hajs będzie ich korcił.

0

@pluszek ten Realu młodziak, gra całkiem dobrze, nie kumam czemu Ancelotti go na ławie trzyma, w sumie lepiej dla nas :)

1

@Nazio_87 Zrzuca wine na Negreide, Sędziów i cos tam wymyśli

1

@KamQiX to jest niesamowite, ze to zawsze ta średnia jednak w europie Barca ich zawsze leje :D

2

@Lola120 hehe mam to samo :)

0

@takisobiektos trzeba dać czas, młody powinien wchodzić, a nie grac wszystko.

0

@VeVoS stracił pewność siebie. Musi się odblokować. Za bardzo chce, potrzebny luz. Jemu i lewemu

1

@Barcaa12 a jego wystarczy tylko musnac i już leży

0

No to teraz Araujo niech zagra swój najlepszy mecz na pożegnanie

0

@abram3k pisałem to ostatnio, że z młodymi zawsze trzeba poczekać z oceną. Wejścia mają zazwyczaj wybitne a czym dalej w las tym słabiej.

3

@kanver_ bez formy jak z początku sezonu będzie ciężko. Powiedziałbym że są kluczowi by wygrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?