tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Derean zgadzam się. Pasuje do nas.
0
@katalonczyk987 i na 0 z tyłu. Trochę też szczęścia, ale szczęście jest potrzebne w życiu
52
Ale Pedri to jest brylant. Prze kozak, wszyscy ekscytują się Yamalem i słusznie, ale co Pedri jest genialny, eh. No Iniesta wrócił.
0
@barteq nie musimy grać 3 napastnikami. Na skrzydło Ferran, a za 9-tke niech wejdzie 10tka.czytaj Torre?
0
@La Pulgaa przecież nikt nie sprzedaje, ocenia po tym co zagrał, tyle. Ogólnie musi mu luz wrócić, bo fizycznie dobrze wygląda. O niego się nie martwię, Lewy?..
2
- Rafa gorzej w wykończeniu zagrać już nie może, na Real musi wrócić mu luz w wykończeniu.
- Lewy słabiutko,, brak na 3-0 to...
- Fdj wchodzi i robi swoje,
- nie rozumiem wpuszczania na skrzydło Fermina na taki mecz, przecież on w pressingu jest tragiczny, fizycznie też.
Brawa Wojtek, brawa za awans, bo sumarycznie gramy w finale
3
Gen frajerstwa to my mamy wkalkulowany. Mam dość oglądania Barcy. Obojętnie kto nie jest trenerem, cały czas to samo.
0
Gdzie jest Kur Balde. Dać tego Martina na koniec
1
Zmiany, potrzebujemy nowych piłkarzy do środka
1
Rafa-lewy-Fermin wyścig kto w gorszej formie ostatnio niestety. Musimy 3 wbić
1
Ja prdl przecież no musi to być gol. 3-0 i było by spokojnie
0
Dziś Rafa wylosował dzień, sprdl wszystko, potrzebujemy go.
0
@TridenteMSN tak a pokażesz ile z tego pilnowania przejął?
0
@Peniu Yamal ma problem z wykończeniem akcji. Nie pierwszy raz, młody niech się uczy, ale to musiał być gol
0
@Technik dziś Wojtek gra bo Pena złamał zasady. Więc los tak chciał
2
Ale to jak dramatycznie wygląda technicznie lewy to jego. Niestety wybiega do piłek co powoduje że każda jego strata piłki robi ryzyko dla rywala. To już wolałbym Ferrana tam
0
@TridenteMSN w którym miejscu?
1
@kanver_ piłka mu nie odpada i dał patelnie dwa razy Rafie. Obie Rafa sprdl
0
@ViscaelBarca2007 jak Cassado jest obok to ciężko nie wyłączyć Barcy. Taktycznie Valverde dał lepiej radę niż Flick, co jakoś nie jest dziwne. Wygrywamy przez indywidualnosc a nie grę
0
@Roni988 pod kontrolą? Niby w którym miejscu?
1
No co można napisać, źle gramy.
- stracony środek, Cassado czym dalej w las tym gorzej z każdym kolejnym meczem.
- Szczęsny robi robote
- napastnicy oprócz Yamala wyglądają jak Rasiak, każda piłka im odskakuje.
Potrzebny drugi gol a najlepiej dwa, na 0 z tyłu nie wierzę
1
Rafa bez formy ofensywnejj. Kur. Jak z AM mamy sytuację i marnujemy
0
Kuźwa, skuteczność, potrzebujemy tego
3
@marcin62 nie Tuska, a Tuska i Niemców.
1
O panie, Olmo moze grac, Szczesny na bramce. Same zdziwienie
1
@Arden na dziś pewnie nie ready. Ale Finał
2
@Messibestplayerintheworld Chyba lepszy byłby Torre od Olmo, Gavi bardziej defensywnie daje rade.
0
@Ferrari jeśli my się boimy Bilbao, to nie mam pytań. Wszyscy zdrowi, brak Olmo, brak awansu będzie ogromna porażka.
2
@tomek8756 każdy normalny to wie oprócz skrajności, ci zawsze widzą tylko swój czubek nosa
0
Uwielbiam Araujo, ale od dawna się gada o kontrakcie, kroku do przodu nie widać, pewnie dużo chcą, a ilość kontuzji jego jest za duża, te kontuzje zazwyczaj są długie. Skoro mamy 1,5roku to wydoic innych i zarobić