9

@takisobiektos ja to wiem, ale jednak zgłosiliśmy 31.12. A po drugie skoro mamy 1:1 to finansowo jesteśmy wkoncu zdrowi. Więc tu nie chodzi o zdrowie finansów danego klubu, a utrudnianie życia.

0

No to teraz wysłuchajmy Tebasa. A
Krytykuje sąd twierdząc że la liga działa by chronić finanse klubów i są w tym perfekcyjnie. To skoro Kur. Barca jeat1:1 to gdzie tu wal finansowy? Czyli rejestrujemy piłkarzy będąc zdrowi finansowo. Sam sobie zaprzecza

3

Dopieli nareszcie, morderca będzie siedział.
Sąd Apelacyjny w Dubaju stwierdził prawną dopuszczalność ekstradycji do Polski Sebastiana M. - przekazał w piątek wieczorem Adam Bodnar.


1

@Mixtape to jest bardziej niż pewne. A prowadzenie Realu to inny świat niż Leverkusen

0

@vangoor no ci powiem masz problem, współczuję, brakuje lodu.

5

@Arden mistrzu, opierdzieli mu konto pięknie. A skoro zlamas to tylko dobrze dla niej

2

@Danny Gaucho zbiornik oproznij. Może ja zalałeś

2

@Kozinho. Masz rację, piszę do redakcji o zmianę dresscode

4

Login :tebas
Haslo:LaportaJest¥©¥©,KochamReal

Każdy kto się zarejestruje ma możliwość wyrejestrować 1 piłkarza z laligi

0

@Niedzwiad każdy to wiedział, dawno la bamby tak zgodnej nie widziałem.

0

@Niedzwiad dobrze tam wyglądał, czemu nie, jest świetny w pressingu, szczerze on mi tam pasuje. Ale Rashforda nie chce

0

@agaFCB z tego co wiem to jutrzejszą gala ma dresscode - plaża, czyli bikini

1

@Lewy952468xx jak to kim. La szkółka, czekaj Dominguez :)))) a później zdziwieni że my gówno wygrywamy.

0

@MatBac1991 dla mnie nie. Koleś nie jest więcej wart.

0

@MatBac1991 Kur i 40

0

@Aragorn33 no bzdura ale tak argumentuja ten przepis

0

@cules100pro by nie mieć dużej kadry i rolować sobie rejestracja. Ten miesiąc jeden gra, drugi inny :) tak to czytałem że jest. Bzdura straszna

0

@Kidd ja chwaszczyno u mnie śniegu dużo, obwodnica do miasta mało :)

1

@Kidd ma padać do niedzieli u nas. Trzymaj się :)

5

@escarabajo a my nie możemy kupić Ryśka z klanu bo cała la liga walczy z nami. A reszta wydaje hajs.

0

@michal26 dlatego tak wspierają Trumpa który najbardziej wspiera Netanhahu? I nie mówię tu o Braunie a o lidera h, Wipler, Bosak, Mentzen, już skrytykowali wizytę?

0

@michal26 widzisz bym żartował? Pokaz mi kto najbardziej Żydów wspiera.

1

@vangoor na pomoże idzie, jutro ma pizgać

0

@Bilon87 a może ja wolę by ktoś kto ma gnata robił te badania. Skąd mamy wiedzieć jaki jest ich stan psychiczny? To samo z prawkiem, dziadki powinny przechodzić badania a nie ze 80 popierd. I nawet nie wiemy czy jeszcze widzi

1

@michal26 dla Konfy? Konfa wchodzi Trumpowi i Muskowi tak w tylek że już ich nie widać, a największymi fanami Netanhahu są właśnie oni, oficjalnie i głośno Trump mówi o antysemityzmie. To hipokryzja kolego.

1

@Bilon87 skoro nie są alkoholikami to czego się obawiają?

3

@Damian11 karne

0

@partymaker po 65, może 70

5

@daniel32778 oni też mogą w obecnej naszej formie napastników

0

Nie będzie tu niespodzianki. RM fizycznie coraz lepiej wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?