tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston myślę że 3z4 weźmiemy, zaakceptuje brak haalanda
1
@blakkudium no i za te pieniądze niech idzie jak chce za dużo
1
@Eklerek dlaczego zatem piszesz o dwóch obozach a nie 3? Izrael jest wspierany przez USA, Trump to wręcz atakuje każdego kto krytykuje Żydów i wyzywa od antysemitow. Pis jest za USA, Tusk dał zielone światło na to, a Sławek i konfederacja to tak w dupska Trumpa i Muska wchodzą że wystaje tylko stopa.
0
@Nightraider no i kogo masz Defensywnego do środka? Christensena co pół Kur w piłkę nie grał i to nie jego pozycja? Nie masz kompletnie nikogo jak wypadnie Cassado
1
@blakkudium nie osłabiać się, skala kontuzji u nas nadal duża. Jeśli chcemy walczyć to potrzebna ławka
0
@Rastafarnianin dlaczego uważasz że jest Hitlerem i kto to taki?
0
@wojopancer dla mnie nadal świetny, ale nie będę płakał, jeśli chce za dużo hajsu przy jego kontuzjach to wolę by zarobili na nim, da się go zastąpić i powodzenia. Ale musimy zarobić, bo jak jakieś nędzne 30-40 baniek to nie jestem za jego sprzedażą
4
@barcelonaLM na zlecenie Trumpa pewnie. Wszyscy jak widać przed Żydami klekaja
1
@LOPEZ16 dalej jest, ale hajs chce
0
@Filipem wszystkich oddajemy, przecież ławka jest z kosmos
0
@bart_azz sprzedaj Fatiego, on ma 8 netto, tylko oddanie za darmo wchodzi w grę
1
@Mitch_Atleta a niby czemu mieliby oddać :) kto to wymyślił :)
0
Skończy się jak z Roma. Yyyy, jednak nie wykupimy go
1
@kaamil1910 Śiwetny jesli sie dowiemy ile za wykup. Bo jak jakies mierne 30-40 baniek. To nie
3
@damianex10 chory człowiek, zostawić go samemu sobie.
0
@gaucho104 ja słyszałem od sierotki Marysi, że krasnoludki mają zaatakować Grenlandie
1
@Arden nie w trakcie sezonu. Powinien zostać
0
@barca__rządzi jeśli chce hajs i pensje to tak może być. We Włoszech niższe podatki
0
@MesQueUnClub96 na start Siniakova, Czeszka taka łatwa nie będzie, potrafiła wygrać i z Gauff rok temu. Czeski zawsze dobre technicznie
1
Losowanie, lepiej nie mogło być, ale to AO nie ma co się nastawiać, a poprostu trzymać kciuki.
R1: Siniakova
R2: Sramkova/Volynets
R3: Alexandrova/Raducanu/Anisimova/Carle
R4:Kalinskaya/Azarenka/Gracheva/Bronzetti/Cristian
QF:Navarro/Kasatkina/Sakkari/Jabeur/Putintseva/Stearns/Avanesyan
SF: Paolini/Rybakina/Collins/Keys/Haddad Maia/Boulter/Svitolina/Townsend/Cirstea
F:Sabalenka/Gauff/Zheng/Pegula/Andreeva/Ostapenko/Muchova/Osaka/Bencić/Samsonova/Fernandez/Kostyuk/Vekić
https://tweeter.com/z_kortu/status/1877211791459049653
2
@norbi77 on w defensywie to lepszy ob Balde. Zresztą ciężko nie być
0
@mekston daj chwilę Var :)
9
Lubię te filmiki, ktoś ma niezła wyobraźnię.
6
Ciekawe ile czasu im zajmie decyzja. Oby nie czasem dzień przed ważnym meczem.
2
@ShawnC Rafa chociaż dużo wiatru robi, można powiedzieć że pierwszy gol asysta drugiego stopnia. Ale Lewy... Ten brak bramki na 3-0?
1
@ali3gator chyba nikt nie wie jak drybling liczą do statystyk
0
@daniel32778 no też źle, ale to co wyścig kto gorszy?
5
@MOLESTA taktycznie to geniusz, robi dużo ciężkiej nie widocznej roboty. Real ma Belinghama my, Pedriego dla mnie obaj mają obecnie największy wpływ na grę swoich zespołów.
1
@ali3gator wyobraź sobie że 90% podań skutecznych przy 80 kontaktach, Cassado 43razy piłkę miał dla porównania. Pamiętać trzeba że Bilbao gra fizycznie i w środku mocno grali a on i tak non stop do przodu i celnie i mało utraconych. Geniusz
1
@MessiForeverTheBest chyba trzeba jakieś badania w tym temacie zrobić. Bo to zagadka się robi