1

@mekston myślę że 3z4 weźmiemy, zaakceptuje brak haalanda

1

@blakkudium no i za te pieniądze niech idzie jak chce za dużo

1

@Eklerek dlaczego zatem piszesz o dwóch obozach a nie 3? Izrael jest wspierany przez USA, Trump to wręcz atakuje każdego kto krytykuje Żydów i wyzywa od antysemitow. Pis jest za USA, Tusk dał zielone światło na to, a Sławek i konfederacja to tak w dupska Trumpa i Muska wchodzą że wystaje tylko stopa.

0

@Nightraider no i kogo masz Defensywnego do środka? Christensena co pół Kur w piłkę nie grał i to nie jego pozycja? Nie masz kompletnie nikogo jak wypadnie Cassado

1

@blakkudium nie osłabiać się, skala kontuzji u nas nadal duża. Jeśli chcemy walczyć to potrzebna ławka

0

@Rastafarnianin dlaczego uważasz że jest Hitlerem i kto to taki?

0

@wojopancer dla mnie nadal świetny, ale nie będę płakał, jeśli chce za dużo hajsu przy jego kontuzjach to wolę by zarobili na nim, da się go zastąpić i powodzenia. Ale musimy zarobić, bo jak jakieś nędzne 30-40 baniek to nie jestem za jego sprzedażą

4

@barcelonaLM na zlecenie Trumpa pewnie. Wszyscy jak widać przed Żydami klekaja

1

@LOPEZ16 dalej jest, ale hajs chce

0

@Filipem wszystkich oddajemy, przecież ławka jest z kosmos

0

@bart_azz sprzedaj Fatiego, on ma 8 netto, tylko oddanie za darmo wchodzi w grę

1

@Mitch_Atleta a niby czemu mieliby oddać :) kto to wymyślił :)

0

Skończy się jak z Roma. Yyyy, jednak nie wykupimy go

1

@kaamil1910 Śiwetny jesli sie dowiemy ile za wykup. Bo jak jakies mierne 30-40 baniek. To nie

3

@damianex10 chory człowiek, zostawić go samemu sobie.

0

@gaucho104 ja słyszałem od sierotki Marysi, że krasnoludki mają zaatakować Grenlandie

1

@Arden nie w trakcie sezonu. Powinien zostać

0

@barca__rządzi jeśli chce hajs i pensje to tak może być. We Włoszech niższe podatki

0

@MesQueUnClub96 na start Siniakova, Czeszka taka łatwa nie będzie, potrafiła wygrać i z Gauff rok temu. Czeski zawsze dobre technicznie

1

Losowanie, lepiej nie mogło być, ale to AO nie ma co się nastawiać, a poprostu trzymać kciuki.
R1: Siniakova
R2: Sramkova/Volynets
R3: Alexandrova/Raducanu/Anisimova/Carle
R4:Kalinskaya/Azarenka/Gracheva/Bronzetti/Cristian
QF:Navarro/Kasatkina/Sakkari/Jabeur/Putintseva/Stearns/Avanesyan
SF: Paolini/Rybakina/Collins/Keys/Haddad Maia/Boulter/Svitolina/Townsend/Cirstea
F:Sabalenka/Gauff/Zheng/Pegula/Andreeva/Ostapenko/Muchova/Osaka/Bencić/Samsonova/Fernandez/Kostyuk/Vekić

https://tweeter.com/z_kortu/status/1877211791459049653

2

@norbi77 on w defensywie to lepszy ob Balde. Zresztą ciężko nie być

0

@mekston daj chwilę Var :)

9

Lubię te filmiki, ktoś ma niezła wyobraźnię.


6

Ciekawe ile czasu im zajmie decyzja. Oby nie czasem dzień przed ważnym meczem.

2

@ShawnC Rafa chociaż dużo wiatru robi, można powiedzieć że pierwszy gol asysta drugiego stopnia. Ale Lewy... Ten brak bramki na 3-0?

1

@ali3gator chyba nikt nie wie jak drybling liczą do statystyk

0

@daniel32778 no też źle, ale to co wyścig kto gorszy?

5

@MOLESTA taktycznie to geniusz, robi dużo ciężkiej nie widocznej roboty. Real ma Belinghama my, Pedriego dla mnie obaj mają obecnie największy wpływ na grę swoich zespołów.

1

@ali3gator wyobraź sobie że 90% podań skutecznych przy 80 kontaktach, Cassado 43razy piłkę miał dla porównania. Pamiętać trzeba że Bilbao gra fizycznie i w środku mocno grali a on i tak non stop do przodu i celnie i mało utraconych. Geniusz

1

@MessiForeverTheBest chyba trzeba jakieś badania w tym temacie zrobić. Bo to zagadka się robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?