2

@wojopancer nie wierzę że dadzą powyżej 50 baniek

1

@mrboom porażka z Sinnerem będzie wpadka? Dziś już miała być.

1

@adi7adi8 raczej krwawił oczy

1

@dv7wisnia kapitan, mamy problem kadrowy on ma to w dupie, w lato niech sobie idzie, ale on musi teraz, to wiele pokazuje. Sprzedać, zapomnieć

12

Inigo widać temperament. Nasz Ramos :)


0

@Nazio_87 nie ma nic lepszego, ogólnie to poprostu szybki piekarnik, nie czekasz aż się nagrzeje, uruchamiasz działa, a wiadomo jak smakuje jedzenie z piekarnika vs mikrofala czy pełen tłuszcz. Zdecydowanie polecam

0

@FcPortoFan1999 poprostu rozstali się w zgodzie, więc otoczenie nie widziało.

0

@Patriskos mysle że odejdzie w lato.
- częste kontuzje
- możemy zarobic
- za free jest Tah (chyba tak się pisze)
Poniżej filmik gdzie rozmawia z lewym, widać jego reakcje. Jedyna szansa to właśnie by odszedł w lato nie teraz. Ale Juve ma parcie teraz bo mają dramat

0

@bart_azz rozumiem że chcesz odpaść Cześć pucharu króla?

9

@ViscaelBarca2007 przecież Dembele sam nie wiedział że się żeni

0

@Lordzi Barca jak wjeb. Pierwsza idzie po 2,3 itd. A Real wiecznie boi się tych manit, inni wjeb. Im 1,2 i pełne gacie

7

@norbi77 trochę zaślepieni jesteśmy tym że Pena jest średni, Wojtas nie broni jakoś dobrze, Al i tak jakoś pewniej się z nim czuje w bramce

0

@Murazor niestety dobrze wygląda Leverkusen. Dobrze taktycznie przede wszystkim, gra z dobrym pomysłem. Ale Real to gwiazdy a to łatwe nie jest bo nie zawsze słuchają.

0

@JordiAlbion po sezonie przychodzi Alonso

0

@wojopancer
Wczoraj jakis komentator powiedział ze 5-0

0

Gol na konto Peny. To nawet w okienko nie szło.


1

@adi7adi8 to może być kwestia pierwszego meczu. Ale serwis jak wpadnie na dobrze returnujaca spowoduje że Iga będzie walczyć o każdy swój gem a to wiadomo spowoduje nerwy u Igi.

Trzeba zerkać z kim gra i na live ocenić i można postawić na porażkę, bo na rywale Igi są zawsze mega wysokie kursy i można zarobić. Nie że jej życzę, trzymam kciuki, ale nie nastawiam się.

0

Iga z tym swoim serwisem to zakończy AO na poziomie ostatnich lat. 2,3 runda i do domu. Wiktorowski to poprawił rok temu, nie rozumiem czemu znowu Iga wróciła do tak wolnego serwowania. Gdyby dziś usunąć nazwiska przy zawodniczkach, to nie ma różnicy w jakości gry.

0

@mientusek1407 w obronie go objezdzali, ta wraca

0

@Pedri16Future my gramy z 3ligowcem jakimś?

0

@Hindus pójdzie do Juve za 50-60.

0

@kuz jak porucho to może zostanie.

3

@Gaucho no ale ma rację

0

@Eto'o9 R10 obawiam się że szwagry go sprzedadzą bo w lato już tyle nie dostaną

1

@Sulimo masa ludzi w to uwierzy

0

@Hindus tylko nie on

0

@bartekvisca potrzebujemy kogoś na lewą stronę. Balde jest słabiutki. Dziś gol, ale jednak to nie ten poziom

0

@MOLESTA w trakcie przygotowania

0

@clyde dlatego będzie ciężko o lalige czy walkę w lm. Brakuje nam ławki. Niby ge jong ale kompletnie bez formy, Ferran jak napisałaś, wahadła też zmienników nie mają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?