0

@beter2 Z Getafe trzeba pilnowac startu meczu. Oni beda próbowali szybko strzelić i autobus. Utrzymać 10 minut i później damy sobie spokojnie rade.

0

@SergioBusquets5 straszna głupota klubu, koleś łapie kontuzje ma kontrakt, kolesiowi odbija nie chce grać, ma 10 lat kontraktu. Debilizm

0

@marcin62 pieniądze robią z ludźmi debili

0

@arasz1819 ale wczoraj to i kibice Realu krytykuja sędziowanie. Przynajmniej tych co znam, ba widzialem na x kilku komentatorów którzy sami mowili, że decyzje sa tragiczne i wpływają na opinie Realu.

0

@kpiarz to bardziej Hernandez. Wiadomy szmaciarz Realu

1

@ali3gator na szczęście mają to przetestować, Colina na to naciska. Skończą się je. Vary sędziów obsługujących Var, to oni są problemem

1

@Gibbon_FCB nie zabrali. Gwizdek był przed wrzuceniem piłki, do tego doliczone były 4 minuty, a byla 96-ta

0

A na Var jest Hernandez Hernandez, to co wy się spodziewaliście, ja na prawdę przestałem się martwic kto jako główny sędziuje, a bardziej kto siedzi przy monitorze.

0

karny karnym, ale zobaczcie jak Rydiger jeszcze wycina kolesia :D


0

@Fourson to nie dziwne, to poprostu zwykły wał za który nikt nie odpowie. Ale gdyby sędziego dać do monitora i musiałby przez mikrofon podsumować swoja decyzje to wały by się skończyły

1

@PatrykBarca Szmata bramkarza, teraz komentatorzy sami trochę przyznali.

4

Będę to miliard razy powtarzał. Trenerzy powinni mieć po 2 wezwania głównego sędziego do VAR, ba zawsze jest problem z decyzja gdy nie wzywają go do monitora. Gdyby główny sędzia poszedł do monitora nie miałby wyjścia, musiałby karny gwizdnąć.

0

Ta karny, ja was proszę. To Real :))))))

5

@KmN poczekaj, nie wchodziłeś 3 miesiące ale obejrzałeś squid games 2 który wyszedł 25.12

0

@Nightraider jak widzisz w swierszczyku prawicowa jednak napisano że Owsiak jest ponad wszystkimi.

2

@Roobo i 8 lat rządził pis który go nienawidzi i też nic nie zrobili, kradnie, łupie, nic. Ta

1

@Roobo a czyli sąd nakazał, Owsiak tego nie zrobił i co sąd wtedy? Jak nie to nie?

0

@nowy19pl tu się pamięta to co tylko wczoraj, nic więcej

3

@Roobo udowodnił przegrywając te sprawy?

0

@FcPortoFan1999 a wystarczy traktować jedno i drugie normalnie. Majchrzak dostał wprdl od 200 kolesia z rankingu, nikt się nie zajaknal nawet. Przegrał to przegrał, tyle, żyjemy dalej. Ja co do Huberta nigdy nie miałem żadnych oczekiwań.

0

@agaFCB Takie czasy, słabo wygląda WTA obecnie.

1

@adi7adi8 jak Iga serwowala? Bo staty słabe. Patrzę w przyszłość bardziej

1

@Lola120 nie ma zespołu co wszystko wygra. Sami sobie ustawiliśmy miejsce w lidze na własne życzenie. Leganes i am i bylibyśmy liderem. No życie

0

@Aragorn33 styka TikTok

0

@AmigoBlancos już Ci tłumaczę, Kamil Gala zachowuje się jak 70% kibiców Realu, więc powinieneś znać, albo chociaż czytać podobne gówno od innego fana Realu

2

@Kgorecki2500 Sławkowi zabierze 2-3%. Ale jak patrzę na kampanie Sławka to może i więcej.

0

@partymaker a co z nim bo go nie znam :D

0

@partymaker o kim piszesz, nie łapie?

1

Bez Lewego lepszy pressing mamy z 2 napastnikami :) Szczerze na Getafe to nie jest głupie by tak zagrać, bo miejsca będzie dla 9-tki mało.

0

@MesQueUnClub96 Tak, tak o to mi chodziło. Dopisałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?