0

@okiemtypera_lucaxx95 albo się okaże, że Wojtek nie jest w formie

0

@clyde niech chociaż pobiega

0

Fati ławka oj znamienne. Słabo musi być z nim, bardzo słabo

0

@PaPo dokładnie ze względu na finanse odszedł Cancelo, ale najważniejsze że mamy szkółkę, Balde, Martin, to jest gwarancja wszystkiego.

0

@Rewolucja123 nie zdiziwe się tak szczerze :)

0

@rafik300010 gdyby to był Madryt na milion % by zarejestrowali, nie bronię Laporty bo to krętacz i walkarz, ale Madryt ma teraz ich na widelcu by udupić finansowo by nie mogli się wzmacniać

0

@KonopaaEagle Mingueza pokazał z nami jak słabo nadal u niego z defensywa.

0

@Rewolucja123 ciekawe jakie konsekwencje będą gdy jednak sąd powie, nie.

1

@Oscar_Hernandez cały hajs wydał, pewnie ma tylko na hotdogi z pkt na shellu

4

@Mixtape dotykasz nos, 4 mecze zawieszenia, strzał w pysk, no w sumie za słaby

1

@BORO_12 no jest skrzydłowym.

0

@cymek1 stawiam na Belinghama

4

@okiemtypera_lucaxx95 co AM zrobiło? :) właśnie kompletnie nie zrobiło nic. Kontra na 2-1 to spacer najsłabszego piłkarza Barcelony, Balde oraz błąd Cubarsiego że nie przeciął, pierwszy gol to jakiś debilny wymysl Cassado, do tego kompletnie zawiedli napastnicy i skuteczność. Akurat mecz z AM był świetny taktycznie przez nas. A jestem pierwszy do krytyki Hansa, ale nie tu. Ten mecz nie miał prawa tak się skończyć, ale takie mecze bywają co sam Simeone powiedział

0

@Pedri16Future Helena wczoraj pisała ze jest zielone światło, dziś już nie.

0

@ShawnC mamy takich oprócz Rafy i Yamala?

0

Tak jak wczoraj pisałem, Hans wrzuci pierwszy garnitur z 3 liga


0

@Azazel_Pazuzu a sędzia coś w protokole dopisał? Bo jak nie to minimum 2sa

1

@Kamiloza91 by zobaczyć kto po sezonie powinien zostać, z trenerem na czele. Pierwszy sezon, trzeba zobaczyć czy zespół reaguje, jak, kto ciągnie zespół, się rozwija, czy widać reakcje taktyczna trenera. No i zostały inne trofea, sp, pk, lm to bardziej walka o jak najwyższa rundę

0

@Kinginiesta bramkarz prowokował, zaraz mu anulują. A na poważnie dadzą mu 2

0

@okiemtypera_lucaxx95 ale oni muszą zdobyć około 45pkt. A to statystycznie normalny wynik w jedną rundę

0

@okiemtypera_lucaxx95 bawisz się w typowanie, więc w statystyki wierzysz, przypomnij mi sezon z 50 pkt Barcy w jedną rundę. Statystycznie Barca przegrała już mistrza.

0

@Kamiloza91 pisze ze będą grać lepiej, a nie ze grają lepiej. Na słabszej grze mają więcej pkt od naszych, a 5 to dużo jak mówimy o RM który bardzo rzadko przegrywa. Mistrz dla RM lub AM. Ale myślę że am przestanie aż tak wybitnie pkt. I nie nie musisz się zgadzać. Przegraliśmy mistrza w dwa miesiące. Przypomnij mi sezon kiedy Barca miała w jedną rundę 50pkt? To zwykła statystyka.

2

@Arden mistrzostwo po meczu z AM odjechało. Barca musiałaby zdobyć 50 pkt z 57 możliwych w rewanzowej rundzie. Nie wierzę w to.

1

@Szmulek statystyki mówią co innego. To nie fart, a chęć wygrania, Barca nie ma nawet połowy tej ambicji, wręcz odwrotnie, ma gen frajerstwa, brakuje jej liderów.

13

Tak wygląda drużyna która chce zdobyć mistrzostwo. Szacun za dwie bramki w 10tke i walkę do końca. Takim meczem i wygrana tylko podkręca się jako zespół, a oni będą grać z meczu na mecz lepiej.

PS. Belingham robi im ogromna ilość pkt, obecnie nie wiem czy nie najważniejszy piłkarz w top ligach jaki ma wpływ na wynik jednego zespołu.

2

No to chyba się udało, bo to dobre źródło.

Barcelona wróciła do zasady 1:1 w FFP i ma zgodę La Liga na zarejestrowanie Daniego Olmo i Pau Víctora. Czekają już tylko na odpowiedź RFEF. [@FCBRAC1]

4

Ja już nic nie rozumiem w tej układance.

1

To w takim razie temat jest zamknięty, ani LL ani Rfef nie może zrobić tu wyjątku :)

1

Valenci ciężko będzie dojechać z prowadzeniem, jak się tak cofnęli

1

@Comentateiro anulują zaraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?