tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Odnosze sie tylko do statystyki, nic wiecej.
1
@jakub1906 Ostatnia LM to ćwierćfinał.
0
@sergio5 U nas Flick ma obecnie statystyke na poziomie 24% porażek. 6 porażek w 25 meczach, tez bije rekordy.
1
@Arden Ich już w Ch. Mało :) ale pewnie do zbierają
3
@Arden Limit jest od przychodów. LL nie zaakceptowała dzwigni, ktora wykorzystalismy w pierwszym sezonie na Lewego, Rafe i Kounde. 3 firmy miały za to płacić. Wszystko szyte grubymi kreatywnościami. Jak myślisz czemu tyle osób z zarzadu odchodzi? Czemu odszedł Alemany? Nigdzie nie pracuje.
Spadł nam limit na pensje, a doszedł kontrakt Olmo, nikt nie odszedł.
3
Dźwignie Laporty :) Tak to jest jak za te dźwignie sie nie płaci.
1
@Culer9002 a mamy inna alternatywe?
0
@Rewolucja123 Szwagry sprzedaja aktywa klubu po kawałeczku. Ale ważne, że w rytm katalonii i sie wzrusza na wystąpieniach.
0
Im to ja szczerze współczuje. 600baniek i to Funtów. A skład mierny strasznie
https://tweeter.com/patryczekUTD/status/1873832962409816283
1
@barcelonaLM to populistyczne brednie były i tyle. Z Putinem się nie negocjuje i on to wie, oddał by to co już Putin zdobył, to za chwilę i tak pójdzie po resztę a później po inne kraje i ośmieszył tym USA. Najważniejsze że Tusk nie spełnia obietnic, prawa strona spełnia.
5
@Gaucho za friko odejdzie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale ich klepią. Przykład jak można legendarny klub rozsadzić poprzez złe zarządzanie. Wydaja krocie na transfery, a wyniki masakra.
0
@Filipem nie no Olmo na 10-ce świetnie wygląda, ostatnio gorzej, ale to bardziej wynika z faktu rozczytania Barcy przez rywali, zobacz że on jak tylko dostanie piłkę na plecach ma już plaster. Ale my 10-tki mamy, lepiej można było wykorzystać 60 baniek
2
@Xavi6:) olx to największe gówno w tym temacie. Tam wszystko, czy chcesz kupić, sprzedać atakują whatsaapem, SMS, mailem z różnymi walkami. W nic nie wchodź i sprzedaj na allegro lokalnie
0
@Seledynowy gówno to go będzie obchodzić za dwa lata.
0
Oby księgowa arabów nie miała jutro wolnego, bo lipa będzie jak przelew nie wyjdzie :)
1
@GigiAmoroso tenis to indywidualny sport. Iga też przegrała z gorszymi od siebie. Z hurkaczem jest zawsze to samo. Każdy kto go krytykuje oczekuje ze on jest top5-8. Nie jest, czasem w zależności od nawierzchni gra lepiej. Ale ogólnie on jest dobry, ale nie bardzo dobry i moim zdaniem pewnego poziomu nie przeskoczy
1
@Ojciec5tkidzieci zgadza się.
9
@Ojciec5tkidzieci jedni wierzą w rozliczenie, drudzy w wywracanie stolików, niczym to się nie różni
0
@GigiAmoroso z nami Leganes wygrało, to co znaczy że są lepsi?
1
@GigiAmoroso przegrał z lepszym tenisista, wyżej rozstawionym, więc niespodzianki nie było.
5
@MatBac1991 nie złoży bo nie odejdzie. Sprzedadzą jak zwykle kawałem przychodu i zarejestrują, sprzedadzą oczywiście za mniej niż mogą bo wszyscy wiedzą że jest presja i muszą. I tak od 1 do 2 dźwigni
3
@KonopaaEagle kolejna 10-tka. Skrzydłowy, musi być skrzydłowym, a nie jakaś 10-tka w zastępstwo. Głupi pomysł
1
@Comentateiro A Sarah zejdzie z kontuzja w 5 minucie, oraz oczywiście co jest zawsze standardem bramkarz LVP wprdl sobie jakiegoś swojaka
1
@FcPortoFan1999 Są świetnie ustawieni do pressingu, oraz robi wrażenie przejście do ataku.
0
@Kamiloza91 Czego nie wygra? :)
0
@FcPortoFan1999 no właśnie o tym pisze.
1
@FcPortoFan1999 grają dobra piłkę taktycznie, połączył Holender dobry pressing z gra z szybkim przejściem do ataku. Czyli prawie jak my, tylko oni w obronie są niżej ustawieni.
Zobacz statystyki, posiadanie nie jakiś znacznie wyższe, ilość podań podobna, a jaka wizualizacyjnie przewaga w ofensywnie i jak szczelnie w obronie. To powinien Flick zrobić, cofnąć obronę
1
@PatrychoO świetna część. Dla mie lepsza od 1-ki