1

@Eklerek ten dialo i tak lepszy od Balde

0

@FcBforever221 jak weźmiesz ligę za ostatnie 7 meczy. Barca jest na ostatnim miejscu w lidze

0

@BulaKG miał milion opcji

0

@ProMILs naprawdę myślisz że ktoś złapie formę grając po ostatnich 10 minutach? To trudne, ale tak piłka nie działa.

0

@Peciak a co to ma wspólnego? Dla mnie każdy może tam wygrać, faktem jest ze trolle w necie miały wpływ na wynik, bez różnicy kogo, a wtedy decyzja sluszna. Głosują od nowa. Tym się bardzo różnimy, jak Tusk złamie prawo, sąd i prokuratura będzie miała dowody, zamknąć Kur. Jak każdego.Każdy kto złamie prawo ma siedzieć. Czy ci co mieli zmienić pis/po krzycząc o stolikach to robią? Nie, nie robią, w Sejmie nie głosują by rozliczyć tych z którymi może wejdą w koalicję kiedyś.

0

@Derean może tak, może nie, ale kto wystawia skład i trenuje piłkarzy? Może jak ktoś bez formy to inny? Łatwo mówić, ale jednak

0

@Godlo dla mnie dzieci to 18-22lat. W polityce i jego zrozumienia to dziecko

1

@PeteR10 obok miał 3 kolegow

0

@pszemko87 Nico zdecydowanie. Ale my Olmo zaraz stracimy i 60 mln

2

@Sulimo na dzieci w tiktoku to działa, więc uderzają w ten najłatwiejszy elektorat. Taktyka słuszna

2

@Criss18Barca w City jest problem stworzyć Norwegowi okazję, Lewy sprdl już 14 tak zwanych big chance

0

@LOPEZ16 to wysłuchaj jego wywiadu po. Jeszcze bardziej ciebie to wkurw.

0

@Wittgenstein dwa mecze więcej. No ta

1

@Tomason jak w pl. Dziękujemy za zgłoszenie, odpowiemy jak zbadamy. Miłego dnia. A teraz zwolnią jakiegoś Józka dla przykładu i żyjemy dalej

5

@tomek8756 to powinno być karalne, są naprawdę prdl ludzie na świecie co jeszcze ten pomysł kupią.

0

@LeoMessiiBarcaPepa no statystyki z przed 20 lat miał tylko Rijkard. 20 lat

0

@Lukas90 mistrzu w najsłabszym sezonie Xaviego mieliśmy 5 porażek w 38 meczach. Teraz mamy 5 w 18. Nie to katastrofalna statystyka.

0

@Lukas90 nikt nie miałby pretensji za 5 pkt na 21 w 7 meczach? W 3 kolejne porażki u siebie?

0

@budel17 nie ocieralo a było. 16pkt odrobili am, w tylko 7 kolejek

1

@MesQueUnClub_87 nie wiem czy dwukomorowe są najlepsze, ale te Philipsa dają rade

1

@krol211 Balde to patologia obrońcy. Od dwóch lat każdy to wie oprócz Laporty co buduję skład w zależności jaki agent ma piłkarza akurat wolnego. Balde u Xaviego schowany do zamrażarki bo miał bardzo średniego Cancelo, ale przydałby się. Końcówkę miał słaba, ale kto u Xaviego nie miał

3

O Xavim też to mówili. To nic innego jak zrzucenie odpowiedzialności. Nowy trener nowa miotła, piłkarzom się tego nie chce. W każdej drużynie, nie tylko u nas.

0

@TroY_PL jak pisze, nie zwalniam. Nie ma nikogo. Bez sensu by było, chyba że Klop zadzwoniłbym do Lapcia, wtedy ja bym się nie zastanawiał. Ale to ja, bo lubię piłkę Klopa

0

@Deeespacito za luczo byli. Busi, Alba, Iniesta, Xavi i najważniejsze Neymar, Suarez i najlepszy w historii piłki Leo. I tak jak kolega wyżej pisze, nawet po grudniu nie było dramatu. Średnia ilość pkt mistrzowskich to 88. My mamy 38.wiec potrzeba 50. 19 meczy *3 = 57. Miejsce na remis i dwie porażki, a ja mówię tylko o średniej. Ten wóz odjechał, brać się za inne trofea, a w lidze pilnować 3 miejsca

0

@Krzysztof1987 myślę, że szybciej ja tobie. Więc jesteśmy umówieni

0

@comtedurgell wiem, dlatego nie rozumiałem czemu on nie wchodzi. Też nie wiemy w jakiej formie jest, ale czytałem Flicka z dwa tygodnie temu i jakoś dało się odczuć ze on za bardzo nie trafi Araujo, wątpię by to był jego wybór.

0

Zawsze tak będzie jeśli będziesz grać cały czas tymi samymi piłkarzami i nie budował innych. A jak czytam, że w przyszłości chcemy tak grać to ten zespół nic nie wygra, obecna piłka to pragmatyzm, a nie balet gdzie liczy się wizualna gra. Chyba że dokupia kilku piłkarzy co robią różnice, wtedy tak.

0

@comtedurgell no była ze strony AM bo Rafa stwierdził że poda pod nogi, a Cubarsi przepuścił prosta piłkę pod nogami. Jesteśmy od roku obsrani, a w tym roku zdecydowanie za wysoko gramy, pytanie czemu wysoki Araujo nie wchodzi, pytanie czemu tak mało zmiennicy grają, kiedy mają wejść w rytm meczowy?

0

@Tridente2015 nie wyciągam, piszę o identycznej sytuacji jaka była wcześniej. Ten sam dołek.

0

Obecnie dzieje się kalka z reprezentacji, nie potrafi odwrócić wyników. Cały czas słyszymy ten sam śpiew. Przypomnę tylko ze z marszu nagelsman miał wyniki. Nie, nie zwalniam go, bo nikogo nie widzę w tym sezonie za niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?