0

@MESSIah16 oraz pamiętajmy w którym miejscu oni nam ich chcieli wpuścić, jakie kraje brały w tym udział. Rosja+Białoruś. Pamiętajmy masz rację

1

@Commando to co pobawimy się w teorie spiskowe? Atak terrorystyczny na zlecenie?

1

@escarabajo najlepszy piłkarz młodego pokolenia moim zdaniem. Na razie wyżej od Yamala, ale jest starszy

1

@AFA zrób to co się robi na wigilii firmowej, kreska teraz i ma party v2

0

@FcPortoFan1999 czemu, chyba nie myślisz że 18 lat to dorosła osoba w polityce.

0

@FcPortoFan1999 uzbiera, odpali TikToka i armia dzieci które głosowanie traktują dla beki od razu da mu głos.

4

No to Lapcio kominiara na ryj, wsiada w poloneza, rozjedzie nogę Fatiego i cyk wyrejestrowanie jednego, zarejestrowanie drugiego.

0

@Balboa901 o fuck, 1 asysta kuźwa, a na ile tych wrzutek, podań? Nie mówiąc już o ich celności.

0

@Balboa901 Który mecz dobrze zagrał? To katastrofa na lewej stronie, każda statystyka o tym mówi, to nie balet ze za szybkie bieganie go oceniasz.

0

@Balboa901 Balde tez miał byc wielkim, najwiekszym talentem, Fermin też, Gavi po kontuzji wiec nie oceniam, ta La Masia cos sie sypie tymi wielkimi tematami. Dlatego zawsze warto poczekać z ocenami dzieci.

3

@Aragorn33 A przeciez on sam mówił, że Romanowski musi byc na wolnosci bo nic mu jeszcze nie przedstawiono. No to ma wolność

9

Laporta niech nie zapomni zatrudnic orkiestry wtedy na pewno nasi beda sie czuli jakby grali u siebie. Kazdy mecz to mecz na wyjezdzie.

0

@ObiwanKenobi No właśnie jakim kosztem? Ten koszt za chwile my dostaniemy do spłacenia, a miliony wyciagniete przerazaja. uA to sprytny ruch Pisu, bo te złe działania za kóre rzad bedzie szukał hajsu wpłynie na twoja ocene.

0

@Lucerfi Konfa mówiła, że nigdy z Pisem nie wejdzie w koalicje, pokazac ci słowa lidera Konfy? To nie kwestia lubienia/nie lubienia. Dla mnie kazda strona łże. Patrze co Polska moze stracic wybierajac dana grupe, nie, nie chce tu wschodu do siebie. A jak ktos bedzie ch..wy chce demokratycznie miec opcje pozbycia sie ich. Prawa strona z doswiadczenia gdzie rzadzi, polubownie władzy nie oddaje. Cały blok wschodni sam sobie odpowiedz czy masz tam demokracje.

0

@Borneo obys sie nie zdziwił. Elektorat Pisu jak Sławek dostanie sie do 2 tury przejdzie na niego. Bedzie na styk. Internet co pokazała Rumunia jest kluczowy

4

Laporta przyznający sie do jakiegokolwiek błedu? Bez szans, stadion otworza za rok i powie ze to był plan od poczatku, chcieli szybciej, ale otwieraja zgodnie z planem.
Przypominam, że firme z Turcji wybrano bo jako jedyna wskazała termin Grudnia, zrobia zgodnie z planem pozostałych firm. Wał? Sam niech kazdy sobie odpowie

0

@Borneo Po za UE nie ucieknie bo nie ma paszportu

0

@Lucerfi Dlatego demagogiem jest każda strona bo cały czas grzejecie ze to Tusk, ona juz nie jest prawica :) Czyli jak ktoś wchodzi w mafie to nie ona nie jest prawica, była ale już nie jest :)
@ObiwanKenobi tak, 100 konkretów Tuska jest tyle samo warte co wywracanie stolików przez Konfederacje.

0

@Lucerfi Nie, nie zganiajcie że nie jest prawicowa, po prostu biznes jaki sie za tym kryje jest większy niz wszystkim sie wydaje. Każdy sie dostaje do władzy i nagle zmienia zdanie.

1

@ObiwanKenobi Przypominam, że rządzi tam prawica. Hajs dostaje każda strona która dochodzi do władzy i zmieniają się priorytety. W Kampanii ich głównym hasłem była walka z imigrantami.

0

@arasz1819 W takim gdzie ekipa z drugiej strony.

2

@arasz1819 Młodsze pokolenie tego nie wie. Ogladaja tylko jego, a to w necie wyglada dobrze co mówi. Ogólnie prawa strona w necie wyglada znacznie lepiej niż obecna Koalicja rządząca. Jeśli sie nie naucza i sami nie potworzą takich kanałów jak Stanowski to Sławek ma spore szanse.

7

Stanowski o sprawie Romanowskiego, czemu ma siedzieć przed oskarżeniem? Przeciez jak bedzie oskarżenie to wtedy pójdzie za kraty. Pięknie sie zestarzało.

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1869846747729801404

4

@Kinginiesta prawa strona nie czai. Powiedzą Ci ze są większe zmartwienia i że wina Tuska. A w szczególności najbardziej skrajna prawa strona co wiecznie krzyczy jak trzeba stoliki wywrócić. A jak trzeba to zrobić to wtedy nagle głosują inaczej.

0

@tomek8756 no właśnie 15 lat.

4

@ProMILs pokaz mi przykład kogokolwiek za czasów rządzenia przez prawa stronę? Tu mamy 3 dymisje już, jest problem odchodzą, pis jest problem i co dalej? Zamiatanie pod dywan, rządzą dalej.

3

@reloaded przymilanie kilku? Lider Konfy potwierdził ze wejdą z nimi w koalicje jak będzie możliwość. Sory ale od zawsze to większośc pisała, to nie jest żadna nowa opcja na rynku która chce wywracac stoliki a nowa partia co chce się do nich dostać, tyle.

0

@Cule2013 ogórki. Nie jest to zespół który powinien spowodować że Barcelona nie oddała ani jednego strzału przez 90 minut

4

@mcsarna to nie jest problem tylko tego zarządu, to problem modelu, socios na to pozwalają, gówno robią, zapraszani są jacyś losowani na spotkania, a wdzwania się z tego i tak 30%. Więc zarządy robią co chcą. Bez inwestora co będzie patrzył na łapy, będziemy wiecznie mieć te kwiatki

15

Wstyd. Same wtopy Lapcia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?