tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 oraz pamiętajmy w którym miejscu oni nam ich chcieli wpuścić, jakie kraje brały w tym udział. Rosja+Białoruś. Pamiętajmy masz rację
1
@Commando to co pobawimy się w teorie spiskowe? Atak terrorystyczny na zlecenie?
1
@escarabajo najlepszy piłkarz młodego pokolenia moim zdaniem. Na razie wyżej od Yamala, ale jest starszy
1
@AFA zrób to co się robi na wigilii firmowej, kreska teraz i ma party v2
0
@FcPortoFan1999 czemu, chyba nie myślisz że 18 lat to dorosła osoba w polityce.
0
@FcPortoFan1999 uzbiera, odpali TikToka i armia dzieci które głosowanie traktują dla beki od razu da mu głos.
4
No to Lapcio kominiara na ryj, wsiada w poloneza, rozjedzie nogę Fatiego i cyk wyrejestrowanie jednego, zarejestrowanie drugiego.
0
@Balboa901 o fuck, 1 asysta kuźwa, a na ile tych wrzutek, podań? Nie mówiąc już o ich celności.
0
@Balboa901 Który mecz dobrze zagrał? To katastrofa na lewej stronie, każda statystyka o tym mówi, to nie balet ze za szybkie bieganie go oceniasz.
0
@Balboa901 Balde tez miał byc wielkim, najwiekszym talentem, Fermin też, Gavi po kontuzji wiec nie oceniam, ta La Masia cos sie sypie tymi wielkimi tematami. Dlatego zawsze warto poczekać z ocenami dzieci.
3
@Aragorn33 A przeciez on sam mówił, że Romanowski musi byc na wolnosci bo nic mu jeszcze nie przedstawiono. No to ma wolność
9
Laporta niech nie zapomni zatrudnic orkiestry wtedy na pewno nasi beda sie czuli jakby grali u siebie. Kazdy mecz to mecz na wyjezdzie.
0
@ObiwanKenobi No właśnie jakim kosztem? Ten koszt za chwile my dostaniemy do spłacenia, a miliony wyciagniete przerazaja. uA to sprytny ruch Pisu, bo te złe działania za kóre rzad bedzie szukał hajsu wpłynie na twoja ocene.
0
@Lucerfi Konfa mówiła, że nigdy z Pisem nie wejdzie w koalicje, pokazac ci słowa lidera Konfy? To nie kwestia lubienia/nie lubienia. Dla mnie kazda strona łże. Patrze co Polska moze stracic wybierajac dana grupe, nie, nie chce tu wschodu do siebie. A jak ktos bedzie ch..wy chce demokratycznie miec opcje pozbycia sie ich. Prawa strona z doswiadczenia gdzie rzadzi, polubownie władzy nie oddaje. Cały blok wschodni sam sobie odpowiedz czy masz tam demokracje.
0
@Borneo obys sie nie zdziwił. Elektorat Pisu jak Sławek dostanie sie do 2 tury przejdzie na niego. Bedzie na styk. Internet co pokazała Rumunia jest kluczowy
4
Laporta przyznający sie do jakiegokolwiek błedu? Bez szans, stadion otworza za rok i powie ze to był plan od poczatku, chcieli szybciej, ale otwieraja zgodnie z planem.
Przypominam, że firme z Turcji wybrano bo jako jedyna wskazała termin Grudnia, zrobia zgodnie z planem pozostałych firm. Wał? Sam niech kazdy sobie odpowie
0
@Borneo Po za UE nie ucieknie bo nie ma paszportu
0
@Lucerfi Dlatego demagogiem jest każda strona bo cały czas grzejecie ze to Tusk, ona juz nie jest prawica :) Czyli jak ktoś wchodzi w mafie to nie ona nie jest prawica, była ale już nie jest :)
@ObiwanKenobi tak, 100 konkretów Tuska jest tyle samo warte co wywracanie stolików przez Konfederacje.
0
@Lucerfi Nie, nie zganiajcie że nie jest prawicowa, po prostu biznes jaki sie za tym kryje jest większy niz wszystkim sie wydaje. Każdy sie dostaje do władzy i nagle zmienia zdanie.
1
@ObiwanKenobi Przypominam, że rządzi tam prawica. Hajs dostaje każda strona która dochodzi do władzy i zmieniają się priorytety. W Kampanii ich głównym hasłem była walka z imigrantami.
0
@arasz1819 W takim gdzie ekipa z drugiej strony.
2
@arasz1819 Młodsze pokolenie tego nie wie. Ogladaja tylko jego, a to w necie wyglada dobrze co mówi. Ogólnie prawa strona w necie wyglada znacznie lepiej niż obecna Koalicja rządząca. Jeśli sie nie naucza i sami nie potworzą takich kanałów jak Stanowski to Sławek ma spore szanse.
7
Stanowski o sprawie Romanowskiego, czemu ma siedzieć przed oskarżeniem? Przeciez jak bedzie oskarżenie to wtedy pójdzie za kraty. Pięknie sie zestarzało.
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1869846747729801404
4
@Kinginiesta prawa strona nie czai. Powiedzą Ci ze są większe zmartwienia i że wina Tuska. A w szczególności najbardziej skrajna prawa strona co wiecznie krzyczy jak trzeba stoliki wywrócić. A jak trzeba to zrobić to wtedy nagle głosują inaczej.
0
@tomek8756 no właśnie 15 lat.
4
@ProMILs pokaz mi przykład kogokolwiek za czasów rządzenia przez prawa stronę? Tu mamy 3 dymisje już, jest problem odchodzą, pis jest problem i co dalej? Zamiatanie pod dywan, rządzą dalej.
3
@reloaded przymilanie kilku? Lider Konfy potwierdził ze wejdą z nimi w koalicje jak będzie możliwość. Sory ale od zawsze to większośc pisała, to nie jest żadna nowa opcja na rynku która chce wywracac stoliki a nowa partia co chce się do nich dostać, tyle.
0
@Cule2013 ogórki. Nie jest to zespół który powinien spowodować że Barcelona nie oddała ani jednego strzału przez 90 minut
4
@mcsarna to nie jest problem tylko tego zarządu, to problem modelu, socios na to pozwalają, gówno robią, zapraszani są jacyś losowani na spotkania, a wdzwania się z tego i tak 30%. Więc zarządy robią co chcą. Bez inwestora co będzie patrzył na łapy, będziemy wiecznie mieć te kwiatki
15
Wstyd. Same wtopy Lapcia