1

@macio_944 nic jeszcze nie udowodnili, w 18 meczy przegrali już tyle co rok temu w 38 w bardzo słabym sezonie dodam. W lm w tej formule też to nic nie znaczy, wyjdą z top 8 i co dalej?

1

@Kamiloza91 a czemu oglądałeś Barce Xaviego?

0

@mcsarna tzn co zrobił Hansi, wszyscy są zdrowi, więc o co chodzi?

0

@arasz1819 Atletico od robiło 11pkt. To kuriozum jakieś 11pkt w 6 kolejek odrobili nie grając jeszcze z nami.

2

@BezglutenowyPedri śmiało, rozluznij napięcie. Po takim meczu, wskazane

1

@Kondziubarca plusem jest to, że RM w poprzedniej kampanii był znacznie lepszy. Ale czy Flick odwróci nasz poziom bez wzmocnień? Średnio w to wierzę.

0

@FCB_dimiC Mieliśmy 90 minut na gola. Nic by to nie zmieniło, W drugiej połowie mogliby i grac tydzień i tak byśmy nie strzelili

0

@MesQueUnClub22 w szczególności w drugiej połowie. Wybitny bym powiedział

1

@Pnog37 LM zaczyna się na fazie pucharowej.

0

@Roobo jeszcze nie daliśmy bo nie mamy hajsu :d

0

@partymaker Co to się dzieje z tobą ze tak marudzisz?

0

@Fake69 To czemu nie wejdzie Fort? A może jest ktoś w Barcie B? No ale to musiałby zrobić treneiro i musiałby to widzieć co piszesz, bo ja się z tobą zgadzam. Ale chyba mister nie do końca.

0

@partymaker nie marudź.

0

@Kapitan hawk w drugiej połowie nie było agresji Leganes i sytuacji jak na lekarstwo. Taktycznie w drugiej połowie Leganes robiło co chciało z Barca która nie miała kompletnie pomysłu na mecz.

0

@Katalonik97 Od 2 lat człowiek to pisze. Ale jeden pan na ławce ślepy, nawet ze stojącej piłki, wrzutka w plecy.

0

@macio_944 Nie wiem czy wiesz ale to 6 ostatnich meczy. Nie 2. Przegraliśmy juz tyle samo co w poprzedniej kampanii ( całej kampanii ) grając z najsłabszym trenerem.

2

Poprzedni sezon, 38 meczy - 5 porażek. Obecnie 18 meczy 4. Szacunek - kadra w całości praktycznie zdrowa od ponad miesiąca. W tym czasie 4 porażki.
Czip szybciutko do zmiany. Laporta większą orkiestrę niech załatwia, może nie będzie słychać w TV ludzi jak słonecznik wprdl.

0

@cules100pro Gówno prawda. Tyle ci powiem. Największym problemem Xaviego była właśnie skuteczność w większości meczy i słaba obrona.

0

@Hubertusk Co kur. ? Ty widziałeś 2 połowę? Czy przespałeś?

0

@ali3gator Dobrze ze my dociągniemy.

4

@parpe No no. Przypomnisz mi 4 porażki , 1 wygrana i remis za czasów Messiego? 1 mecz można zawalić ale to jest 5.

1

Pomyślmy, może niech mnie ktoś oświeci na czym miała polegać druga połowa Barcelony, jakikolwiek plan taktyczny poproszę. Ten zespół nie ma planu B, wszystko to mozolne i oparte o Pedriego. Każda porażka oparta była o pressing rywala.
To jest kalka Xaviego w 100% z poprzedniego sezonu.

Na 18 pkt - zdobyli 7. Tego to i za Koemana nie było, a Koeman to miał kadrę jak Espanyol w pewnym momencie, dodam, ze kadra jest praktycznie cała zdrowa. Dzieją się te same rzeczy jakie były w reprezentacji Niemiec.

5

Piękny komentarz Cwiakaly mogą grac 4h i tak nie strzela. Taktycznie blamaż Flicka i spółki w 2 połowie.

0

@Who_you_mam stracic pkt? Oni przegrywają te mecze

4

Ten zespół nie ma kompletnie planu B. Zero, klepanie dla klepania, rozjechani w drugiej połowie taktycznie jak juniorzy.

0

Olmo 65 minut za długo.

1

Zajeb. klepanie od 20 minut. Masakryczny mecz naszych

6

Brawo zarząd, widać ze nam to mega pomogą.


0

@Roobo W ani jednym przypadku dziś nie musiał wychodzić.

0

@JanneAhonen Oo masz racje, no to dobre wieści jako człowiek lubiący staty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?