2

@Kengo I ta bramka Viniego, rywal mu podał. Wróćmy do wiecznych wylewów bramkarzy, 3 ligi mistrzów ze względu na wylewy bramkarzy rywali :D

0

Jutro remis i bez względu na wyniki innych mamy 2 miejsce.

5

Jak tego Atalanta nie strzeliła? Nam każda z tych sytuacji co mieli by wbili :D

0

@TridenteMSN zdecydowanie, daje to nam 2 miejsce bez względu na wyniki innych

0

@ali3gator Gdyby nie Courtua to 2 LM mniej na 100% by mieli

11

Ja prdl jaki ten RM to wiesniaki, wieczne teatrzyki. Oni to musza ćwiczyć nie ma opcji.

1

@KamQiX Szymona la bamba nie lubi bo on kibic Legii. To wiesz, trzeba się przyprd.

0

@krol211 czyli jak jutro umoczymy z BVB to jak to ocenić, skoro RM wygrał 5-2?

0

@escarabajo I 50% wszystkich spotkań. z 6 maja przegrać 3? No nie wierze :P

1

@escarabajo szansa jest zawsze :)

1

@Pnog37 nie ma szans na dwie porażki RM pod rząd. Nie wierzę w to. Remis może, ale też wątpię

1

@Joe_Barbaro będzie B

1

@Kapitan hawk zdecydowanie tylko ty. Lvp gra mega dobra piłkę jeśli chodzi o kontry. A Girona nie gra autobusu. Lvp to wygra. Coś jak Girona RM, to łatwy rywal pod lvp i RM

1

@Zoker No przecież jest napisane, że przeszli przemianę, rozumiem, ze nie wolno? Tak jak i Barcy nie wolno za ostatni miesiąc ocenić? To tylko ocena, za miesiąc może być inna. Ocenia fakt. Krytykował bo zaczeli fatalnie i grali źle, teraz ocenia miesiac bo graja znacznie lepiej.

1

@PatrykBarca A skad on ma wiedziec czy była stykowa. To jest sekunda na decyzje.

1

@KamQiX Dokładnie, no po to liniowy jest, skoro podniósł chorągiewke to założył spalonego.

1

@KamQiX tam wina jest liniowego, podniósł chorągiewka, Szymon musiał gwizdać przecież

3

@LeoMessiiBarcaPepa Olmo zarejestrowany jest za kontuzjowanego Christensena.

1

@Beztroskii on mógłby czasem wesprzeć Kounde na prawej.

12

@KamQiX mielismy po niej byc milionerami, być w zasadzie 1:1, a tu klops jak wszystko co szyje Laporta. Wszystko robione na kolanie, na granicy prawa. Nic sie nie zmieni.

1

@MichuZ44 zacnie wygląda.

0

@MichuZ44 to będzie serial?

1

@PatrykBarca szczerze ja też :)

1

@joloskyy Jemu bardziej chyba chodzi o to, zer jak nam nie idzie to cieszymy sie że sasiadowi tez nie poszło, takie na osłodę. A chodzi by patrzeć tylko na nas.

0

@Azazel_Pazuzu Mnie martwi to, ze my od pierwszego do ostatniego gwizdka wyglądamy tak samo. Poprzednio to albo pierwsze 45 minut na stojąco, albo 2-gie 45 minut juz nie oddychali, albo po stracie bramki, nagle zespół ruszał, a tu nic, gol i wygląda to tak samo. Od prawie miesiąca, pressingu nie ma całe 90 minut. W rozumieniu takie jakie powinno być, to nie to że oni nie chcą.

21

Najlepsze że wiecznie broni się Flicka co by nie robił, a Tomek poprostu mówi jak jest, tyle. Nie zwalnia go, nie mówi że nie będzie lepiej, a poprostu ocenia fakty. Obecna Barcelona to kalka poprzedniej Barcy jeśli chodzi o aspekt taktyczny. Pressingu brak i nie ma planu B.

4

@Safrani przecież naszym głównym rynkiem są Niemcy. Mają kryzys to i my mamy. Każdy to wie, a kryzys Niemców to ich gówniane działanie ostatnich lat, niech bardziej zabijają się eko gownem to Europa na pewno będzie się rozwijać

2

@Safrani konfa tak nisko, nie wierzę

0

@Destroyer_of_Worlds nie wiedziałem że coś takiego jest. To coś czuję że pewnie tak będzie.

4

@sergio5 Barca 13 miejsce na 19. Więc nie dużo lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?