tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kengo I ta bramka Viniego, rywal mu podał. Wróćmy do wiecznych wylewów bramkarzy, 3 ligi mistrzów ze względu na wylewy bramkarzy rywali :D
0
Jutro remis i bez względu na wyniki innych mamy 2 miejsce.
5
Jak tego Atalanta nie strzeliła? Nam każda z tych sytuacji co mieli by wbili :D
0
@TridenteMSN zdecydowanie, daje to nam 2 miejsce bez względu na wyniki innych
0
@ali3gator Gdyby nie Courtua to 2 LM mniej na 100% by mieli
11
Ja prdl jaki ten RM to wiesniaki, wieczne teatrzyki. Oni to musza ćwiczyć nie ma opcji.
1
@KamQiX Szymona la bamba nie lubi bo on kibic Legii. To wiesz, trzeba się przyprd.
0
@krol211 czyli jak jutro umoczymy z BVB to jak to ocenić, skoro RM wygrał 5-2?
0
@escarabajo I 50% wszystkich spotkań. z 6 maja przegrać 3? No nie wierze :P
1
@escarabajo szansa jest zawsze :)
1
@Pnog37 nie ma szans na dwie porażki RM pod rząd. Nie wierzę w to. Remis może, ale też wątpię
1
@Joe_Barbaro będzie B
1
@Kapitan hawk zdecydowanie tylko ty. Lvp gra mega dobra piłkę jeśli chodzi o kontry. A Girona nie gra autobusu. Lvp to wygra. Coś jak Girona RM, to łatwy rywal pod lvp i RM
1
@Zoker No przecież jest napisane, że przeszli przemianę, rozumiem, ze nie wolno? Tak jak i Barcy nie wolno za ostatni miesiąc ocenić? To tylko ocena, za miesiąc może być inna. Ocenia fakt. Krytykował bo zaczeli fatalnie i grali źle, teraz ocenia miesiac bo graja znacznie lepiej.
1
@PatrykBarca A skad on ma wiedziec czy była stykowa. To jest sekunda na decyzje.
1
@KamQiX Dokładnie, no po to liniowy jest, skoro podniósł chorągiewke to założył spalonego.
1
@KamQiX tam wina jest liniowego, podniósł chorągiewka, Szymon musiał gwizdać przecież
3
@LeoMessiiBarcaPepa Olmo zarejestrowany jest za kontuzjowanego Christensena.
1
@Beztroskii on mógłby czasem wesprzeć Kounde na prawej.
12
@KamQiX mielismy po niej byc milionerami, być w zasadzie 1:1, a tu klops jak wszystko co szyje Laporta. Wszystko robione na kolanie, na granicy prawa. Nic sie nie zmieni.
1
@MichuZ44 zacnie wygląda.
0
@MichuZ44 to będzie serial?
1
@PatrykBarca szczerze ja też :)
1
@joloskyy Jemu bardziej chyba chodzi o to, zer jak nam nie idzie to cieszymy sie że sasiadowi tez nie poszło, takie na osłodę. A chodzi by patrzeć tylko na nas.
0
@Azazel_Pazuzu Mnie martwi to, ze my od pierwszego do ostatniego gwizdka wyglądamy tak samo. Poprzednio to albo pierwsze 45 minut na stojąco, albo 2-gie 45 minut juz nie oddychali, albo po stracie bramki, nagle zespół ruszał, a tu nic, gol i wygląda to tak samo. Od prawie miesiąca, pressingu nie ma całe 90 minut. W rozumieniu takie jakie powinno być, to nie to że oni nie chcą.
21
Najlepsze że wiecznie broni się Flicka co by nie robił, a Tomek poprostu mówi jak jest, tyle. Nie zwalnia go, nie mówi że nie będzie lepiej, a poprostu ocenia fakty. Obecna Barcelona to kalka poprzedniej Barcy jeśli chodzi o aspekt taktyczny. Pressingu brak i nie ma planu B.
4
@Safrani przecież naszym głównym rynkiem są Niemcy. Mają kryzys to i my mamy. Każdy to wie, a kryzys Niemców to ich gówniane działanie ostatnich lat, niech bardziej zabijają się eko gownem to Europa na pewno będzie się rozwijać
2
@Safrani konfa tak nisko, nie wierzę
0
@Destroyer_of_Worlds nie wiedziałem że coś takiego jest. To coś czuję że pewnie tak będzie.
4
@sergio5 Barca 13 miejsce na 19. Więc nie dużo lepiej.